Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

A to jak Ty otwierasz drzwi kierowcy ?? Od środka .. to już w ogóle lipa. Ja już się zastanawiam czy nie kupić linki i całego mechanizmu wewnętrznego klamki, bo nie mam pomysłu. Tylko jak kupię i będzie to samo to co ... wymiana całych drzwi hehe.

No właśnie jak jadę z kimś to proszę, żeby pociągnął za klamkę od środka a jak sam to wkładam kluczyk w zamek przekręcam i wtedy mi centralka otworzy te drzwi tylko z pilota pierwsze otwarcie nie działa i to też nie zawsze bo czasami jest wszystko ok:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

Da się w B8 włączyć ręcznie ogrzewane lusterka (np. żeby odparować)? Czy tylko automatycznie od czujnika temperatury?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da się w B8 włączyć ręcznie ogrzewane lusterka (np. żeby odparować)? Czy tylko automatycznie od czujnika temperatury?

Potretlo ustaw na srodek i bedzie grzalo :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da się w B8 włączyć ręcznie ogrzewane lusterka (np. żeby odparować)? Czy tylko automatycznie od czujnika temperatury?

Potretlo ustaw na srodek i bedzie grzalo :wink:

Ale będzie grzało cały czas, czy włączy się automatycznie poniżej określonej temperatury? Mi chodzi o to, czy da się ręcznie wymusić grzanie :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w B8 były lusterka (wkłady) bez grzania?? Nie grzeje mi lusterko od strony kierowcy drugie działa normalnie - to znaczy grzeje. VAG nie pokazuje żadnych błędów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w B8 były lusterka (wkłady) bez grzania?? Nie grzeje mi lusterko od strony kierowcy drugie działa normalnie - to znaczy grzeje. VAG nie pokazuje żadnych błędów.

Mnie tez nie grzeje od strony kierowcy i mam blad w module drzwi kierowcy. Sprawdz styki w samym lusterku, czasem pomaga :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w B8 były lusterka (wkłady) bez grzania?? Nie grzeje mi lusterko od strony kierowcy drugie działa normalnie - to znaczy grzeje. VAG nie pokazuje żadnych błędów.

Zanim kupisz nowe wkłady, sprawdź kodowanie sterownika drzwi. Może przez przypadek (lub nie) ktoś wyłączył funkcję grzania. Inaczej byłyby błędy w sterowniku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś pisał wcześniej o kosztach łożysk, czy to kompletne z piastą, czy samo łożysko do przełożenia w pieście ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś pisał wcześniej o kosztach łożysk, czy to kompletne z piastą, czy samo łożysko do przełożenia w pieście ?

Ja pisałem. 550 zł za przełożenie łożyska z piastą (łącznie z kosztem części). Podejrzewam, że przy wymianie samego łożyska koszty robocizny byłyby droższe niż kasa zaoszczędzona na piaście :)

Jeśli masz możliwości i chęci, to ja (z perspektywy doświadczenia) na Twoim miejscu porwałbym się na samodzielną wymianę. Łożyska FAG z piastą chodzą poniżej 300 zł na Allegro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w B8 były lusterka (wkłady) bez grzania?? Nie grzeje mi lusterko od strony kierowcy drugie działa normalnie - to znaczy grzeje. VAG nie pokazuje żadnych błędów.

Zanim kupisz nowe wkłady, sprawdź kodowanie sterownika drzwi. Może przez przypadek (lub nie) ktoś wyłączył funkcję grzania. Inaczej byłyby błędy w sterowniku.

Sprawdzę kodowania i styki. A w razie czego jak się dobrać do samego wkładu żeby zobaczyć czy są maty?? Tzn w którym miejscu podważyć żeby go nie uszkodzić??

Co do łożysk to ja wymieniłem dwa i to nie potrzebnie:doh: Problem leżał po stronie opon i felg. Cena 400zł za łożysko FAG sztk. Wymiana 300zł za dwa i nie wiem czy chciało by mi się to samemu zmieniać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zerknij do tego tematu: http://a4-klub.pl/audi-a4-b8-133/montaz-skladanych-lusterek-283944/ Jest tam ładnie opisane jak wymontować wkłady. Tylko dobrze dobierz narzędzie - najlepiej coś szerokiego. Ja za pierwszym razem użyłem wąskiego wyjmaka i wkład strzelił na pół przez sam środek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

Czy może mi ktoś sprawdzić czy oryginalnie w bixie piny we wtyczce 14 pinowej lamy lewej czy prawej---> pin 2(szaro/brązowy) są połączone do (5 i 7 masa/brązowy) tj. czy jest przejście np: do masy? :wink:

schematadaptera.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Druty weszły. Zahaczyły się, ale poduszka miała jeszcze z pół cm luzu.

https://www.dropbox.com/s/ejtds8eh91m7xxh/2013-11-06%2021.18.44.jpg

Klakson :grin:

No bez przesady. Taka szpara?? Tylko że tam nie ma żadnego ruchu po wciśnięciu airbaga.

Wciśnij tą poduszkę do końca aż te białe kołki wskoczą w swoje miejsce w kierownicy i musi być dobrze, nie ma innej opcji, to jest jedyna poduszka, która pasuje do tej kiery :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...