Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

Ja w ogóle nie wiem o co chodzi, ale dałem dzisiaj za chleb dwa euro.

Jak dostałeś piekarnie w pakiecie to nie ma co narzekać:wink::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

same fele ? 4 tysie ?

w idealnym stanie :decayed: nie ukrywam, że jeżeli sprzedam to nie chcę dopłacać do nowych dlatego cenę mam zaporową :grin: więc kolejny sezon pewnie się będę bujał na tych S5 :decayed: na forum A5 jakiś gość ostatnio do mnie pisał, że kupi je ode mnie za 1500 :facepalm:

---------- Post dopisany at 08:57 ---------- Poprzedni post napisany at 08:55 ----------

...ale Jedrek daje Q7 w pakiecie:wink:

tak, daję.. ale chcę + 170 tys albo +175 tys w zależności, o którym mówimy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

same fele ? 4 tysie ?

w idealnym stanie :decayed: nie ukrywam, że jeżeli sprzedam to nie chcę dopłacać do nowych dlatego cenę mam zaporową :grin: więc kolejny sezon pewnie się będę bujał na tych S5 :decayed: na forum A5 jakiś gość ostatnio do mnie pisał, że kupi je ode mnie za 1500 :facepalm:

---------- Post dopisany at 08:57 ---------- Poprzedni post napisany at 08:55 ----------

...ale Jedrek daje Q7 w pakiecie:wink:

tak, daję.. ale chcę + 170 tys albo +175 tys w zależności, o którym mówimy :wink:

jedrek ale w ogłoczeniach nie napisałeś "stan igła" i "okazja" więc jak chcesz sprzedać :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, prosiłem już w dziale rezania bixów ale bez odpowiedzi, potrzebuję materiały z elsy do montażu samopoziomu. Schematy, etc. Dzięki z góry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cuber - godzinke temu wskoczyły na autko

4269b1224b6cb153m.jpg

---------- Post dopisany at 13:35 ---------- Poprzedni post napisany at 13:34 ----------

c656ebac9965690fm.jpg

faa680aaf91cc62fm.jpg

da9af0d2d77ff127m.jpg

---------- Post dopisany at 13:44 ---------- Poprzedni post napisany at 13:43 ----------

ori rotor 19 cali ET33 szer. 9'

Oponki nowe 235/40/19 - powinno być idealnie - mam nadzieje nic obcierać nie będzie ale 255 na pewno bym nie wkładał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informacyjnie: Jaki ma cel zakładanie takich wąskich opon? obciera coś w a4 przy takiej feldze jak się szersze założy?

bo tak szczerze to średnio mi się widzi taka wąska opona - poza tym fela miażdży suty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety standardowe ogumienie + szerokość z ET z A5 powoduje tarcie o nadkola

Albo chcemy standard opony i trzymamy się ori rozmiarów felgi (niestety żadna z nich nie powala wyglądem) albo zakładamy ładniejsze felgi ale różnicę wytracamy węższą oponą - to tak w skrócie :wink:

---------- Post dopisany at 14:37 ---------- Poprzedni post napisany at 14:35 ----------

Jeżeli chodzi to dokładnie takie felgi to są jeszcze do wzięcia 3 kpl za 5500zł (nówki sztuki ori audi) cena jest cenną netto dla kogoś kto chce fakturę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak to mówią prawdziwi mężczyźni "miałem ja" :decayed:

---------- Post dopisany at 21:05 ---------- Poprzedni post napisany at 21:05 ----------

może kiedyś do niej wrócę

Ps. na miesiąc :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh Miron dzięki za podpowiedzi, jutro mają zlądować oponki :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ori czy repliki ?

Ori z salonu toto nie jest :). Ale jak twierdzi sprzedający to odrzuty produkcyjne Audi, mają delikatne defekty lakiernicze. Jak dla mnie trochę pedanta niezauważalne, drobne ziarenko przymalowane, na dwóch ramionach ryski, ale dosłownie jak włoski, trzeba na prawdę w dobrym świetle z bliska oglądać. Felgi zapakowane ładnie w kartonach, pokrowce materiałowe, pierścienie zabezpieczające ranty, dekielki komplet śrub, wentyle ...

Na ramionach wewnątrz fabryczne numery Audi, szukałem po numerach w Etce i na sklepie Gajosa około 4700 sztuka hahaha:kox:

Jaka prawda z tym pochodzeniem tego nie wie nikt, ale za cyfrę 3200 brutto komplet to grzech był by nie spróbować :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ma ktoś z wa rozpiskę kolorów sprężyn w b8? Czy sprężyny od wersji 3,0 TDI będa pasować do 2,0 TDI?

Mam na oku sprezyny 1 be. Są to sprężyny spręzyny od aud iz silnikiem 3,0 tdi i ( 3 brązowe i 2 fioletowa na przednich sprężynach, i dwie kropki białe i jedną szarą na tylnych spręzynach)'

czy będą one pasować do mojego audi a4 b8 2,0 tdi silnik CAGA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...