Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jaką książkę czytasz...teraz !!!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wczoraj skończyłem "Psychopaci są wśród nas"

dziś pewnie zajmę się Grzesiakiem Mateuszem ;)

Opublikowano

a ja nabylam ostatnio " Największy wróg Hitlera" Wołoszańskiego

warto :)

Opublikowano
"Człowiek z lodu" Philip Carlo. Opowieść o Richardzie Kuklinskim - przerażająca opowieść.

Czytałem,bardzo długo siedziała mi w głowie.

Opublikowano

Joker - Ken McClure - Lubimy Czytać

przez przypadek mi w ręce wpadła i całkiem fajna książka

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

ja polecam "ostatni olimpijczyk" bardzo fajna książka , jak zacząłem czytać to wciągło :)

Opublikowano

kończę klienta grishama , kolejne czekają już ława przysięgłych tego samego autora i ...lalka ;)

Opublikowano

N.Davies

"Powstanie 44" - obiektywne spojrzenie, polecam

Opublikowano

Obecnie czytam "Cel snajpera" Chrisa Kyle'a, historia o jednym z najlepszych snajperów formacji SEAL. Wcześniej przeczytałem książkę "Snajper" napisaną na podstawie doświadczeń jednego z operatorów SEAL TEAM SIX Howarda Wasdina. Dwie rożne interwencje, jedna w Iraku druga w Somalii, książki dość ciekawe dla kogoś kto sie interesuje taka tematyka. Z fikcji pomieszanej z faktami polecam "Dallas '63" Stephen'a Kinga. Btw fajny wątek założył kolega Iverson, pozdro! :)

Opublikowano

"Pulapka myslenia" dosyc niezla, polecam

Opublikowano

Dobrze że trafiłem na ten temat przed świętami, dzięki temu znów wciągnąłem się w czytanie książek, na pierwszy ogień poszedł- Człowiek z lodu - Philipa Carlo i jak przedmówcy polecam. Naprawdę ciężko uwierzyć że jest ona oparta na faktach.

Ponadto mam pytanie, jako że wciągnął mnie mocno serial Gra o tron, czytał ktoś z was książki George R. R. Martina na podstawie których serial powstaje? Warto się za nie brać ;) ?

Opublikowano

Gra o tron - śmiało polecam. Wciągnęła mnie baaardzo mocno. Jak dla mnie jedne z lepszych książek fantasy.

Zaraz po tym zacząłem cykl Koło Czasu, do tej pory czytam bo jest tego trochę, ale także ogromnie polecam.

Spróbuj też cykl DRAGONLANCE. Stare ale dobre fantasy. Smoki Jesiennego Zmierzchu zaczynają serię, rewelacja.

Opublikowano
Człowiek z lodu - Philipa Carlo i jak przedmówcy polecam.

będzie trzeba zaopatrzyć się skoro tyle zadowolonych osób:wink:

Opublikowano
Obecnie czytam "Cel snajpera" Chrisa Kyle'a, historia o jednym z najlepszych snajperów formacji SEAL. Wcześniej przeczytałem książkę "Snajper" napisaną na podstawie doświadczeń jednego z operatorów SEAL TEAM SIX Howarda Wasdina. Dwie rożne interwencje, jedna w Iraku druga w Somalii, książki dość ciekawe dla kogoś kto sie interesuje taka tematyka. Z fikcji pomieszanej z faktami polecam "Dallas '63" Stephen'a Kinga. Btw fajny wątek założył kolega Iverson, pozdro! :)

emil82 - ja właśnie skończyłem "Snajper'a" Wasidn'a i zamierzam się zabrać za Kyle'a - warto przeczytać tą pozycję, bo przyznam szczerze, że Snajper bardzo mi przypadł do gustu:thumbup1:

Z podobnej tematyki godną polecenia i lepszą w moim mniemaniu jest jeszcze "Komandos" Johna Weisman'a - historia Richarda Marcinko - założyciela Seal Team Six (postaci zresztą mocno kontrowersyjnej:decayed:).

Obecnie wykończyłem "Bez skrupułów" Toma Clancy'ego - super pozycja i muszę się zabrać za pozostałe historie działań Johna Clark'a:thumbup1:

Opublikowano
Obecnie czytam "Cel snajpera" Chrisa Kyle'a, historia o jednym z najlepszych snajperów formacji SEAL. Wcześniej przeczytałem książkę "Snajper" napisaną na podstawie doświadczeń jednego z operatorów SEAL TEAM SIX Howarda Wasdina. Dwie rożne interwencje, jedna w Iraku druga w Somalii, książki dość ciekawe dla kogoś kto sie interesuje taka tematyka. Z fikcji pomieszanej z faktami polecam "Dallas '63" Stephen'a Kinga. Btw fajny wątek założył kolega Iverson, pozdro! :)

emil82 - ja właśnie skończyłem "Snajper'a" Wasidn'a i zamierzam się zabrać za Kyle'a - warto przeczytać tą pozycję, bo przyznam szczerze, że Snajper bardzo mi przypadł do gustu:thumbup1:

Z podobnej tematyki godną polecenia i lepszą w moim mniemaniu jest jeszcze "Komandos" Johna Weisman'a - historia Richarda Marcinko - założyciela Seal Team Six (postaci zresztą mocno kontrowersyjnej:decayed:).

Obecnie wykończyłem "Bez skrupułów" Toma Clancy'ego - super pozycja i muszę się zabrać za pozostałe historie działań Johna Clark'a:thumbup1:

Bez urazy chłopaki, ale dla mnie obie te książki to shit. Jeden opowiada jakim to się stał twardym facetem, bo go ojciec lał cale dzieciństwo, a drugi jaki to kochający swój kraj i Boga. Książki przesiąknięte amerykańskim patriotyzmem, że my to tacy wspaniali i cudowni, a reszta to dzikusy, które trzeba eksterminować. Przeczytajcie "Pojedynki snajperskie" Marka Czerwińskiego, troszkę takie niekiedy naciągane, ale przynajmniej się fajnie czyta.

Opublikowano

Steve Jobs Człowiek, który myślał inaczej

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.