Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jedrekx mam to samo :(

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
niestety mało się opuszcza.. no i u mnie np. nie zawsze wraca do poprzedniej pozycji i czasami muszę to ręcznie przestawiać :kwasny:

Podobno tylko z Pamiecia foteli sie wiecej opuszcza, a co do powracania na miejsce, to czytalem ze powinno sie po przekodowaniu na wstecznym i wlaczonym zaplonie prawe lusterko zjechac do oporu na dol i do gory. Nie wiem co zakodowales- 44 czy 4C, bo moze byc ze nie pamieta poprzedniej pozycji? W moim kodowaniu w kazdym razie zadzialalo, ale lusterko sie podnosi jak troche sie odjedzie juz do przodu.

Opublikowano

Jak sie jedzie pow 10kmh to sie podnosi. A jak sie wylaczy zaplon na wstecznym to juz zostaje opuszczone...

Czyli jak kodowac, by zjezdzalo mocno?

Opublikowano

Panowie ile odcienie czerni wychodziło w a4 b8 ? mam wgniotke na lewym, przednim błotniku i nie chce go lakierowac tylko wolał bym kupic jakis bez rys i szpachli na allegro.

Opublikowano

jest gdzieś na forum opis jak zdjąć przedni zderzak, bo szukam i znalazłem jedynie opis, ale do tylnego ???

Opublikowano
Panowie ile odcienie czerni wychodziło w a4 b8 ? mam wgniotke na lewym, przednim błotniku i nie chce go lakierowac tylko wolał bym kupic jakis bez rys i szpachli na allegro.

były dwa :

Brylantowy czarny Y9B

Czarny phantom -efekt perłowy Z9Y

Opublikowano

Witam:hi: Pany mam kilka pytań donośnie B8 2.0 CR CAGC 120KM. Używałem szukajki ale ona jakoś w ogóle nie pomaga:kwasny: Więc byłbym wdzięczny za podpowiedzi:wink:

1. Czy żeby zmienić rozrząd trzeba sciagać przód?? I jak to zrobić?

2. Czy można odblokować jakieś funkcje jeśli jest czerwona navi??

3. Czy można zmienić fis miedzy zegarami na kolorowy??

4. Czy ten silnik CAGC to dobra kontrukcja?? dużo się różni od tych 143KM??

Opublikowano
  • Autor

co od CAGC to wg etki niczym się nie różni od CAGA i CAGB i mało tego ma tłoki takie same jak w CAHA i CAHB czyli 170 i 163km...

Opublikowano

Witam,

W mojej A4 B8 2011/04 1,8 TFSI silnik CDHA skrzynia NCT z przebiegiem 20.000km (na gwarancji ASO) prze zmianie biegów 1-2-3 w fazie wysprzeglania słychać stukanie dochodzące ze skrzyni biegów.

Byłem w ASO potwierdzili, że jest coś nie tak – zabrali samochód na warsztat i po godzinie oznajmili, że muszę odstawić samochód na kilka dni bo trzeba będzie ściągnąć skrzynie biegów i sprawdzić co się dzieje. Również poinformowano mnie, że jeśli trzeba będzie wymienić tarczę sprzęgłową to niestety gwarancja nie obejmuje tej części i będę musiał pokryć wydatek z własnej kieszeni.:slina:

Panowie ktoś może coś doradzić?

Czy to normalne dla skrzyń NCT aby po 20.000km zwykłej jazdy coś zaczynało się już psuć.

Z góry dziękuję za poradę.

Pozdrawiam

Opublikowano
  • Autor

Ogólnie w manualach w B8 jest problem z wyrabiającym się gniazdem łożyska podpierającego półoś (tą wyciąganą w celu demontażu sprzęgła). Zamiast łożyskować na łożysku wyciera się obudowa skrzyni zapewne z powodu zbyt luźno spasowanego połączenia łożysko-obudowa skrzyni...

Opublikowano

czy montował ktoś z Was te lampki pod tablicę LED z Q7? trzeba coś przerabiać w A5?

Opublikowano

Pany jakie żarniki są w B8 z przodu w ledach??

Opublikowano
czy montował ktoś z Was te lampki pod tablicę LED z Q7? trzeba coś przerabiać w A5?

a to nie są te same co w polifcie A5? bo ja mam LED ORI

Opublikowano

jeden ciul, kwestia czy muszę coś przerabiać czy tylko wypinam jedne i wpinam drugie :decayed: u mnie wpadł mały mod, ale o tym wkrótce :whistling:

Opublikowano
jeden ciul, kwestia czy muszę coś przerabiać czy tylko wypinam jedne i wpinam drugie :decayed: u mnie wpadł mały mod, ale o tym wkrótce :whistling:

http://a4-klub.pl/audi-a4-b8-133/all-b8-swap-lampek-podswietlenia-tablicy-rejestracyjnej-standard-vs-led-223860/ :wink:

Opublikowano

zapomniałem o tym wątku :decayed: dzięki Bartek :hi: trzeba lutować więc dam to chłopakom z serwisu do zrobienia :grin:

Opublikowano

Podjedź do jakiejś podstawówki to Ci chłopaki na 15 minutowej przerwie zrobią za browara:decayed:

Opublikowano

ale nie z serwisu ASO tylko ode mnie z firmy :decayed: ja nawet nie wiem czy mam lutownicę w domu :facepalm: będzie się trzeba w końcu za to zabrać :good:

Opublikowano

No chyba że tak, bo do ASO to by był grzech z tym jechać:wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.