Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pany jaka jest procedura ustawiania wycieraczek przedniej szyby? Trzeba odkręcać całe ramię i przestawić? Po wymianie szyby w ASO zaczęła mi ta kierowcy uderzać o słupek A, więc zgłosiłem przestawili tak że teraz nie dojeżdża do końca i zostawia dosyć gruby pas brudnej szyby przy słupku :facepalm: , jak sam tego nie zrobię to dobrze nie będzie ...

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ja moje po, wymianie szyby, ustawiałem właśnie tak. Najprościej.

Opublikowano
Ja moje po, wymianie szyby, ustawiałem właśnie tak. Najprościej.

tego się obawiałem - mam nadzieję że łatwo to schodzi i nie trzeba ściągacza

Opublikowano
Ja moje po, wymianie szyby, ustawiałem właśnie tak. Najprościej.

tego się obawiałem - mam nadzieję że łatwo to schodzi i nie trzeba ściągacza

Nie ma co się obawiać. Powinno łatwo zejść, a sam sobie ustawisz najlepiej.

Opublikowano

Panowie, czy jak zamienię od innego samochodu radio z wersji 3G, tylko dla sprawdzenia czy moje jest uszkodzone to czy może się wpakować jakoś ochrona CP ? Czy radio z ochroną od innego powinno coś z siebie zagrać. Chciał bym tylko sprawdzić czy moje nie jest upalone.

Opublikowano

Tak się podepnę, bo zawsze mnie to zastanawiało. Jak przełożę jakiś komponent z innego auta i wskoczy CP, to po zamienieniu spowrotem oba będą działać u siebie, jak wcześniej? Czy niekoniecznie?

Opublikowano
Tak się podepnę, bo zawsze mnie to zastanawiało. Jak przełożę jakiś komponent z innego auta i wskoczy CP, to po zamienieniu spowrotem oba będą działać u siebie, jak wcześniej? Czy niekoniecznie?

U mnie wszystko po zamianie działało ;)

Opublikowano

No mi się wydaje ze nie powinno wskoczyć CP bo przecież nie uruchamia się żadna procedura zabezpieczająca, ale sam nie próbowałem więc lepiej zapytać. W niedzielę od mojej siostrzyczki Q5 radio zagości w moim bagażniku, prawdopodobnie powinno grać przerywanie ale mam nadzieję że to rozwiąże zagadkę z brakiem dźwięku, jeśli zagra tak samo to przyczyna poza radiem raczej.

Opublikowano

Witam,

Zapaliła mi się kontrolka systemu kontroli spalin, doczytałem, że może to powodować kilka rzeczy.. a nie mam kabla, jeszcze żeby to sprawdzić.

Kwestia jest tego typu, że jadę do Francji w przyszłym tygodniu a kabel z Chin nie zdąży dojść bo dziś dopiero zamówiłem.

Pytanie czy może to być coś poważnego z czym nie powinienem jeździć czy może "chwile" poczekać ? Dodam, że mieszkam w Holandii i wolałbym nie zostawiać auta u tutejszych mechaników...

PS: czy ten kabel się nadaje ? 2014 Best VAG 12 12 0 Hex Can USB Interface Diagnostic Cable Audi VW Seat Skoda | eBay

Pozdrawiam

Opublikowano

Pasuje podpiac kabel do auta i sprawdzic jakie błedy sa :wink: byc moze tylko regeneracja wchodzi w gre

Chyba ze czujnik róznicy cisnien padł :kwasny: Diagnostyka załatwi sprawe , bedzie wtedy wiadomo .

Opublikowano
Przy standardowym et 45 nie spasuja? Trochę lipa bo jeszcze dwa komplety felg dodatkowo to trochę za duzy wydatek.

Wysłane z mojego Xperia Ray przy użyciu Tapatalka

U mnie na zimę weszły ori 17" z ET 45 przy zaciskach S4, w jednym kole tylko odważnik trochę haczył, ale zamiana kół stronami załatwiła sprawę:wink:

A haczył ci tył cy przód?

Opublikowano

Panowie czym różni się wersja B8 z pokrętłami sterowania w kokpicie pionowym z wersją z rozbitymi pokrętłami na kokpicie pionowym i przy ręcznym ?

Opublikowano
Panowie czym różni się wersja B8 z pokrętłami sterowania w kokpicie pionowym z wersją z rozbitymi pokrętłami na kokpicie pionowym i przy ręcznym ?

Kolorem podwozia.

Opublikowano
Panowie czym różni się wersja B8 z pokrętłami sterowania w kokpicie pionowym z wersją z rozbitymi pokrętłami na kokpicie pionowym i przy ręcznym ?

Kolorem podwozia.

:grin:

Opublikowano
Panowie czym różni się wersja B8 z pokrętłami sterowania w kokpicie pionowym z wersją z rozbitymi pokrętłami na kokpicie pionowym i przy ręcznym ?

http://a4-klub.pl/b8-troooop-171/wersje-mmi-nawigacja-wirtualny-kokpit-320381/#post4139509

Opublikowano

Panowie mam do wymiany łożysko w kole lewy przód jakie kupić, Smr ,Skf ???

Opublikowano

Fag

Opublikowano
Fag

Ok zamawiam :hi:

Opublikowano

ja jezdze na SKF - wymienialem w obu kolach i jest spokoj :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.