Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jaką książkę czytasz...teraz !!!


Iverson

Rekomendowane odpowiedzi

To jest w sumie taka biografia raczej tego Josefa Mengele, fakty z życia, gdzie się urodził,gdzie studiował, kilka faktów o jego rodzinie,w jaki sposób trafił do obozu, niektóre eksperymenty jakie przeprowadzał na więźniach,wypowiedzi więźniów na jego temat, oraz gdzie się ukrywał po "likwidacji" Auschwitz. Są tam też jego przemyślenia i itp.

Ale ogólnie poleca książkę ;)

Kręci Cię tematyka obozowa? To zarzuć kilka tytułów wartych przeczytania :)

Uwielbiam tą tematykę. Właśnie czytam "Auschwitz. Byłem nr 220543" Denis'a Awey'a. Tylko nie wiem, czy w Polsce też wyszła. Jakby co, to bardzo ciekawa historia.

Życie zazwyczaj pisze najciekawsze historię,dlatego lubię czytać biografie,a zwłaszcza autobiografie :wink:

No to jeśli lubisz tego typu książki to polecam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja polecam wszystkie książki naszego polskiego autora Eugeniusza Dębskiego, szczególnie ostatnie co czytałem MOHERFUCKER, super. Akcja, humor, klimat.

A z zagranicznych to George R. R. Martin - Gra o Tron. Mroczne, brutalne fantasy, sporo tego jest, ale naprawdę waaarto :kox:

A jak ktoś sensację woli czy to thiller to polecam Jeffery Deaver, każdą jedną oraz Harlan Coben, szczególnie z jego bohaterem Myronem Boltairem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odświeżam :decayed:

Książka Ja, inkwizytor. Wieże do nieba. Wydanie 2 Jacek Piekara - księgarnia selkar.pl

Nigdy nie czytałem tego typu książek, ale zacząłem i będę chyba celował w tego autora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam teraz a tapecie :

L' infiltrato. Una storia vera - Salas Antonio - Libro - IBS - Newton Compton - Nuova narrativa Newton

Niestety chyba w Polsce nie wydana (jescze).

Generalnie polecam autora. W sumie to nie pisarz, tylko dziennikarz, ale naprawdę świetnie pisze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja polece wszystkim lekkie ksiazki Petera Mayle o Prowansji

jest ich sporo na allegro w smiesznych cenach

czyta sie to lekko, latwo i przyjemnie

facet jest anglikiem, porzucil zycie w londynie dawno temu i sie rpzeniosl na poludnie francji

opisuje mentalnosc lokali, ich zycie, sposob myslenia, podejscie do roznych spraw

ze wzgledu na to, ze tam bylem pare razy, moze dlatego lektura tak przypadla mi do gustu

szczerze rekomenduje - mozna sie usmiechnac, niejednokrotnie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robert Jordan - Koło Czasu (The Wheel of Time). Jak ktoś lubi fantasy, ja baardzo, to to wciąga niesamowicie. Aktualnie już trzecią książkę lecę, czyli Wielkie Polowanie.

Polecam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Człowiek z lodu" Philip Carlo. Opowieść o Richardzie Kuklinskim - przerażająca opowieść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...