Skocz do zawartości
IGNOROWANY

10 rocznica zamachów z 11.09


Kimi

Rekomendowane odpowiedzi

Kimi było wcześniej ale jeśli chodzi o ten fragment z kamery z zarysem statecznika ?! to mógł być statecznik samolotu wojskowego jakiego myśliwca jak niektórzy sugerują po tym wizniku który tam znaleziono

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kimi było wcześniej ale jeśli chodzi o ten fragment z kamery z zarysem statecznika ?! to mógł być statecznik samolotu wojskowego jakiego myśliwca jak niektórzy sugerują po tym wizniku który tam znaleziono

ale sie tego "wirnika" uczepiliście. prosze, przekrój silnika produkcji RR

trent.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siwezak nie wierzysz w to że ludzi zagazowali rozumiem ale ameryka robi wszystko siłą więc dla nich zabicie 100 pasażerów to drobnostka haha myślisz że rząd ameryki jest taki spoko i prawilny że nie mogliby się posunąć do zabicia paruset nawet obywateli i tak wiedzieli że to nie wyjdzie bo zgonią na terrorystów a w grę wchodziły grube BILIONY i w d*pie mieli życie nawet 300 czy 1000 osób jeżeli chodziło o złoża ropy i dominację na świecie.

Teraz tak nie ma napewno odpowiesz za komuny tez tak nie było a ruscy zabijali swoich za byle co i nikt o tym nie wiedział. Teraz niby jesteś wolny i masz prawa, tylko że takie są twoje prawa że nie możesz na swojej działce ściąć drzewa które jest twoje! Kiedyś było nawet powiedziane że zniesiono niewolnictwo ale przekształciło się to w kontrolowanie ludu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siwezak nie wierzysz w to że ludzi zagazowali rozumiem ale ameryka robi wszystko siłą więc dla nich zabicie 100 pasażerów to drobnostka haha myślisz że rząd ameryki jest taki spoko i prawilny że nie mogliby się posunąć do zabicia paruset nawet obywateli i tak wiedzieli że to nie wyjdzie bo zgonią na terrorystów a w grę wchodziły grube BILIONY i w pupie mieli życie nawet 300 czy 1000 osób jeżeli chodziło o złoża ropy i dominację na świecie.

Teraz tak nie ma napewno odpowiesz za komuny tez tak nie było a ruscy zabijali swoich za byle co i nikt o tym nie wiedział. Teraz niby jesteś wolny i masz prawa, tylko że takie są twoje prawa że nie możesz na swojej działce ściąć drzewa które jest twoje! Kiedyś było nawet powiedziane że zniesiono niewolnictwo ale przekształciło się to w kontrolowanie ludu

:hi::notworthy: :oklaski:. Taka niestety jest prawda, ale Oni będą dalej przy swoim, bo przecież USA to obrońca demokracji. Mąż stanu... :polew: :polew: :polew:

USA jest największym terrorystą na tym świecie. Jak tacy obrońcy demokracji to gdzie są? Korea Północna, Tybet, Białoruś... Ropa ropa ropa o to im tylko chodzi.

Kadafi niegdyś zapraszany przez wielkie kraje w tym USA, a teraz go bombardują, zaatakowali suwerenny kraj, który nie miał żadnych długów. Był odcięty od Światowego Banku, który należy do USA. To ich zabolało... i nazywają go zbrodniarzem? Niestety, ale Libijczycy zapłaczą za Kadafim...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to co usa robi na zewnątrz jest w miare oczywiste dla kazdego i nie jest przedmiotem dyskusji - ja wam pokazuje przekrój silnika gdzie widać dosyc sporo elementów które mogą odpowiadać "wirnikowi" z pentagonu a Ty mi wyskakujesz z kadafim - brawo. słyszeliscie kiedys o aferze watergate? wiecie o co tam chodziło i kto tak naprawde zdemaskował Nixona? dziennikarze. im nie da sie rozkazem zamknąć ust ani groźbą, że bedzie kula w łeb. w stanach media są wyjątkowo potężne i niezależne - w 2 lata (40 lat temu - w dobie dzisiejszej technologi zapewne poszloby sprawniej) wyszły na swiatło dzienne przekrety prezydenta, zmuszając go do ustapienia ze stanowiska! wiec w to, że dziś po 10 latach, nikt nic nie odkrył, do niczego sie nie dokopał i w ogóle wszyscy nabrali wode w usta moze uwierzyc tylko naiwne dziecko. nawet cięzko sobie wyobrazic co by sie stało, gdyby obywatele usa sie dowiedzieli że za zamachami stał praktycznie cały aparat państwowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już pokazywałem, że ten wirnik znaleziony koło Pentagonu jest za mały... :gwizdanie:

a ja ci pokazalem ze taka czesc moze sie znajdowac w srodku silnika, wiec ten mit uznajmy za obalony :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To bardziej wygląda na zewnętrzną część silnika, niż na wewnętrzną. Najlepiej wypożyczyć Boeing 757 z silnikami od RR. Jeden z nich rozmontować na kawałki i wtedy się dowiemy czy ten wirnik pochodzi od silników Rolls Royca, które napędzają Boeinga 757.

Co do Pentagonu. Jakiś ochotnik "pożyczy" Boeinga 757 i uderzy w Pentagon. Zobaczymy wtedy co się stanie... :decayed:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za ten filmik jeszcze bardziej mnie upewnił że to był zamach usa na samych siebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez kiedys myslalem, ze to taliby i czarnuchy dzieki TV...ale po objerzeniu kilku filmow zmienilem zdanie,bo jest wiecej niescislosci w tym,ze byl to zamach przez rzad niz przez czarnych.

nie trzeba byc mega madrym zeby wiedziec ze taki budnynek nie ma prawa sie zawalic z 9s,tym bardziej ze jest zbudowany z takiej konstrukcji.to tak jakby szybowiec uderzyl w wiezowiec 10piertowy i ten mialby pasc w 1s.uwierzy w to ktos?pentagon to juz w ogole jaja,czarny ktory ledwo latal na cesnie robi nawrot przy takiej predkosci i uderza w pentagon,najlepsi piloci co lataja po 30lat na duzych maszynach mowili ,ze oni w zyciu czegos takiego nie zrobili.do tego brak silnikow i czesci...

jedni beda wierzyc,ze to taliby ,a reszta nie i nawet jakby sam bush powiedzial ,ze to on zrobil to i tak by nadal wierzyli ze to czarni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic dodać nic ująć ale są na forum "mądrzejsi" :wink4:

Dyskutować też trzeba potrafić :gwizdanie: Nie ubliżaj, bo nie o to tu chodzi...

Każdy ma prawo wierzyć w to co mu się wydaje bardziej wiarygodne i wcale nie musi być od innych gorszy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja podobnie jak Piotrek98igo po obejrzeniu różnych dokumentów o 11 września straciłem wiarę w zamach terrorystyczny i przestałem wierzyć w to co mówili i mówią w TV. Wg mnie jedyny terrorysta to tajne służby USA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Np Loose change 2nd.Edition/11 września Niewygodne fakty

11 września Niewygodne fakty PL.Lektor Loose change 2nd.Edition (Pełny dokument)

lub plik torrent do tego samego http://torrenty.org/torrent/389453

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic dodać nic ująć ale są na forum "mądrzejsi" :wink4:

Straciłem ochotę już do dyskusji. :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to był zamach terrorystyczny, ale przy sporym udziale rządu/służb/kogokolwiek z USA...

Sami siebie zaatakowali posługując się Muzułmanami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to był zamach terrorystyczny, ale przy sporym udziale rządu/służb/kogokolwiek z USA...

Sami siebie zaatakowali posługując się Muzułmanami...

Tak to było :good:. Na którymś z filmów było pokazane, że G. Bush często odwiedzał szejków z Arabii Saudyjskiej i było widać, że bardzo się lubią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...