Skocz do zawartości
IGNOROWANY

10 rocznica zamachów z 11.09


Kimi

Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie to był zamach terrorystyczny, ale przy sporym udziale rządu/służb/kogokolwiek z USA...

Sami siebie zaatakowali posługując się Muzułmanami...

Tak to było :good:. Na którymś z filmów było pokazane, że G. Bush często odwiedzał szejków z Arabii Saudyjskiej i było widać, że bardzo się lubią.

no i co z tego wynika? u papieza w watykanie tez był wiec pewnie tam opracowali całą operacje....

Nic dodać nic ująć ale są na forum "mądrzejsi" :wink4:

Straciłem ochotę już do dyskusji. :facepalm:

bo tak jest: Ty nie chcesz uwierzyc w te brednie o rakietach to jestes matoł. a jak oni nie przyjmują do wiadomosci tego co my piszemy to jest cacy, bo przeciez oni mają racje... jak ktoś już nie ma nic do dodania to zaczyna obrazac innych, smutne :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to był zamach terrorystyczny, ale przy sporym udziale rządu/służb/kogokolwiek z USA...

Sami siebie zaatakowali posługując się Muzułmanami...

Tak to było :good:. Na którymś z filmów było pokazane, że G. Bush często odwiedzał szejków z Arabii Saudyjskiej i było widać, że bardzo się lubią.

no i co z tego wynika? u papieza w watykanie tez był wiec pewnie tam opracowali całą operacje....

A zauważyłeś może żeby Watykan zaatakował USA ? Nam chodzi o to że przyjaciele Wielkiego Brata nagle stają sie jego największymi wrogami :gwizdanie:

Pamiętasz jak USA wspierało Talibów w wojnie z Rosją ? To nie było tak dawno... Uprzedzając pytanie: Nie wiem dokładnie jak, nie było mnie tam :decayed:

Większość majątku rodzina Bin Laden'a w USA się dorobiła, myślisz że tajne służby bez żadnej inwigilacjii i współpracy pozwalały na wypływ takich pieniędzy z kraju ?

jak ktoś już nie ma nic do dodania to zaczyna obrazac innych, smutne :kwasny:

A to już chyba tylko świadczy o danej osobie...

Raczej nie warto zwracać uwagi a już tym bardziej zagłębiać się w dyskusję na tym poziomie :gwizdanie:

No chyba że masz doświadczenie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra Panowie jeśli kogoś obrazilem to przepraszam. Ja w atak terrorystyczny nie wierzę i tego się będę trzymał. Każdy ma swoje zdanie a mnie może lekko poniosło tak więc luz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to był zamach terrorystyczny, ale przy sporym udziale rządu/służb/kogokolwiek z USA...

Sami siebie zaatakowali posługując się Muzułmanami...

Tak to było :good:. Na którymś z filmów było pokazane, że G. Bush często odwiedzał szejków z Arabii Saudyjskiej i było widać, że bardzo się lubią.

no i co z tego wynika? u papieza w watykanie tez był wiec pewnie tam opracowali całą operacje....

Nic dodać nic ująć ale są na forum "mądrzejsi" :wink4:

Straciłem ochotę już do dyskusji. :facepalm:

bo tak jest: Ty nie chcesz uwierzyc w te brednie o rakietach to jestes matoł. a jak oni nie przyjmują do wiadomosci tego co my piszemy to jest cacy, bo przeciez oni mają racje... jak ktoś już nie ma nic do dodania to zaczyna obrazac innych, smutne :kwasny:

Nie wiesz o co mi chodzi... Nie chce mi się tłumaczyć. Poza tym macie swoją teorie... :hi:.

Według Was to był atak terrorystyczny. Spoko..., a według Nas za wszystkim stoi USA.

Za atakami z 11 września stoi/ją?

a) USA

B) Terroryści

Moja odp. a

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja teoria (jeżeli ktoś chce wiedzieć)

Za atakiem stoją Talibowie, których wspierało USA. Z tym że mówiąc USA wierzę w to że to nie była jakaś duża agencja która zrobiła to po kryjomu. Tylko jakaś komórka której jedynym wpływem była pomóc gotówkowa i ew. jakaś pomoc w tym żeby ktoś tego nie odkrył. I wierzę w to że prezydent USA o tym nie wiedział i inne szychy nie wiedziały.

Zarówno w WTC jak i PENTAGON uderzyły samoloty pasażerskie z załogą i pasażerami na pokładzie. 4 samolot spadł zanim doleciał do Waszyngtonu.

Tyle ode mnie :) Taka jest moja teoria. I ja w taką wierzę. Nie chce mi się już przekonywać do swoich racji bo nie mam jak udowodnić tego. Miło się dyskutowało :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z filmików wynika że:

- talibowie uczyli się latać w Usa, jednak nie wiadomo czy jeszcze gdzieś nie trenowali

-wiedzieli że akurat w tym dniu i o tej godzinie nie będzie myśliwców w pobliżu WTC i Pentagonu, wiedzieli które samoloty porwać, i jak nisko lecieć by nie zostać zauważonym przez radary, żeby zdobyć takie informację mogli przekupić jakiegoś urzędnika (czyt. zdrajca) lub mieć jakiegoś tajnego agenta w agencjach wojskowych lub rządowych, ale to tylko jedna z wielu opcji

- dziwne jest to że też chcieli uderzyć w WH, i tam też mieli dolecieć bez jakiejkolwiek interwencji myśliwców?

- co do WTC, być może były tak skonstruowane że w razie zawalenia miały spadać pionowo, a nie narażać jeszcze inne okoliczne budynki na uszkodzenia

- rząd Usa i może wiedział o planach ataku, ale takich planów szef FBI, CIA itd. miał pewnie sporo, i dalej ma tylko po 11.IX. już zaczęli traktować sprawy bardziej poważnie

- z reakcji Busha wynika że wiedział i nie mógł uwierzyć w to co się stało, pewnie nie przypuszczał że ktoś będzie zdolny do takiego ataku

- nie chcę mi się wierzyć że rząd Usa też brał w tym udział, gdyby to kiedyś wyszło, byłaby to największa kompromitacja Usa i jakaś wojna domowa w Stanach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

USA jest do wszystkiego zdolne... Teraz już wiem dlaczego Arabowie tak nienawidzą amerykanów i palą ich flage.

WTC uderzyły samoloty bo to było doskonale widać. OK, ale wieże jako tako nie miały prawa się zawalić i w dodatku jak domki z kart...

W Pentagon nie uderzył Boeing 757. Rakieta lub odrzutowiec.

Nigdy nie dowiemy się co tak naprawdę się stało z lotem 77 i 93. Niby pasażerowie obezwładnili porywaczy, ale zawsze będzie jakieś ale...

Atak na Libię im nigdy nie wybaczę :angry::kwasny::disgust:.

Polecam sobie oglądnąć:

L3o2tmwH3uU

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie tylko zastanawia po co by mieli podmieniać samolot na rakietę ?

Skoro już go porwali, a w przypadku podmiany przecież wielu świadków by się trzeba pozbyć :mysli:

Trochę nie ma sensu...

Jedyne co mi do głowy przychodzi to to że mniejszym samolotem czy rakietą łatwiej by było w konkretny punkt uderzyć, na czym mogło im bardzo zależeć... Po drugiej stronie w budynkach siedział przecież jakiś ważny gościówa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie zastanawia gdzie się podziali wszyscy pasażerowie lotu 77 skoro nie był to boeing 757. W pentagon na pewno nieuderzył samolot o którym wspomniałem, po wypowiedzi ekspertów z firmy która produkuje silniki do boeinga mówią ewidętnie ze ta część nie jest od ich silnika. Dodatkowo rozmiar kół, na którymś zdjęciu gościu siedzi właśnie na takim kole tak samo nie są od boeinga 757.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówią, że uderzył 757 a podkładają koło i części silnika od innego samolotu :mysli: ?

Tam nie pracują idioci. Zapewne wszelkie "operacje" USA są przygotowywane w najdrobniejszych szczegółach.

Gdyby to był "wewnętrzny" zamach to ile ludzi musieli by "przekonać" do milczenia a tu nagle taki babol. Ledwo kilka dowodów, no i .urwa mać ktoś dał nie te koło ?

Moja teoria na temat koła.

Jest to zapewne "dojazdówka" boeinga 757. Niech ktoś z Was udowodni, że jest inaczej ! :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówią, że uderzył 757 a podkładają koło i części silnika od innego samolotu :mysli: ?

Tam nie pracują idioci. Zapewne wszelkie "operacje" USA są przygotowywane w najdrobniejszych szczegółach.

Gdyby to był "wewnętrzny" zamach to ile ludzi musieli by "przekonać" do milczenia a tu nagle taki babol. Ledwo kilka dowodów, no i .urwa mać ktoś dał nie te koło ?

Moja teoria na temat koła.

Jest to zapewne "dojazdówka" boeinga 757. Niech ktoś z Was udowodni, że jest inaczej ! :polew: :polew: :polew:

zalosne :facepalm:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak widzę w jaki sposób przeprowadzone było śledztwo po katastrofie w Lockerbi to dziwie się ze Tusk i spółka z.o.o jeszce nie wylądowali przed trybunałem stanu .......

a swoją drogą smutne jest to że nie spuszczacie się tak nad krajowymi katastrofami lotów pasażerskich...

nie dowiemy się nigdy prawdy a różne teorie można sobie wsadzić między .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a swoją drogą smutne jest to że nie spuszczacie się tak nad krajowymi katastrofami lotów pasażerskich...

Temat i dyskusja jest prowadzona o wydarzeniach z 11/09 a my mamy się "spuszczać" nad innymi katastrofami? Równie dobrze mogłeś napisać: Szkoda, że nie spuszczacie się tak nad innymi markami samochodów na tym forum. :gwizdanie:[br]Dopisany: 18 Wrzesień 2011, 11:33_________________________________________________

nie dowiemy się nigdy prawdy a różne teorie można sobie wsadzić między .....

Ale chyba podyskutować sobie można, prawda? :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Temat i dyskusja jest prowadzona o wydarzeniach z 11/09 a my mamy się "spuszczać" nad innymi katastrofami? Równie dobrze mogłeś napisać: Szkoda, że nie spuszczacie się tak nad innymi markami samochodów na tym forum. "

ale to nie samochód spadł 11 kwietnia więc powiązanie jest oczywiste mimo wszystko tak tego nie analizujecie...szkoda

jasne podyskutować można tylko to czego to prowadzi?? :gwizdanie: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Temat i dyskusja jest prowadzona o wydarzeniach z 11/09 a my mamy się "spuszczać" nad innymi katastrofami? Równie dobrze mogłeś napisać: Szkoda, że nie spuszczacie się tak nad innymi markami samochodów na tym forum. "

ale to nie samochód spadł 11 kwietnia więc powiązanie jest oczywiste mimo wszystko tak tego nie analizujecie...szkoda

jasne podyskutować można tylko to czego to prowadzi?? :gwizdanie: :gwizdanie:

Generalnie dyskusje są bezsensu bo do niczego nie prowadzą :decayed: :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówią, że uderzył 757 a podkładają koło i części silnika od innego samolotu :mysli: ?

Tam nie pracują idioci. Zapewne wszelkie "operacje" USA są przygotowywane w najdrobniejszych szczegółach.

Gdyby to był "wewnętrzny" zamach to ile ludzi musieli by "przekonać" do milczenia a tu nagle taki babol. Ledwo kilka dowodów, no i .urwa mać ktoś dał nie te koło ?

Moja teoria na temat koła.

Jest to zapewne "dojazdówka" boeinga 757. Niech ktoś z Was udowodni, że jest inaczej ! :polew: :polew: :polew:

zalosne :facepalm:

Żałosne ? Wyjaśnij dlaczego. Może zauważyłeś chociaż szczyptę ironii w tym poście ?

Żałosny to się zrobił cały wątek. Dyskusja na temat "Wyższości świąt ..."

Ta sprawa to tylko kwestia wiary w jedno lub drugie "rozwiązanie" a jak życie uczy prawda jest zapewne jeszcze inna.

Do tego jeszcze obrażanie innych, bo mają odmienne zdanie.

Ta dyskusja do niczego nie prowadzi. Zwykłe bicie piany

Na podstawie czego wysnuwacie swoje wnioski ? Filmików znalezionych w sieci ? Bzdura, każdy z tych filmów może być odpowiednio spreparowany. Nie ma takiej możliwości ? Wszelkie niewiadome interpretujecie na "swoją korzyść"

Powodzenia, tylko uważajcie co piszecie bo jeszcze CIA się niektórymi zainteresuje :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...