Skocz do zawartości
IGNOROWANY

10 rocznica zamachów z 11.09


Kimi

Rekomendowane odpowiedzi

Ci, których nie da się przekonać są tak samo tępi jak amerykański naród który też wierzy w te brednie :wallbash:

Nie przeginać Pany !

Mnie nie przekonała żadna ze stron a tępy nie jestem.

Najzwyczajniej nie wiem jakie są przyczyny i kto stoi za tymi zamachami.

Możemy sobie gdybać a i tak na naszym poziomie wiedzy pozostanie tylko i wyłącznie wiara w jedno lub drugie.

Dyskusja efektowna ale mało efektywna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tępi a ograniczeni :wink4:

niechaj i tak będzie :good:

wieże wieżami, ale z pentagonem to już całkiem przegięcie, ten kto nie wieży, że to była mistyfikacje to niestety ale sam siebie okłamuje, bo dowody są nie zbite

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ci, których nie da się przekonać są tak samo tępi jak amerykański naród który też wierzy w te brednie :wallbash:

Takimi tekstami pokazujesz tylko na jakim poziomie stoi twoja inteligencja :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większość pewnie się z tym zgadza tylko nie wy.

A czy ja powiedziałem że się z kimkolwiek nie zgadzam? Wiesz ilu ludzi na tym forum obraziłeś? A ty jakie masz dowody? Jak możesz w ogóle tak uogólniać, w tym tępym narodzie ludzie są tak samo podzieleni jak i tu może i nawet bardziej.. Byłeś tam chociaż kiedykolwiek? Dyskusja dyskusją ale bez przesady.. :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy ma prawo do własnego zdania, nawet jeśli nam wydaje się całkowicie "głupie".

A jest naszym zdaniem a nie gotowcem (medialną papką, przyjętą bez zastanowienia) to jest "mądre".

W swojej wypowiedzi właśnie to miałem na myśli - własne myślenie, własne poglądy zamiast wiary tylko w to co się słyszy w telewizji (i wcale nie mam na myśli popadania w skrajność typu telewizja tylko kłamie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tępi a ograniczeni :wink4:

niechaj i tak będzie :good:

wieże wieżami, ale z pentagonem to już całkiem przegięcie, ten kto nie wieży, że to była mistyfikacje to niestety ale sam siebie okłamuje, bo dowody są nie zbite

:wallbash: :wallbash: :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy ma prawo do własnego zdania, nawet jeśli nam wydaje się całkowicie "głupie".

A jest naszym zdaniem a nie gotowcem (medialną papką, przyjętą bez zastanowienia) to jest "mądre".

W swojej wypowiedzi właśnie to miałem na myśli - własne myślenie, własne poglądy zamiast wiary tylko w to co się słyszy w telewizji (i wcale nie mam na myśli popadania w skrajność typu telewizja tylko kłamie).

Jak się ma posiadanie własnego zdania, do obrażania ludzi o zdaniu odmiennym? Nazwanie kogoś tępym i ograniczonym nijak ma się do wyrażenia własnej opinii, większość osób wypowiadających się tu czerpię informacje z telewizyjnej papki jak i internetowej papki, co z tego wyłowisz i uznasz ze prawdziwe w twoim mniemaniu zależy tylko od ciebie.. Dodam że nie podpisuje się za żadną ze stron ale ruszyło mnie zdanie mające na celu nic innego jak "moja prawda jest najprawdziwszą prawdą a kto w nią nie wierzy jest tępakiem", proszę was panowie są jakieś granice :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taaa lepiej spasować i wrócić do sensu tematu czyli kto co robił w tamtym dniu itd. Nie ma co obrażać kogoś, dla mnie sprawa Pentagonu jest nie jasna, zbyt wiele jest dziwnych spraw, pytania nasuwają się same. Z wieżami się nie wypowiadam bo tam teorie już są bardziej hmm nie tyle naciągane co nadinterpretowane. Co nie zmienia faktu że każdy może na to patrzeć jak chce. Jest jedno ale... Talibowie.. ich też agenci przekupili żeby powtarzali wymyślone teorie o zamachach?

Dla rozluźnienia dodam, że akurat jako gówniarz wróciłem ze szkoły wkurzony po sprawdzianie ... szok był nieziemski - a TVN24 idealnie przypasował do tej relacji, lepszego wydarzenie trafić nie mogli ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy ma prawo do własnego zdania, nawet jeśli nam wydaje się całkowicie "głupie".

A jest naszym zdaniem a nie gotowcem (medialną papką, przyjętą bez zastanowienia) to jest "mądre".

W swojej wypowiedzi właśnie to miałem na myśli - własne myślenie, własne poglądy zamiast wiary tylko w to co się słyszy w telewizji (i wcale nie mam na myśli popadania w skrajność typu telewizja tylko kłamie).

Jak się ma posiadanie własnego zdania, do obrażania ludzi o zdaniu odmiennym? Nazwanie kogoś tępym i ograniczonym nijak ma się do wyrażenia własnej opinii, większość osób wypowiadających się tu czerpię informacje z telewizyjnej papki jak i internetowej papki, co z tego wyłowisz i uznasz ze prawdziwe w twoim mniemaniu zależy tylko od ciebie.. Dodam że nie podpisuje się za żadną ze stron ale ruszyło mnie zdanie mające na celu nic innego jak "moja prawda jest najprawdziwszą prawdą a kto w nią nie wierzy jest tępakiem", proszę was panowie są jakieś granice :hi:

Wyjaśniłem dość wyraźnie, że mój post nie miał na celu obrażanie kogokolwiek ale skoro uważasz, że pisanie że ktoś nie jest tępy tylko ograniczony (do bezmyślnego przyjmowania tego co usłyszy w mediach) za obrazę to ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamknąć bo wiocha się tu robi a prawdy i tak nikt nigdy nie pozna.

Fajnie poczytać jak ktoś na to patrzy i jak kto odbiera to co się stało ale zawsze znajdzie się ktoś komu brakuje argumentów i zaczyna obrażać innych a prawdy i tak nigdy nie poznamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamknąć bo wiocha się tu robi a prawdy i tak nikt nigdy nie pozna.

:good: :good: :good:

a obrażanie siebie nawzajem to :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swiezak84 ciebie się nie da przekonać

a moze to Ciebie nie da sie przekonac. ja i inni forumowicze staramy sie w jakiś sposób udowodnic swoje zdanie...

Ci, których nie da się przekonać są tak samo tępi jak amerykański naród który też wierzy w te brednie :wallbash:

dobrze że Ty jestes bystry :notworthy: tak wypowiada sie zawsze ktos komu zbrakło argumentów. wkleiłem film gdzie jest nagrany moment zawalenia wieży nr 1 chyba z 50 różnych ujęć, prosiłem o pokazanie mi gdzie są te bomby, jakoś nic nie napisałeś wtedy nietępy kolego

Nie tępi a ograniczeni :wink4:

tu widze za to otwarty umysł

widze że atakujących pojawiło sie tu więcej, na moje argumenty nie mają co odpisac ze to twardo bronią swojego stanowiska, chociaz sami chyba do konca nie wiedzą czemu akurat takie mają. "i nikt nas nie przekona ze białe jest białe a czarne jest czarne" jak to powiedział jeden polityk... no nic, tyle mojego, wiecej Panowie nie bede was denerowoał swoimi wpisami tutaj :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy ma prawo do własnego zdania, nawet jeśli nam wydaje się całkowicie "głupie".

A jest naszym zdaniem a nie gotowcem (medialną papką, przyjętą bez zastanowienia) to jest "mądre".

W swojej wypowiedzi właśnie to miałem na myśli - własne myślenie, własne poglądy zamiast wiary tylko w to co się słyszy w telewizji (i wcale nie mam na myśli popadania w skrajność typu telewizja tylko kłamie).

Jak się ma posiadanie własnego zdania, do obrażania ludzi o zdaniu odmiennym? Nazwanie kogoś tępym i ograniczonym nijak ma się do wyrażenia własnej opinii, większość osób wypowiadających się tu czerpię informacje z telewizyjnej papki jak i internetowej papki, co z tego wyłowisz i uznasz ze prawdziwe w twoim mniemaniu zależy tylko od ciebie.. Dodam że nie podpisuje się za żadną ze stron ale ruszyło mnie zdanie mające na celu nic innego jak "moja prawda jest najprawdziwszą prawdą a kto w nią nie wierzy jest tępakiem", proszę was panowie są jakieś granice :hi:

Wyjaśniłem dość wyraźnie, że mój post nie miał na celu obrażanie kogokolwiek ale skoro uważasz, że pisanie że ktoś nie jest tępy tylko ograniczony (do bezmyślnego przyjmowania tego co usłyszy w mediach) za obrazę to ok.

Prześledź wypowiedz Inspektora, nie chodziło o to że ktoś ślepo wieży mediom, chodziło o to że tępakiem jest każdy kto nie da się przekonać że to wielki spisek i za wszystkim stoi USA, dajmy na to kolega Kimi ma odmienne zdanie ale czy ograniczenie wierzy TV...?! nie doszukuj się głębszej filozofii w tym bo tu sprawę postawiono jasno kto ma inne zdanie jest taki i owaki, twoja wypowiedź dotyczyła troszkę innej kwestii :wink4: robi się OT ale temat jak najbardziej ciekawy, zapewne wielu z nas poczytało by jak inni forumowicze postrzegają ten temat :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swiezak84 trzy razy mówiłem Ci o tym filmie, jak nie umiesz czytać ze zrozumieniem to masz linka 11 września Niewygodne fakty (Lektor) - part 1/8

widziałem ten filmik i mase innych podobnych... mają jedna wspólną cechę - bzdury do kwadratu. nie wiadomo kto je zrobił, zawsze jest jakiś narrator opisujący spisek, cytaty ważnych osób rzadko są pokazane gdy to osoba je wypowiada, przewaznie jakiś napis w cudzysłowie wyrwany z kontekstu (udowodnij że C. Rice faktycznie takie słowa wypowiedziała!), urywki dokumentów których autentycznosci nijak nie można potwierdzic. dla mnie przedstawiają zerową wartość. gdybym nie miał co robić to sam zmontowałbym taki "mądry" film w ciągu tygodnia. całą swoją teorie spisku bierzesz z filmu zrobionego ze zdjęć niewiadomo czego, zaopatrzonych w jakieś komentarze i podpisy, zmontowanych przez nie wiadomo kogo i na jakiej podstawie. ale nie, to ja jestem ten ograniczony.... KONIEC, jak ktoś chce sie jeszcze posprzeczac zapraszam na PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...