Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
wie ktos jak w 3.0 TDI rozwiazany jest dogrzewacz? elektryczny czy na paliwo?

Mozesz sprawdzić to w opcji CAR :wink:

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Grzegorz, mam opcje wylaczenia go, ale co mi to mowi?

z ciekawostek: mialem dzis sporo czasu i 100km w jedna strone do przejechania po autostradzie. chyba pierwszy raz w zyciu jechalem moim A4 dluzej 120 kmh.

efekt? spalanie 5,4 l/100km. wymieklem. z jednej strony to jest rakieta potrafi pokazac na zegarze 260 kmh, z drugiej potrafi spalic jak maly dieselek ;)

w druga strone spalil tyle samo wiec to nie wiatr w plecy ;)

Opublikowano

Że jest elektryczny :wink:

Opublikowano

Fr0styyy. dzieki. rozumiem, ze w wersji z dogrzewaczem nie ma wylacznika?

Opublikowano

Rozumiem. Czyli w wersji z ogrzewaniem postojowym jest dogrzewacz paliwowy, w wersji bez tylko elektryczny w ukladzie nawiewow. Dzieki za info.

Opublikowano

tak jak juz pisalem z wrlaguna na temat zamontwania amerykanskich tablic.

numer czesci juz mam 8K0 807 285

tylko pytanie czy tzreba miec specjanlny grill z mozliwoscia wymiany na blende usa???

bo u mnie jest grill z zintegrowana blenda europejska :-(

jelsi zna kto numer grilla bede wdzieczny

Opublikowano

podlaczyles dobrze wiatrak z przodu?

Opublikowano

Pytanie do posiadaczy 2.0TFSI. Ma ktoś może w użytku bagnet 06J 115 611 E? Google powiedziało mi, ze prawdopodobnie pasuje:eusathink:

Opublikowano

czy zeby wrzucić klimę 2 strefową wystarczy zmienić sterownik-klimatronic i wsio?

Opublikowano
czy zeby wrzucić klimę 2 strefową wystarczy zmienić sterownik-klimatronic i wsio?

nie - różnica w silniczkach klap i ich ilości

Opublikowano
czy zeby wrzucić klimę 2 strefową wystarczy zmienić sterownik-klimatronic i wsio?

nie - różnica w silniczkach klap i ich ilości

czyli rozbieranie deski rozdzielczej?

Opublikowano
czy zeby wrzucić klimę 2 strefową wystarczy zmienić sterownik-klimatronic i wsio?

Oprócz tych rzeczy do wymiany jest wszystko tzn. nagrzewnica , kanały oraz dodatkowo instalacja . Roznice sa jeszcze w ilościach silniczków klap tak jak wspomniał dziadek

Deske oczywiscie ze trzeba zrzucić :wink: wszystko do zrobienia .

Opublikowano

Panowie coś mi rozładowuje aku i teraz nie wiem co jest jakaś możliwość sprawdzenia tego jedyne co to grzebałem w aucie przy montażu PDC zasilanie do niego wziąłem z prawej prawej strony tam gdzie są bezpieczniki wykorzystałem wolne miejsce i w trakcie prac padł mi akumulator naładowałem go i wczoraj było dobrze dzisiaj rano chcę odpalić auto i koniec nawet się nie otwarło z pilota teraz pytanie czy coś go rozładowało do zera czy po prostu padło aku tak nagle jest możliwość sprawdzenia tego jakoś?

Opublikowano

A ile ładowałes AKU ? sprawdzałes duze bezpieczniki ?

Jak robiłes rozrzad to nie zrobiłes jakiegos zwarcia (wiatraki) ?

Opublikowano

A PDC ma mieć zasilanie stałe czy po zapłonie?

Teraz założyłem inne aku i zobaczę tylko pogubiło się masę rzeczy np. zegar się sam nie ustawia zielone menu nie umię włączyć i jeszcze taki błąd którego nie idzie skasować rozumie że chodzi o zrobienie jakiś adaptacji tylko nie wiem jak...

Wednesday,14,November,2012,12:30:29:46862

VCDS Version: Release 10.6.0

Address 19: CAN Gateway Labels: 8T0-907-468.clb

Control Module Part Number: 8T0 907 468 P HW: 8T0 907 468 K

Component and/or Version: GW-BEM 4CAN-M H09 0095

Software Coding: 000303

Work Shop Code: WSC 06325 000 00000

VCID: 4E986C66E68D336C

Fault Codes have been Erased

1 Fault Found

03041 - Energy Management Active

000 - -

Freeze Frame

Fault Status: 01100000

Fault Priority: 7

Fault Frequency: 1

Reset counter: 226

Mileage: 173630 km

Time Indication: 0

Date: 2012.11.14

Time: 07:38:00

Wednesday,14,November,2012,12:35:44:46862

VCDS Version: Release 10.6.0

Address 07: Control Head Labels: 8T0-035-7xx-07-H.clb

Control Module Part Number: 8T0 035 729 N HW: 4E0 035 729

Component and/or Version: Interfacebox H43 5150

Software Coding: 0000000

Work Shop Code: WSC 00000 000 00000

Additional Info: 8T0919609 E0380 BedienteilH08 0100

Additional Info: Geraet 00000

VCID: 448C4E4E38C1C93C

2 Faults Found

00003 - Control Module

005 - No or Incorrect Basic Setting / Adaptation

Freeze Frame

Fault Status: 01100101

Fault Priority: 5

Fault Frequency: 1

Reset counter: 226

Mileage: 173630 km

Time Indication: 0

Date: 2012.11.14

Time: 07:28:50

01042 - Control Module; Not Coded

000 - -

Freeze Frame

Fault Status: 01100000

Fault Priority: 7

Fault Frequency: 1

Opublikowano

a przypadkiem nie chodzi o to, ze podpial inny aku i komp to wykryl, ze nowy aku nie jest zakodowany?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.