Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Demontował ktoś może dysze spryskiwaczy z maski? Wężyk pękł mi gdzieś na odcinku znajdującym się wewnątrz maski i muszę to uszczelnić... a połamać szkoda... Wskazówki mile widziane :decayed:

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
może ktoś się skusi....

Audi A4 B8 8K Lederausstattung RS4 Sitze Showcar Airride in Bayern - Frammersbach | eBay Kleinanzeigen

Pisze ze za sama zmianę zapłacił 5k€:kox:

W tym Bayernie maja fantazje...i pieniądze. Ale żeby alkantara-turkusem obszyć ?:shock3::facepalm:

Demontował ktoś może dysze spryskiwaczy z maski? Wężyk pękł mi gdzieś na odcinku znajdującym się wewnątrz maski i muszę to uszczelnić... a połamać szkoda... Wskazówki mile widziane

WRC zmieniał na mgielkowe, jest opisane dokladnie:wink:

Opublikowano
WRC zmieniał na mgielkowe, jest opisane dokladnie:wink:

Wielkie dzięki już szukam

Opublikowano
Demontował ktoś może dysze spryskiwaczy z maski? Wężyk pękł mi gdzieś na odcinku znajdującym się wewnątrz maski i muszę to uszczelnić... a połamać szkoda... Wskazówki mile widziane :decayed:

To ja dodam, ze nie jest to skomplikowane a w razie pytan pisz... cos bedziemy radzic! Generalnie nie masz czego zepsuc :)

Opublikowano

Przed chwilką już naprawiłem- wężyk był (całe szczęście) jedynie zsunięty. założyłem i odzyskałem spryski szyb. Dzięki!:hi:

Opublikowano

jakby kto chciał to mam na sprzedaż kpl za cenę 1szt. spryski mgiełkowe z VW ja wracam do ORI bo w A5 słabo ta mgiełka ogarnia szybę :kwasny:

Opublikowano
jakby kto chciał to mam na sprzedaż kpl za cenę 1szt. spryski mgiełkowe z VW ja wracam do ORI bo w A5 słabo ta mgiełka ogarnia szybę :kwasny:

mgielke trzeba podpilowac, zakladalem tez koledze w A5 i fajnie to dziala :)

Opublikowano

Naczy się za mało wydajne? Może kwestia regulacji? Sam miałem się jutro za to zabrać.

Opublikowano

po co podpiłowywać jak bez podpiłowania wali już na dach i z tyłu samochody włączają wycieraczki jak ja pryskam - problem jest z tym że boki na dole szyby nie są spryskane i wycieraczki trą na sucho :kwasny:

Opublikowano

Racja, WRC to pisał(o pilowaniu):naughty: O ile pamiętam, u niego w B8 to ładnie działa:eusathink:

Opublikowano

to zalezy tez jak zalozysz spryskiwacz... bo ja jakos znalazlem patent na to, postaram sie porobic foty i wrzucic

Opublikowano

więc jak coś to mam na sprzedaż - ja dziękuję ...

ORI podgrzewane, mgiełkowe - nic nie kombinowane z podcinaniem itp

Opublikowano

Pany, w Q łańcuchy śnieżne zakładać na tył, czy na przód? Mam tylko 1 komplet.

Dziadek, chętnie bym skorzystał, ale czasoprzestrzeń mnie ogranicza:wink:

Opublikowano

oj chyba to nie jest dobry pomysł żeby tylko na jedną oś zakładać - Q po pupie dostanie - jak nawet małe różnice w wysokości bieżnika robią dla q różnicę

Opublikowano

a po ile te spryski?

Opublikowano

Jest tam przód/tył elektrycznie regulowane, czy B8 jest za tania na takie bajery:decayed:?

Opublikowano
a po ile te spryski?

hmmm tak z 60zł za kpl + przesyłka

Opublikowano

Panowie,

mam jeszcze pytanie - potrzebuje gałke zmiany biegow do b8? S-line/S4 ma inna galke niz standardowa wersja?

Ma ktos taka w posiadaniu, lub widzial na sprzedaz?

dzieki

Opublikowano

S-line jest taka sama jak "sportowa", zwyczajna jest inna.

Opublikowano
S-line jest taka sama jak "sportowa", zwyczajna jest inna.

hm... wpisalem w google "sportowa gała" i mi jakies dziwne strony wyskoczyly... :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.