Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ciżemki pierwsza klasa ;)

iPhone using Tapatalk

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

co gorsza większość części u tego użytkownika jest "prezentowana" przez modeli :grin:

Opublikowano

w koncu "Auto-Części Teresa"

Opublikowano
  • Autor

cholernie tanio jak za legalny komplet zawierający aż tyle podzespołów co??

Opublikowano

Panowie czym najlepiej wysłać podsufitkę z Krakowa do Gdańska? znacie jakieś przesyłki bezpośrednie?

kurierem troche sie boje bo cuda potrafią wyprawiać z wysyłanymi przedmiotami.

Opublikowano
Panowie czym najlepiej wysłać podsufitkę z Krakowa do Gdańska? znacie jakieś przesyłki bezpośrednie?

kurierem troche sie boje bo cuda potrafią wyprawiać z wysyłanymi przedmiotami.

Czyli kupiłeś czarny sufit jeśli to nie tajemnica to pochwal się ile dałeś:wink:

Opublikowano

Kupiłem :) prawie nówka,podobno w bardzo dobrym stanie z rs4 fl za 1800 z lusterkiem (nie wiem co tam ma to lusterko w sobie)

AUDI A4 RS4 B8 AVANT PODSUFITKA ZJAZDY LUSTERKO (2787319189) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Opublikowano

Nie mam numerów palstików, ale sam sufit w ASO kosztuje około 1100 PLN, chyba nie warto kupowac używany.

Opublikowano

wydaje mi sie ze po doliczeniu kosztów słoneczników, spływów, lampek, rączek i zaślepek wyjdzie dość spora sumka...

Opublikowano

Koledzy napiszcie tak w pigułce odnośnie obniżenia furki jakie ruchy najsensowniejsze ?

Oczywiście żeby autkiem dało się wszędzie podjechać i żeby w mega koszty się nie pchać to rozumiem zestaw sprężyn eibacha załatwia sprawę tak ?

jeżeli się nie mylę to tą drogą właśnie poszedł Orzeł i Patrox i sobie chwalili.

Tak naprawdę to nawet dokładnie nie wiem jaki teraz mam zawias ale ciut niżej by się przydało

Jakieś rady ?

---------- Post dopisany at 21:33 ---------- Poprzedni post napisany at 21:33 ----------

W żadnym z wcześniejszych aut nie ruszałem zawiasu - stąd wiedza zerowa

Opublikowano

albo eibach pro kit, albo gwint :wink:

Opublikowano

a eibach to naprawdę wymiana starych na nowe klik-klak czy coś jeszcze ?

Nie wiem czy dobrze odczytałem ale na stronie eibacha sprężynki do mnie wyceniono na 650zł - tanio coś nie ?

Macie gdzieś dokładne foto sedana na takim setapie bo u orła nie mogę znaleźć

Opublikowano

Tak, klik klak... I takie ceny tego sa

Opublikowano

Dawać tysiaka żeby wszyscy wiedzieli że ktoś jest h...m to już przesada

:facepalm::polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.