Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

Ładuje ONLY przez maskę :) 100% w MMI

:decayed: już stan naładowania u mnie 40 % jeszcze pare godzinek i powinno byc cacy :kox:

WRC ja nie mam tej blaszki co u Ciebie jest na czerwono :cool1:[br]Dopisany: 30 Styczeń 2012, 12:01_________________________________________________

No to wypas widzę, siedzi sobie w ciepełku :good:

hmmm nie tak dokońca jest że w ciepełku heheh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WRC ja nie mam tej blaszki co u Ciebie jest na czerwono

Poka fotę jak tam to u ciebie jest :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś umyłem auto... i "przy okazji" zauważyłem, że ktoś kto nie umie manewrować przetarł mi cały tylny zderzak :wallbash: jak auto było brudne to nie było tego widać :confused4: na szczęście w garażu czeka zderzak S-line..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idę do Siebie zobaczyć co i jak ;)

Grzes jakim pradem ładujesz AKU ? ładujesz przez maskę i podłączenie czy bezpośrednio AKU

Co wy tam prądnice macie ,że musicie doładowywać akumulator ?

U mnie zawsze aku 100% , jeszcze nigdy nawet po tygodniu postoju na mrozie tak pokazuje :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie zawsze aku 100% , jeszcze nigdy nawet po tygodniu postoju na mrozie tak pokazuje

nic tylko się cieszyć :good:

U mnie już też jest 100 % zobaczymy co będzie po nocy :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też zawsze jest 100%, nawet pomyslałem że coś nie tak zakodowałem ;( i ten wskaźnik guzik działa..

Teraz wszystko się okaże, bo ja na nartach`a furmanka na lotniskowym parkingu przez tydzień na solidnym mrozie..

BTW: Polecam Andorre ,za***iste stoki i mega ceny alko, np Jeam Beam 6,95E , Jack Daniels 12E, Absolut 8E wszystko za litra :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Panowie od kilku dni Audiczka zaczela wydawac dziwne dzwieki, konkretnie dzwiek wskazywalby na zacierajace sie lozysko, od 50km/h narastajacy irytujący szum. Podnioslem dzis samochod do gory (tyle bylem w stanie teraz sprawdzic), pokrecilem kolami i cisza, nic nie slychac/czuc zeby ktores lozysko sie konczylo. Ma ktos jakies pomysly?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo możliwe. Ja już wymieniałem wszystkie możliwe łożyska kół , niestety słaba strona tych aut , a przebieg dopiero 105kkm :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo możliwe. Ja już wymieniałem wszystkie możliwe łożyska kół , niestety słaba strona tych aut , a przebieg dopiero 105kkm :disgust:

Ja wymieniłem łożysko po 45k , także total porażka Audi. :kwasny:

Dawid ,obstawiam łozysko prawy przód, miałem identyczne objawy jak Ty.

Alavaro: Rzeczywiście mam CAGA teraz już 143 ++, wybrałem CAGB bo nie znałem oznaczenia silnika a moc się zgadzała.

Do dzisiaj można tak wybrać w edycji profilu ,CAGB=143PS :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pany

prowokacyjnie będzie, ale kto bogatemu zabroni :tongue4: - czy wiadomo już coś o wersji B 9 ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamyk, przecież dopiero co jest lift B8 to z B8 jeszcze poczekają ze 3 lata pewnie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z B9 :)[br]Dopisany: 31 Styczeń 2012, 09:12_________________________________________________Chłopy - nie zdziwić się jak kogoś zrobi na drodze pozornie zamulona superb :)

http://moto.allegro.pl/skoda-superb-3-6v6-dsg-4x4-salonrp-aso-f-vat-23-i2087363713.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopy - nie zdziwić się jak kogoś zrobi na drodze pozornie zamulona superb :)

http://moto.allegro.pl/skoda-superb-3-6v6-dsg-4x4-salonrp-aso-f-vat-23-i2087363713.html

Policja takimi śmiga :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...