Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a ja tam na swoje tak zjebane 2.0TDI nie narzekam :wink: zarówno na poprzednie, jak i na obecne nie mogę złego słowa powiedzieć :whistling:

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Grupa vag nigdy oprócz 1.9 tdi i 1.8T nie była liderem jeżeli chodzi o silniki niestety :kwasny:

Chyba w tym artykule chodzi o nowe jednostki,nie wiem skąd się biorą takie artykuły posiadam jednostkę 2.0tfsi i grama oleju nie dolewałem a opisywane są jako bardzo podatne na pobór oleju

Opublikowano
a ja tam na swoje tak zjebane 2.0TDI nie narzekam :wink: zarówno na poprzednie, jak i na obecne nie mogę złego słowa powiedzieć :whistling:

bo ońi nie biorą pod uwagę ze rodzajów 2.0tdi jest duzo ...jak cos sie nazywa 2.0 tdi to jest przypisane najbardziej awaryjnemu 2.0tdi z passata b6 z początku produkcji i tak zostanie po wszędzie czasy ...tak samo 2.5 tdi zawsze bedzie najgorszym silnikiem choć jak wiadomo seria Bxx jest całkiem całkiem ...z opinia ogółu nie wygrała niestety :kwasny:

---------- Post dopisany at 14:12 ---------- Poprzedni post napisany at 14:09 ----------

Grupa vag nigdy oprócz 1.9 tdi i 1.8T nie była liderem jeżeli chodzi o silniki niestety :kwasny:

Chyba w tym artykule chodzi o nowe jednostki

czy nowe czy stare to vag wybił sie dzieki 1.9 i 1.8t i temu nie zaprzeczy nikt a reszta czy nowe czy stare nie odstaja od reszty niczym szczególnym - czyste średniaki

Opublikowano

Wie ktoś moze czy spreżyny s-line z sedana bedą pasowac do kombI?

Opublikowano
Wie ktoś moze czy spreżyny s-line z sedana bedą pasowac do kombI?

z tego co wiem z springi eibacha avant vs sedan mają inne wartości, ale ori nie jestem pewien.

Opublikowano

też mi się tak wydaje. tym bardziej, że waga sedan vs avant jest inna :wink:

Opublikowano

a tak przy okazji sprężyn koledzy - za ile mogę sprzedać ori s-line -20 - ile moge wołać ?

Opublikowano
a tak przy okazji sprężyn koledzy - za ile mogę sprzedać ori s-line -20 - ile moge wołać ?

a masz do avanta? :naughty:

Opublikowano

Chyba nie bo od siebie wyciągnął a to sedan:hi:

Opublikowano

Jakby ktos miał to ja do Avanta potrzebuje ;)

Opublikowano

no tak, widziałem Mirka eibachy sport+ i jego grobową scenerię - fotostory na placu pogrzebowym "Radość" :naughty:

Opublikowano
:decayed:
Opublikowano
  • Autor

Grzesiek rozkminiłeś co z tą diagnozą do 55 ?? :naughty:

Opublikowano
  • Autor

gdzie i skąd idzie diagnoza do sterownika od zasięgu ale dla ksenonów nieskrętnych... bo na tych schematach od Ciebię CANy idą tylko w przypadku skrętnych (kostka T26b) a dla T26a ??

Opublikowano
gdzie i skąd idzie diagnoza do sterownika od zasięgu ale dla ksenonów nieskrętnych... bo na tych schematach od Ciebię CANy idą tylko w przypadku skrętnych (kostka T26b) a dla T26a ??

Może się mostkują?

iPad Tapatalk HD

Opublikowano
gdzie i skąd idzie diagnoza do sterownika od zasięgu ale dla ksenonów nieskrętnych... bo na tych schematach od Ciebię CANy idą tylko w przypadku skrętnych (kostka T26b) a dla T26a ??

T26a to jest BIX :wink: idzie po CAN do Gateway

Opublikowano

Panowie,

gdzie w B8 jest zlokalizowany bezpiecznik, ktory odcina napiecie od akumulatora np podczas wypadku?

Mozna go czyms zastapic?

dzieki

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.