Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Jest jeszcze kilka bayerów w B8 jesli chodzi o lampy m.in. Show-Room w BIXIE skrętnym oraz Tryb autostradowy :decayed:

No wlasnie, co robi Tryb autostradowy? Myslalem, ze moze wydluza wiazke swiatla przy duzych predkosciach, ale nic takiego nie zauwazylem.

Opublikowano

Dzieki!

No nic, w takim razie bede musial w wiekszych ciemnosciach przetestowac to :)

Opublikowano

Nie wiem, czy dokładnie ten sam sprzedawca, ale w tej miejscowości kupowałem graty do A6C6 i swojej byłej B6. Numer posesji mógłby się zgadzać, bo to początek wioski:wink: Chłopaki w szopie mieli różne cuda, włącznie z Recaro Do RS6 itp.

Skład naprawdę imponujący - jakieś 2 całe szopy zawalone częściami.

Ogólnie Lubin, Obora i inne okoliczne wioski to zagłębia handlarzy częściami Audi, VW.

Nie jestem pewny, czy wystawiają rachunki, FV, czy dowody zakupu:decayed:

Opublikowano

Panowie, kabel od kolegi z forum, soft 10.6 i taka oto niespodzianka: coding II na sterowniku silnika nieaktywne..

50bb6b10-481b-a2a4.jpg

Czemu?

Opublikowano

Ech.. :(

A co moge zdzialac w security access? Skad wziasc kod?

Probowalem regenerowac dpf, znalazlem w basic settings taka opcje, ale chyba nic z tego nie wyszlo, bo kazal mi wcisnac pedal gazu i hamulca i napisal od razu, ze finished correctly,

bez "wygrzewania" filtra..

Nie podniosl nawet o odrobine obrotow silnika.

Za to udalo mi sie zlikwidowac blad trailera: wyjalem i wlozylem wtyczke do modulu i przestal generowac bledy.

Opublikowano

no wlasnie wg tej instrukcji u mnie sie nie da, mam za slaby kabel.

ale jest cos w basic settings... o czym pisalem wczesniej...

---------- Post dopisany at 10:25 ---------- Poprzedni post napisany at 10:25 ----------

no wlasnie wg tej instrukcji u mnie sie nie da, mam za slaby kabel.

ale jest cos w basic settings... o czym pisalem wczesniej...

Opublikowano

to jest awaryjna regeneracja... w 3.0 TDI to troszke inaczej wyglada.

z ciekawostek w CCWA mozesz wypalic EGR via VCDS, u nas w CAPA - niestety nie!

Opublikowano

Dzieki. Dwa lata temu kumpel zatankowal na chorwacji jakis szlam i od tego czasu DPF lubi marudzic, chcialem go wypalic awaryjnie, ale nie idzie moim kablem :(

A jak sprawdzamy w CAPA stopien zapchania filtra?

Opublikowano

VCDS -> adv. meas blocks. -> pozycje,ktore mowia o zapchaniu DPFa to Soot mass measured i soot mass calculated

Opublikowano
U mnie coding II nie bangla

u mnie tez, ale z tego co wiem, to nie w kazdym module dziala opcja coding II

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.