Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] 1.8T AJL 180 KM quattro Sedan


REVO

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

poszukiwania rozpocząłem od modelu b6 1.8TQ. Niestety stan oglądanych samochodów w stosunku do ich ceny pozostawiał wiele do życzenia. Poza tym, seryjne 150 KM to jednak mało.

Zastanawiałem się również nad BMW 323 CI. Miałem okazję jeździć nawet dwoma autami. Bardzo fajne auto, duża kultura pracy, jednak wahałem się.

W końcu po długich poszukiwaniach trafiła się to audi.

Żadka wersja i stan techniczny przekonały mnie do zakupu modelu B5 :)

Audi 1.8TQ AJL, 2000 r.

Co najważniejsze, oryginalny przebieg 157 tkm.

Wyposażenie:

-BOSE,

-ori xenony z samopoziomowaniem,

-spryski,

-kubełki,

-kierownica "s",

-ręczny w skórze,

-białe zegary,

-pełny pakiet oświetleniowy

-felgi 17" S4

-kolor perłowy

Po zakupie

70452595.jpg

Uploaded with ImageShack.us

33079860.jpg

Uploaded with ImageShack.us

74779804.jpg

Uploaded with ImageShack.us

80296731.jpg

Uploaded with ImageShack.us

68113547.jpg

Uploaded with ImageShack.us

86142509.jpg

Uploaded with ImageShack.us

14897244.jpg

Uploaded with ImageShack.us

23308388.jpg

Uploaded with ImageShack.us

67362256.jpg

Uploaded with ImageShack.us

63217727.jpg

Uploaded with ImageShack.us

dsc02653l.jpg

Uploaded with ImageShack.us

88357207.jpg

Uploaded with ImageShack.us

92280767.jpg

Uploaded with ImageShack.us

57750323.jpg

Uploaded with ImageShack.us

64887410.jpg

Uploaded with ImageShack.us

1.8TQ z 2.8Q

36489088.jpg

Uploaded with ImageShack.us

31944972.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Na żywo auto prezentuje się dużo lepiej, tym bardziej w słoneczny dzień :cool1:

Niestety słaby aparat ale jakiś pogląd na auto jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiekszosć fotek nie działa :gwizdanie:[br]Dopisany: 28 Sierpień 2011, 13:53_________________________________________________Dobra juz widać, no wiec tak autko prezentuje sie super :kox: ale trzeba ubić koze :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto stoi obecnie na felgach 17" S4.

Te ze znaczkami VW to były 18".

Jeśli chodzi o zawias (jest 1BA) to wizualnie jest nieco za wysoko, choć na żywo robi to jakoś lepsze wrażenie :wink4:

Myślałem o 1BE ale doszedłem do wniosku że za wysokie koszty i szkoda mi tego zawiasu, bo jest w naprawdę dobrym stanie. Poza tym, na zimę chcę mieć wyższe auto. Co przyniesie przyszły sezon - zobaczymy.

Co do jazdy na zestawie 1BA + koła 17" to moim zdaniem to idealny kompromis na naszego drogi. Auto w zakrętach trzyma się jak przyklejone i jest komfortowe.

Co do zmian to chodzi mi po głowie na początek downpipe ale jak na razie dużo zbieram informacje na ten temat.

:quattro: jest za***iście :kox:

troche pracy Cię czeka i bedzie :kox:

Jeśli chodzi o pracę nad autem to może wizualnie faktycznie zawias ale jeśli chodzi o wygląd zewnętrzny do zderzaków rs4 itp nie przewiduje. Zależy mi, żeby autko zostało w oryginale.

Co do zmian to chodzi mi po głowie na początek downpipe ale jak na razie dużo zbieram informacje na ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie masz komponenty w instalacja lpg i jak Ci to śmiga ? :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie masz komponenty w instalacja lpg i jak Ci to śmiga ? :przebiegly:

Niestety nie wiem jaka to instalka. Auto kupiłem po tym, jak poprzednik założył już gaz.

Jeśli chodzi o jazdę to auto chodzi jak na benzynie, więc nie mam zastrzeżeń :cool:

Wcześniej przez kilka miesięcy jeździłem TDI, więc po przesiadce banan z twarzy nie schodził :decayed:

Miałem okazję jechać dwiema B6 1.8TQ 150 km i mam porównanie tych dwóch motorów.

Zwykłe 1.8T jedzie do ok. 5000 obr./min, 1.8T AJL zostaje jeszcze jakiegoś kopa powyżej 4500 obr./min i ciągnie do końca :) Może takie małe subiektywne porównanie komuś się przyda, bo ja przed zakupem szukałem takich rzeczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o jazdę to auto chodzi jak na benzynie, więc nie mam zastrzeżeń :cool:

Ciekawe :mysli:

Zwykłe 1.8T jedzie do ok. 5000 obr./min, 1.8T AJL zostaje jeszcze jakiegoś kopa powyżej 4500 obr./min i ciągnie do końca :)

a ile Ci podjada PB podczas jazdy na LPG ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to jest instalka która przełącza się na PB. Nie obserwuję czy PB coś bierze po szybkiej jeździe ale co do ożywienia powyżej ok 4,5 tys to na samym PB też jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozesz z powodzeniem załozyc sprezyny sportowe do -35 na seryjne amory jesli twierdzisz ze są w dobrym stanie jeszcze :wink4: interes drogi nie jest a na wygladzie zyska :wink4: taki setup przyśpieszy zużycie amorów, ale nie bedzie to z miesiaca na miesiąc, ja jeżdze juz ponad rok i narazie nie ma tragedii, ale na następny rok przewiduje gwint :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:shocked::slina: Zakochałem się w tym autku. :evil:

Świetna sztuka :good:

Gratuluje i bezawaryjności :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

autko fajne, prawie tak fajne jak moje :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

moja propozycja odnosnie autka jest taka:

zawiecha 1BE, 2DIN, hamulce przód 312/25mm, tył 256/22mm, BIX-y, chip's !!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że się podoba.

Niestety z uwagi na walory użytkowe gleby nie będzie. Na żywo wygląda to jakoś lepiej :wink4:

Co do chipa to nie jest mi jak na razie potrzebny, w większości auta używam na trasie, a tam radzi sobie zadowalająco :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1BE to żadna gleba, przynajmniej w porównaniu do gwintu. A właściwości jezdne po takiej zmianie mogą być tylko lepsze :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawiecha 1BE<-gwint, 2DIN, hamulce przód 312/25mm, tył 256/22mm, BIX-y, chip's !!!!!!!!!

to jest podstawowy zestaw rezacza :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj panowie jeśli REVO nie chce gleby to go nie namawiajcie :D Ja tez się zastanawiałem czy dać na glebę czy zostawić serię, jednego dnia wstaję i myślę, a co mi tam, będzie gleba, a na drugi dzień mi przechodzi i tak w kółko :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...