Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie, w sobotę był u mnie kolega swoim B8. chciał żebym mu zakodował m.in. doświetlanie zakrętów i.. VCDS nie widział tej opcji, tak samo jak kiedyś w tamtym Q5. czy to wina kabla czy może jakiegoś modułu w aucie? przymierzam się do zakupu jakiegoś lepszego kabla bo mój jest za słaby na Q7 żeby się z nim połączyć :facepalm:

a jaki masz teraz kabel i jaka wersje VCDS'a??

10.6, w moim aucie opcję doświetlania zakrętów widzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: Panowie potrzebuje taki myk strzelić, jak ktos zna dobrze jakiegoś sprzedawce z Audi :naughty:

Mianowicie, potrzebowałbym zeby ktos na moje dane zakupił lampe, skserował FV i oddał lampe :kwasny:

U nas bida w serwisie w koszalinie, stanow nie maja i ciezko sie dogadac

Oczywiscie płace dobrze za ten myk :hi:

Ręcę opadają :(

Włoż do kieszeni

Znajdź Ty sobie inne miejse do swoich przekrętów!

:facepalm:

co to przestępstwo ze człowiek chce zaoszczedzic?

leca w kulki z podróbami.... miałem dobre chce miec zwrocone za dobre, a co z tym zrobie moja sprawa ...

zreszta włąśnie odebrałem mail ze w tej wlasnie firmie nie trzeba miec fv zrodłowej..

kazdy ma prawo komentowac i sie udzielac, ale ja uwazam ze jesli miałeś cos dobrego, ktoś Tobie wjechał to powinienes dostac wartosc czesci ori , a co z tym zrobisz (bixa:kox:) czy lampki choinkowe to twoja rzecz.

A napewno wporzadku jest to, ze wciskaja nam lampy firmy(tyc) ktore swiecą jak chca, i na to juz fv nie chca:facepalm:

Ja komentowałem sposób uzyskania kopii faktury, a nie Twojego zdarzenia, bo go nie opisałeś wcześniej. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moduly w obu autach takie same?

dziwne, ze Ci sie nie chce polaczyc z Q7

no właśnie z tym Q7 nie wiem co jest.. chyba, że zacznę od odinstalowania i ponownego zainstalowania VCDS. chociaż 26$ za VCDS 12. ileś tam to nie jest też jakiś super majątek. tylko nie wiem gdzie takowy zamówić (które źródło jest pewne)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzie masz taka cene? no za taka cene kabel i wersja 12 to dobra sprawa

chinol oczywiście :wink: widziałem gdzieś w necie jak przeglądałem w zeszłym tygodniu. jutro jak znajdę chwilę to tu wrzucę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten 12 beta nie jest stabilny. Mialem kilka miesięcy temu, chyba ze coś poprawiło sie s gateway...

iPad Tapatalk HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie ma podpowiedzi to kodujemy w binary :wink:

Pierwszy od prawej to Byte 0 , zmieniamy z 0 na 1

15278347.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oby był stabilny,

12 miał juz podpowiedzi w mmi, radio, większa bazę, ale sypał sie przy gateway ;(

iPad Tapatalk HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie od czego to zależy mam zwykły włącznik i Bixa z ledami. I jak mam na 0 to ładnie świecą dzienne. Problem w tym że nie ma podświetlenia zegarów, czasami zauważyłem że się oświeciły zegary ale nie wiem od czego to zależy. Można zrobić żeby na stałe świeciło się podświetlenie zegarów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie od czego to zależy mam zwykły włącznik i Bixa z ledami. I jak mam na 0 to ładnie świecą dzienne. Problem w tym że nie ma podświetlenia zegarów, czasami zauważyłem że się oświeciły zegary ale nie wiem od czego to zależy. Można zrobić żeby na stałe świeciło się podświetlenie zegarów?

Jak masz na 0, to zegary świecą tylko przy odpowiednim (musi być jasno na zewnątrz) oświetleniu zewnętrznym, w pozycji auto podświetlane są cały czas:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chociaż 26$ za VCDS 12. ileś tam to nie jest też jakiś super majątek. tylko nie wiem gdzie takowy zamówić (które źródło jest pewne)

zobacz PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak masz oczywiście Auto i czujnik zmierzchu :wink:

Dokładnie. A jak na razie jest u mnie brak takiego włacznika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy na Ross-Tech jest do pobrania wersja VCDS Beta 12.10.5:wink: jeszcze nie testowałem:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...