Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Tak hula moja klapa:

Mam nadzieję, że coś widać bo kręcone telefonem.

do sedana tez chcę zeby z pilota sie zamykało :decayed:

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Nie mam czujnika jakości, a czujnik wilgotności pod lustrem... ;)

Nie zamykalo nic przy spryskach szyby :(

iPad Tapatalk HD

Opublikowano
Tak hula moja klapa:

Mam nadzieję, że coś widać bo kręcone telefonem.

do sedana tez chcę zeby z pilota sie zamykało :decayed:

Moze takie wyrezasz ===> http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-153/zawiasy-klapy-automatycznie-podnoszonej-b6-b7-sedan-256830/index8.html

Opublikowano

Panowie, co dokładnie wpisać w VCDS przy kodowaniu baterii? Dokładnie ze spacjami, etc. poproszę. To zdjęcie nalepki z mojej baterii.

image.jpg

Opublikowano

a jakie masz stare kodowanie?:wink:

Opublikowano

Nie zmieniałem aku ale koleś, który ostatnio podłączał swojego fejsa do mojego auta powiedział, że jest źle zakodowane aku. I faktycznie był inny numer części. Jakie mam stare to nie wiem, bo wklepałem to z wlepy, ale dzisiaj po przejechaniu 30 km pokazywał mi pół ( doładował się tylko jedną kreskę), więc nie wiem czy dobrze wklepałem. Wpisałem z nalepki numer części, kod prod. i ten numer powyżej kodu. Może powinien być ten poniżej?

Opublikowano

nom... mnie sie tez tak wydaje, ze ten ponizej powinienes wpisac

Opublikowano
Panowie jak temat z B8 TroooP ? :decayed:

nie znalazłem żadnej odpowiedniej czcionki żeby było TrOOOOp B8, więc pewnie bedzie trzeba zrobić jak w logo (TROOP B8):

troop_b8.jpg

nie wiem jak Wy, ale ja będę z Arturem rozmawiał żeby mi zrobił naklejkę z taką czcionką. a wielkość? myślę, że taka jaka jest w naklejce A4-klub.pl, ale to jeszcze zapytam Artura żeby doradził :wink:

Opublikowano

oczywiście wydaje mi się, że na nalepce powinna być sama czcionka, bez auta :decayed:

Opublikowano
Panowie jak temat z B8 TroooP ? :decayed:

nie znalazłem żadnej odpowiedniej czcionki żeby było TrOOOOp B8, więc pewnie bedzie trzeba zrobić jak w logo (TROOP B8):

http://s1.postimage.org/vcf3zn5gs/troop_b8.jpg

takie logo chcę na t-shirt :wink:

Iverson zrobisz ? :decayed:

Opublikowano
Panowie, co dokładnie wpisać w VCDS przy kodowaniu baterii? Dokładnie ze spacjami, etc. poproszę. To zdjęcie nalepki z mojej baterii.

http://s18.postimage.org/oebz7tgqt/image.jpg

Dzielisz wpis na 2 części ( masz w podpowiedziach, która firma ma jaki kod)

Niestety, możesz tylko wprowadzić chyba 4 producentów.

Ja jak zmieniłem na nową varta AGM (start stop) to musiałem kombinować aby zgadzaly sie wartości ladowania bo vcds nowej bateryjki nie przyjmował :(

iPad Tapatalk HD

Opublikowano
Tak hula moja klapa:

Mam nadzieję, że coś widać bo kręcone telefonem.

do sedana tez chcę zeby z pilota sie zamykało :decayed:

Moze takie wyrezasz ===> http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-153/zawiasy-klapy-automatycznie-podnoszonej-b6-b7-sedan-256830/index8.html

Tu nic niema, chyba sie nie znasz sie na sedanie :grin:, kazde B8 ma automatycznie podnoszenie klapy.

Chodzilo mi o zamykanie klapy w sedanie :decayed:

Opublikowano
Panowie, co dokładnie wpisać w VCDS przy kodowaniu baterii? Dokładnie ze spacjami, etc. poproszę. To zdjęcie nalepki z mojej baterii.

http://s18.postimage.org/oebz7tgqt/image.jpg

Dzielisz wpis na 2 części ( masz w podpowiedziach, która firma ma jaki kod)

Niestety, możesz tylko wprowadzić chyba 4 producentów.

Ja jak zmieniłem na nową varta AGM (start stop) to musiałem kombinować aby zgadzaly sie wartości ladowania bo vcds nowej bateryjki nie przyjmował :(

iPad Tapatalk HD

Wpisałem tak: 8K0915105E MLA 190325P3BG bo tak podobnie było wcześniej. Co o tym myślisz Darecy?

Opublikowano
Panowie, co dokładnie wpisać w VCDS przy kodowaniu baterii? Dokładnie ze spacjami, etc. poproszę. To zdjęcie nalepki z mojej baterii.

http://s18.postimage.org/oebz7tgqt/image.jpg

Dzielisz wpis na 2 części ( masz w podpowiedziach, która firma ma jaki kod)

Niestety, możesz tylko wprowadzić chyba 4 producentów.

Ja jak zmieniłem na nową varta AGM (start stop) to musiałem kombinować aby zgadzaly sie wartości ladowania bo vcds nowej bateryjki nie przyjmował :(

iPad Tapatalk HD

Wpisałem tak: 8K0915105E MLA 190325P3BG bo tak podobnie było wcześniej. Co o tym myślisz Darecy?

Jak Ci przyjęło przez vcds i zgadza sie z naklejką na aku to będzie śmigać.

W moim przypadku mogłem wpisać tylko cześć kodu, bo varte kupowałem w sklepie a nie w aso - nie przepłacając 80% marży ( AGM jest cholernie drogi) :(

iPad Tapatalk HD

Opublikowano

Help! Wszedl w tryb serwisowy i nie chce wykasowac tych bledow:

ajeha8ur.jpg

Co mu? Czujnik padl?

Dpf wyglada chwilowo tak:

upubygan.jpg

Nie da sie tak jezdzic :(

Opublikowano

dzieki Grzes, doczlapalem do domu, lookne na spokojnie.

jest spora szansa, ze G450 bo wyskoczyl rowniez jego blad:

5 Faults Found

5188 - Diesel Particulate Filter (Bank 1): Restricted/Clogged

P242F 00 [175] - No Signal/Communication

Freeze Frame

Fault Status: 00000001

Fault Priority: 2

Fault Frequency: 9

Mileage: 126127 km

Date: 2013.03.01

Time: 17:11:02

5462 - Starter Control; Returned Message: 50 Short to Ground

P3053 00 [032] - Short to Plus

Freeze Frame

Fault Status: 00000001

Fault Priority: 2

Fault Frequency: 15

Mileage: 126127 km

Date: 2013.03.01

Time: 17:09:58

5253 - Exhaust Pressure Sensor 1 (G450): Signal too High

P0473 00 [032] - No or Incorrect Basic Setting / Adaptation

5162 - Exhaust Pressure Sensor 1 (G450): Implausible Signal

P0471 00 [096] - Open or Short to Plus

Freeze Frame

Fault Status: 00000001

Fault Priority: 2

Fault Frequency: 1

Mileage: 125632 km

Date: 2013.02.13

Time: 18:56:44

5189 - Particulate Trap Bank 1: Efficiency Below Threshold

P2002 00 [047] - No or Incorrect Basic Setting / Adaptation

Freeze Frame

Fault Status: 00000001

Fault Priority: 2

Fault Frequency: 9

Mileage: 126127 km

Date: 2013.03.01

Time: 17:11:02

---------- Post dopisany at 18:38 ---------- Poprzedni post napisany at 18:00 ----------

to ostanie pytanie i wiecej nie marudze: moze ktos podrzucic numer tej czujki G450 czy jest tojakis standard?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.