Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] S4 schwarz pakiet-:) SPRZEDANY.


Młody

Rekomendowane odpowiedzi

Jedna płeć przeciwna :) ale takie życie :hi: jak to powiedział kiedyś Robert(waski) młody może ładować kasę w samochód bo nie ma żony i dzieci :decayed: ech teraz rozumiem co miał namyśli :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to są tak zwane prawdy życiowe :polew: :polew: :polew:

ja sobie przed ślubem jeszcze kupiłęm B6 żeby póżniej kłopotów nie było :tongue4: :tongue4: :tongue4:

Jedna płeć przeciwna :) ale takie życie :hi: jak to powiedział kiedyś Robert(waski) młody może ładować kasę w samochód bo nie ma żony i dzieci :decayed: ech teraz rozumiem co miał namyśli :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co Wy za zony macie... ja robie swapa i kobieta sie nie moze doczekac Audi w domu :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jeszcze nie mam-mam obiecane progi S4 od Przyszłej Niedoszłej Małżonki mej :tongue4: :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co Wy za zony macie... ja robie swapa i kobieta sie nie moze doczekac Audi w domu :polew:

To jeszcze nie żona. Nie przesadzajmy :decayed: ale sam się denerwuje jak ona jedzie 19" i jeszcze inni się bardziej patrzą za nią :) 19" to chyba jako pierwsze sprzedam . :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

julo23 w profilu Młodego masz napisany rok produkcji - 2004 :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co Wy za zony macie... ja robie swapa i kobieta sie nie moze doczekac Audi w domu :polew:

Mam to samo :naughty:

Wszystkie samochody mojej zony, ktore tu pokazywalem byly i sa na 19 i nawet zadnej nieskrzywila :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tam sprzedaje :decayed:

kiedy dechę zmieniasz na ciemną :mysli:

Jakoś na dniach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...