Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jaką książkę czytasz...teraz !!!


Iverson

Rekomendowane odpowiedzi

Nie bedziesz sie nudzil :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Festung Breslau w ogniu" Hans von Ahlfen ahlfen.jpg , Hermann Niehoff niehoff.jpg

Festung_Breslau_w_ogniu.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie kończę "Oszukać Strach" Dean Koontz i mogę polecić. Myślę że każdemu fanowi książek Kinga z pewnością się spodoba :)

Z innych które ostatnio czytałem to cała seria o Hannibalu Lecterze... Hannibal, Milczenie Owiec, Czerwony Smok i Hannibal po drugiej stronie maski. Naprawdę polecam to wciąga :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czytam Świt Półksiężyca autor to Clive Cussler- dobra lektura polecam całą serię książek tego autora z bohaterem Dirkiem Pittem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie koncze serie Focusa Slynne Sledztwa.

Nastepna jest lekka Swiala Wrzesnia Carlosa Ruiz Zafón,a po niej Milczace Morze Clive Cussler.

Ostatniego autora serdecznie polecam wszystkim,a szczególnie ludziom morza. Statek Smierci czytalem jak oszalaly.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bedziesz sie nudzil :hi:

Prawie zrezygnowałem ze snu wczoraj.... wciągająca jak heroina..... :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bedziesz sie nudzil :hi:

Prawie zrezygnowałem ze snu wczoraj.... wciągająca jak heroina..... :kox:

jak skończysz to polecam

Camilla Läckberg - Kaznodzieja :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bedziesz sie nudzil :hi:

Prawie zrezygnowałem ze snu wczoraj.... wciągająca jak heroina..... :kox:

jak skończysz to polecam

Camilla Läckberg - Kaznodzieja :decayed:

Kupiłem cały pakiet 7 książek. Żona już je kończy, a ja mam tyle w kolejce do przeczytania, że może w przyszłym roku do nich zajrzę. Na szczęście chyba udało mi się zarazić czytaniem żonę i troszkę łaskawiej patrzy na piętrzącą się stertę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie koncze serie Focusa Slynne Sledztwa.

Nastepna jest lekka Swiala Wrzesnia Carlosa Ruiz Zafón,a po niej Milczace Morze Clive Cussler.

Ostatniego autora serdecznie polecam wszystkim,a szczególnie ludziom morza. Statek Smierci czytalem jak oszalaly.

Tak Carlosa czyta się świetnie :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Steg Larsson moim bogiem i koszmarem. Zaczytałem się do 4 rano... o 6 pobudka.

Trafiłem z Biedronce za 29zł http://selkar.pl/kurz_pot_i_lzy_autobiografia_grylls_bear_p_201032.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Steg Larsson moim bogiem i koszmarem. Zaczytałem się do 4 rano... o 6 pobudka.

Trafiłem z Biedronce za 29zł http://selkar.pl/kurz_pot_i_lzy_autobiografia_grylls_bear_p_201032.html

Właśnie przerabiam...fajną ma koleś rodzinkę,szanuję ludzi,którzy tyle wiedzą o swoich przodkach,a za niesamowitą pasję i podejście do życia uwielbiam''Niedźwiedzia'' :thumbup1:

---------- Post added at 22:21 ---------- Previous post was at 22:16 ----------

Wlasnie koncze serie Focusa Slynne Sledztwa.

Nastepna jest lekka Swiala Wrzesnia Carlosa Ruiz Zafón,a po niej Milczace Morze Clive Cussler.

Ostatniego autora serdecznie polecam wszystkim,a szczególnie ludziom morza. Statek Smierci czytalem jak oszalaly.

Tak Carlosa czyta się świetnie :>

zaczynało się niewinnie,jak sielsko-wiejska opowieść,rozkręciło się świetnie...na zakończenie bardzo mocny i mądry przekaz,co świadczy o wielkim intelekcie autora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie "Podszepty diabła" Richarda Hawke. Zaczęłam też "Lśnienie" Stephena Kinga.. Jednak.. zaczęłam czytać późnym wieczorem i ogarnęło mnie uczucie...bojaźni ;) przez 3 noce miałam dziwne wizje- moja wyobraźnia zaczęła płatać mi figle. Dlatego odstawiłam książkę z zamiarem powrotu do niej... za jakiś czas :) Pozdrawiam :) Polecam Cobena Harlana- "Krótka piłka" i "Na gorącym uczynku". Warto!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie "Podszepty diabła" Richarda Hawke. Zaczęłam też "Lśnienie" Stephena Kinga.. Jednak.. zaczęłam czytać późnym wieczorem i ogarnęło mnie uczucie...bojaźni ;) przez 3 noce miałam dziwne wizje- moja wyobraźnia zaczęła płatać mi figle. Dlatego odstawiłam książkę z zamiarem powrotu do niej... za jakiś czas :) Pozdrawiam :) Polecam Cobena Harlana- "Krótka piłka" i "Na gorącym uczynku". Warto!

Wbrew pozorom King nie jest taki straszny....

---------- Post added at 16:40 ---------- Previous post was at 16:39 ----------

http://selkar.pl/widzialem_jak_umieraja_hassel_sven_p_139134.html

Książka mega... jak trafiłem na fragment jak uciekali przed sowietami na krowach, to poryczałem się ze śmiechu :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kalik, być może masz rację i nie jest taki straszny ale mam zbyt wybujałą wyobraźnie i jeszcze "dobrze się nie zaczęło" a ja już zamknęłam książkę ;)

W "TO" Kinga przez 200str trwa wstęp, akcji zero :decayed: Ogólnie mistrz, ale ma też kilka nudnych wpadek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja teraz mam "jazdy historyczne", aktualnie kończę czytać książkę Urlicha Volkleina - Josef Mengele doktor z Auschwitz.

I jak wrażenia? Warta przeczytania?

Ogólnie kręci mnie tematyka obozowa więc może wrzucę ją do kolejki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest w sumie taka biografia raczej tego Josefa Mengele, fakty z życia, gdzie się urodził,gdzie studiował, kilka faktów o jego rodzinie,w jaki sposób trafił do obozu, niektóre eksperymenty jakie przeprowadzał na więźniach,wypowiedzi więźniów na jego temat, oraz gdzie się ukrywał po "likwidacji" Auschwitz. Są tam też jego przemyślenia i itp.

Ale ogólnie poleca książkę ;)

Kręci Cię tematyka obozowa? To zarzuć kilka tytułów wartych przeczytania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...