Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jaką książkę czytasz...teraz !!!


Iverson

Rekomendowane odpowiedzi

Dla kogoś kto lubi fantasy ...

Terry Goodkind - cykl miecz prawdy ... ekranizacja była robiona serial dokładnie ... moim zdaniem porażka ... sama książka bdb.

Tad Williams - cykl pamięć, smutek, cierń ...

Dla fanów hobbitów i śródziemia - Nick Pierumow - cykl pierścień mroku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś przyjechały i muszę odłożyć na półkę co by się doleżały w spokoju na swoją kolej :kox:

http://allegro.pl/king-pakiet-2-ksiazek-bastion-to-twarda-2011-i1903310842.html

http://allegro.pl/jo-nesbo-lowcy-glow-tani-kurier-larsson-i1911647875.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wczoraj w jedną nockę wciągnąłem "Paktofonika" przewodnik krytyki politycznej.

http://www.krytykapolityczna.pl/Przewodniki-Krytyki-Politycznej/Paktofonika/menu-id-104.html

Bardzo fajna książka będąca zarazem scenariuszem do filmu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem w trakcie czytania książki Michael'a Capuzzo "Klub Koneserów Zbrodni" . Książka to kilkadziesiąt rozdziałów, których czytanie to przyjemna rozrywka :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się przyznam bez bicia, że ani jednego Harego Potera nie czytałem tak samo jak nie widziałem żadnego filmu jakoś mnie nie ciągnie do tego. Wole jakiegoś Tolkiena albo Sabkowskiego sobie przeczytać. A tak btw. ciekawy jestem jak wyjdzie ekranizacja Hobbita??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja właśnie jestem na etapie Harry Potter i czara ognia :decayed:

czara ognia w miarę fajna, ale zakon feniksa ciekawszy :good: przeczytałem wszystkie części :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wczorej nabyłem Jeremy Clarkson "Doprowadzony do szału" naprawdę przyjemnie się czyta :good: na święta sprawię sobie jego resztę książek :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja obecnie czytam "Alfabet polskiej misji" zafganistanu.pl Marcina Ogdowskiego. Bardzo fajna książka o realiach pracy naszych żołnierzy w Afganistanie.

Gdyby ktoś się zainteresował a nie był pewny to polecam wejść na stronę http://www.zafganistanu.pl i poczytać sobie wpisy tego dziennikarza. Ja w wakacje przypadkiem tam trafiłem, przeczytałem wszystkie wpisy od początku istnienia tej strony i dzień po wydaniu książki nabyłem ją za 36zł w Empiku ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeczytaj te Boso, ale w ostrogach, Na marginesie życia, Pięć lat kacetu, tylko ostatnia jest o obozie ale wszystkie czyta się jednym tchem :good:

Dzięki za podpowiedzi :good:. Zacznę od "Pięć lat kacetu" :)

zacznij po kolei, nie skacz

no pięknie swojaków tu widzę!!!!

Miło mi Pany! Moje ulubione książki z dzieciństwa!

Zaczynać zawsze od Boso ale w ostrogach! :)

Zajefajne książki!

Grzesiuk to mega kot!

[br]Dopisany: 23 Listopad 2011, 16:31_________________________________________________

dłuuugo nic nie czytałem , ale na dniach chce sobie przypomnieć twórczość Sapkowskiego :cool1:

Właśnie jestem w trakcie czytania Wiedźmina (Chrzest Ognia) I polecam :good:

to jest podstawa każdego młodego czytacza, tak samo jak Władca Pierścieni.

Ale wiedźmin... eh piękna sprawa, opowiadania też dobre , póżniej Sapek już machnął tą trylogie o Szarleju ... Narrenturm. Też daje radę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odgrzewam.

Wczoraj skończyłem "TO" Kinga. Chyba najlepszy horror jaki "Mistrz" napisał, choć nie lubię książek gdzie akcja rozkręca się przez pierwsze 200 stron. Ale w sumie całość ma 1100, więc jakiś wstęp musiał zrobić :decayed: Dziś zamówiłem sobie nowy pakiet książek Stiega Larssona. Czytał go ktoś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś zamówiłem sobie nowy pakiet książek Stiega Larssona. Czytał go ktoś?

Co jest w tym pakiecie, to moze bede mogl podpowiedziec...? Jesli Millennium, to polecam :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...