Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Koncowka powinna byc E :naughty:

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Co daje takie przełożenie intercoolera?

mam autko mapowane na 200 koni czy wskazane jest jego wymiana na np taki od 3.0 TDI?

w jakim celu?

Opublikowano

Panowie B&O w Avancie ma głośniki w słupkach podsufitki?

Opublikowano
Panowie B&O w Avancie ma głośniki w słupkach podsufitki?

Tak w w ostatnim słupku "D"

Opublikowano
Panowie B&O w Avancie ma głośniki w słupkach podsufitki?

Tak w w ostatnim słupku "D"

Ok. Dzięki za pomoc:hi:

Opublikowano

Koledzy, chciałbym zamontowac sobie siatki tylne na przednie siedzenia, wiecie o co mi chodzi? ;)) gdzie moge cos takiego znalezc?

Opublikowano
Koledzy, chciałbym zamontowac sobie siatki tylne na przednie siedzenia, wiecie o co mi chodzi? ;)) gdzie moge cos takiego znalezc?

Tak bez problemu mozesz załozyć :wink: albo uzywki albo ASO

Opublikowano
Panowie B&O w Avancie ma głośniki w słupkach podsufitki?

Tak w w ostatnim słupku "D"

Nie wiedziałem tego, ale szczerze to jeszcze nie widziałem na allegro sufitu S-line pod B&O...

Opublikowano
Koncowka powinna byc E :naughty:

Zgadza sie - moj blad. Dzieki :hi:

Opublikowano
Panowie B&O w Avancie ma głośniki w słupkach podsufitki?

Tak w w ostatnim słupku "D"

Nie wiedziałem tego, ale szczerze to jeszcze nie widziałem na allegro sufitu S-line pod B&O...

ja dopiero się o tym dowiedziałęm jak wrzuciłem podsufitkę z rs4, w tylnych słupkach były miejsca na 2 głośniki których ja nie mialem...

2 tygodnie temu je wrzuciłem i powiem szczerze-jest różnica :decayed:

Opublikowano

Bang robi robote w a4, szczegolnie w sedanie. W a5 juz niebardzo.

Opublikowano

a5 nie gra tak jak a4 avant.. mam porównanie z kumpla a 5:decayed:

Opublikowano

Ja też miałem okazję posłuchać Banga w nowej A5 i powiem szczerze, że stosunek ceny jaką trzeba dać za ten zestaw do tego co oferuje....:thumbdown: może faktycznie w A4 jest lepiej:wink:

Opublikowano

Jak te siatki się fachowo nazywają? Bo jakoś na allegro ni jak nie mogę tego znaleźć;/

Opublikowano

Ja aktualnie ETKI nie mam wiec nie pomoge :kwasny: nie mowiac o ELSIE

Nie rozumiem tylko czemu w ASO ci nie umieja podac numery wtyk i pinow :eusathink: dzwon do kierownika albo innej kompetetnej osoby

Opublikowano
Panowie może szuka ktoś sufitu czarnego do Avanta bez panoramy:wink:

Napisłem Ci te numery w Twoim wątku.

Opublikowano

Postaram sie dzis napisac jak sie zmienia lampy z zarowkowych na LED w avancie :cheesy: bo mnie zamęczycie :grin:

Kto chciał to oczywiscie wysylalem mu jak to sie robi :wink:

Opublikowano
Postaram sie dzis napisac jak sie zmienia lampy z zarowkowych na LED w avancie :cheesy: bo mnie zamęczycie :grin:

:grin::grin::grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.