Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

rs4k.jpg

Podejdzie ten próg do zwykłej, czy błotnik jest szerszy?

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Panowie, w sobotę był u mnie kolega swoim B8. chciał żebym mu zakodował m.in. doświetlanie zakrętów i.. VCDS nie widział tej opcji, tak samo jak kiedyś w tamtym Q5. czy to wina kabla czy może jakiegoś modułu w aucie? przymierzam się do zakupu jakiegoś lepszego kabla bo mój jest za słaby na Q7 żeby się z nim połączyć :facepalm:

a jaki masz teraz kabel i jaka wersje VCDS'a??

10.6, w moim aucie opcję doświetlania zakrętów widzi

Opublikowano
:hi: Panowie potrzebuje taki myk strzelić, jak ktos zna dobrze jakiegoś sprzedawce z Audi :naughty:

Mianowicie, potrzebowałbym zeby ktos na moje dane zakupił lampe, skserował FV i oddał lampe :kwasny:

U nas bida w serwisie w koszalinie, stanow nie maja i ciezko sie dogadac

Oczywiscie płace dobrze za ten myk :hi:

Ręcę opadają :(

Włoż do kieszeni

Znajdź Ty sobie inne miejse do swoich przekrętów!

:facepalm:

co to przestępstwo ze człowiek chce zaoszczedzic?

leca w kulki z podróbami.... miałem dobre chce miec zwrocone za dobre, a co z tym zrobie moja sprawa ...

zreszta włąśnie odebrałem mail ze w tej wlasnie firmie nie trzeba miec fv zrodłowej..

kazdy ma prawo komentowac i sie udzielac, ale ja uwazam ze jesli miałeś cos dobrego, ktoś Tobie wjechał to powinienes dostac wartosc czesci ori , a co z tym zrobisz (bixa:kox:) czy lampki choinkowe to twoja rzecz.

A napewno wporzadku jest to, ze wciskaja nam lampy firmy(tyc) ktore swiecą jak chca, i na to juz fv nie chca:facepalm:

Ja komentowałem sposób uzyskania kopii faktury, a nie Twojego zdarzenia, bo go nie opisałeś wcześniej. Pozdrawiam.

Opublikowano

moduly w obu autach takie same?

dziwne, ze Ci sie nie chce polaczyc z Q7

Opublikowano
moduly w obu autach takie same?

dziwne, ze Ci sie nie chce polaczyc z Q7

no właśnie z tym Q7 nie wiem co jest.. chyba, że zacznę od odinstalowania i ponownego zainstalowania VCDS. chociaż 26$ za VCDS 12. ileś tam to nie jest też jakiś super majątek. tylko nie wiem gdzie takowy zamówić (które źródło jest pewne)

Opublikowano

gdzie masz taka cene? no za taka cene kabel i wersja 12 to dobra sprawa

Opublikowano

a kazde b8 ma doświetlanie?bo ja tez mam 10.6 i jak pamietam nie mogłem uruchomic doswietlania..

Opublikowano
gdzie masz taka cene? no za taka cene kabel i wersja 12 to dobra sprawa

chinol oczywiście :wink: widziałem gdzieś w necie jak przeglądałem w zeszłym tygodniu. jutro jak znajdę chwilę to tu wrzucę

Opublikowano

Ten 12 beta nie jest stabilny. Mialem kilka miesięcy temu, chyba ze coś poprawiło sie s gateway...

iPad Tapatalk HD

Opublikowano

Jak nie ma podpowiedzi to kodujemy w binary :wink:

Pierwszy od prawej to Byte 0 , zmieniamy z 0 na 1

15278347.jpg

Opublikowano

Oby był stabilny,

12 miał juz podpowiedzi w mmi, radio, większa bazę, ale sypał sie przy gateway ;(

iPad Tapatalk HD

Opublikowano

Panowie od czego to zależy mam zwykły włącznik i Bixa z ledami. I jak mam na 0 to ładnie świecą dzienne. Problem w tym że nie ma podświetlenia zegarów, czasami zauważyłem że się oświeciły zegary ale nie wiem od czego to zależy. Można zrobić żeby na stałe świeciło się podświetlenie zegarów?

Opublikowano

O ile pamiętam masz to w module 17 INSTRUMENTS - ZEGARY :wink:

Opublikowano

Tak tak ale co dokładnie tam zmienić trzeba znów taki oblatany to ja nie jestem:decayed:

Opublikowano
Panowie od czego to zależy mam zwykły włącznik i Bixa z ledami. I jak mam na 0 to ładnie świecą dzienne. Problem w tym że nie ma podświetlenia zegarów, czasami zauważyłem że się oświeciły zegary ale nie wiem od czego to zależy. Można zrobić żeby na stałe świeciło się podświetlenie zegarów?

Jak masz na 0, to zegary świecą tylko przy odpowiednim (musi być jasno na zewnątrz) oświetleniu zewnętrznym, w pozycji auto podświetlane są cały czas:wink:

Opublikowano

jak masz oczywiście Auto i czujnik zmierzchu :wink:

Opublikowano
chociaż 26$ za VCDS 12. ileś tam to nie jest też jakiś super majątek. tylko nie wiem gdzie takowy zamówić (które źródło jest pewne)

zobacz PW

Opublikowano
jak masz oczywiście Auto i czujnik zmierzchu :wink:

Dokładnie. A jak na razie jest u mnie brak takiego włacznika

Opublikowano

Koledzy na Ross-Tech jest do pobrania wersja VCDS Beta 12.10.5:wink: jeszcze nie testowałem:kwasny:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.