Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

Do wahających się rezać Banga , nie wahajcie się - dopiero dziś jak dostałem zastępczą b8 bez banga doceniłem go w swoim aucie...Mówią że Bang nie gra ale to co się dzieje w zwykłym zestawie to masakra - kojarzy mi się radio safari z dużego fiata :wink:

Coś w tym jest i całkowicie się zgadzam, jednak ja nadal mam niedosyt basu w B&O :confused:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

Do wahających się rezać Banga , nie wahajcie się - dopiero dziś jak dostałem zastępczą b8 bez banga doceniłem go w swoim aucie...Mówią że Bang nie gra ale to co się dzieje w zwykłym zestawie to masakra - kojarzy mi się radio safari z dużego fiata :wink:

Coś w tym jest i całkowicie się zgadzam, jednak ja nadal mam niedosyt basu w B&O :confused:

B&O gra naprawdę fajnie (mam porównanie do moich 8 głośników z d*py :facepalm:). Przy B&O jest tez różnica jak wygłuszysz matami drzwi, polecam bo wtedy basy już są głębsze i nie potrzeba nic więcej :wink: tylko dobrej muzyki :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejszy dzionek zaowocował nowym felunkiem na moim furu :). Co się okazało 9 cali szerokości i ET 37 to dość szeroko, rancior wystaje poza błotnik, nie jest źle na żywo całkiem to wygląda ale wygląda zadziornie bardzo. To jest foto przy przedni błotniku a tylny jest już głębiej, chyba trzeba będzie założyć dystans.

Opona jest 245/35R20 i też dość mocno się naciągnęła.

nZyQ2zA.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś tam zrobię, ale nawet nie miałem w tygodniu zakładać kółek, skusiło mnie jak już zobaczyłem opony na felunku. Jak zdążę to coś pstryknę jeszcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie zauważyłem dzisiaj, że moje podgrzewanie tylniej szyby i lusterek don't work :/

Poczytałem trochę na forum i niby grzane lusterka nie każda B8 miała. Ja mam wymienione lusterka całe srebrne foto poniżej:

View image: WP 20140328 011[1]

Na lustrach są kropki więc pewnie grzane. Nie wiem czy w vcds jest właczona opcja grzanych lusterek, obecnie brak kabla.

Ale czemu nie działa grzanie tylniej szyby. Sprawdziłem bezpiecznik 40A jest ok. Pojawia się na nim 12V po odpaleniu 14,4V.

Nie wiem co dalej :( Doradźcie !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dodam jeszcze propos tej zastępczej a4-ki to miała multitronic i przyznam szczerze ze pierwszy raz jechałem z taka skrzynia i daje radę ...jeżeli jest naprawdę ulepszona pod względem niezawodności to warta uwagi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam u siebie felgi S5 18" ET 29 opona 245/40 idealnie równo z nadkolem.

Podrzucisz jakieś foto ??

Jutro wrzuce zrobie pare fotek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do automatu trzeba dorosnąć :guma: można wiele ciekawszych rzeczy robić podczas jazdy niż ciągła zabawa drążkiem :decayed:

odnośnie banga to trzeba mieć dobry bitrate (lub z cd bezpośrednio) aby w miarę dobrze brzmiało...musiałem przegrać ponownie większość swojej biblioteki cd na 320kbps bo niektore płyty słabo brzmiały :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakieś dziwne smrody mi dochodzą z nawiewów. Klima niby nabita, odgrzybiona. Filtry kabinowy wywalony na nowy i dalej czuć smród przy odpaleniu auta. Z reguły najbardziej po myciu. Jakieś pomysły? Znajduję się u Was w podszybiu jakiś filtr? U mnie jest tylko kratka plastikowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dodam jeszcze propos tej zastępczej a4-ki to miała multitronic i przyznam szczerze ze pierwszy raz jechałem z taka skrzynia i daje radę ...jeżeli jest naprawdę ulepszona pod względem niezawodności to warta uwagi

Mi od prawie trzech lat brakuje multi...i dobrego grania:facepalm:

Ten Audi Sound System to jakieś nieporozumienie:thumbdown:

---------- Post dopisany at 22:12 ---------- Poprzedni post napisany at 22:04 ----------

@pocas, odgrzybianie daje tylko krótkotrwały efekt. Trzeba parownik przepłukać IPA. Jest na "Klimatyzacji" opis jak to zrobić. Moze masz zatkane jakieś odpływy wody, i dostaje się ona do kanału nawiewowego? Sprawdzałeś czy masz drożny odpływ z klimy, albo czy dywaniki nie są mokre?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakieś dziwne smrody mi dochodzą z nawiewów. Klima niby nabita, odgrzybiona. Filtry kabinowy wywalony na nowy i dalej czuć smród przy odpaleniu auta. Z reguły najbardziej po myciu. Jakieś pomysły? Znajduję się u Was w podszybiu jakiś filtr? U mnie jest tylko kratka plastikowa.

W zeszłym sezonie miałem podobnie, choć niewielki smród się rozchodził, ale wyczuwalny. A że alergik ze mnie to wolałem to wykluczyć. Miałem serwis w ASO i podpytałem się trochę. Podpowiedzieli mi, że odgrzybianie kanałów swoją drogą, ale warto jak pisał kolega wyżej przeczyścić parownik. W ASO mają jakiś sposób mycia (w necie można poszukać filmiku opublikowanego przez VW jak to robią) wysoko ciśnieniowy i skuteczny podobno. Więc zaryzykowałem, a że koszt koło 160 zł za usługę więc nie tak źle jeszcze. I faktycznie pomogło, żadnych zapachów już prawie po roku użytkowania, klima cały rok, bo i część Europy w której mieszkam zimę rzadko widuje.

Czy w ASO czy też w innym sposobem to myślę, że warto dokładnie parownik przeczyścić bo przez niego przechodzi całe powietrze.

Filmik z sieci:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest na "Klimatyzacji" opis jak to zrobić. Moze masz zatkane jakieś odpływy wody, i dostaje się ona do kanału nawiewowego? Sprawdzałeś czy masz drożny odpływ z klimy, albo czy dywaniki nie są mokre?

mozesz podac dokladny link - przed chwila patrzylem i nie moglem znalezc :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakieś dziwne smrody mi dochodzą z nawiewów. Klima niby nabita, odgrzybiona. Filtry kabinowy wywalony na nowy i dalej czuć smród przy odpaleniu auta. Z reguły najbardziej po myciu. Jakieś pomysły? Znajduję się u Was w podszybiu jakiś filtr? U mnie jest tylko kratka plastikowa.

Mialem to samo w tamtym roku w B6, kup sobie:

WURTH Odgrzybiacz do klimatyzacji klimy SERWISOWY (4064550204) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Ja dla lepszego efektu wywaliles caly spray na parownik przez otwór obok schowka. Nie wiem czy w B8 tez jest schowany tam otwór umożliwiający dostęp do parownika. Zawsze mozna od spodu samochodu włożyć przewód, ktory masz w zestawie. Po użyciu wutha zapachy zniknęły i koszt to 50 zł z wysyłka a nie jakies ozonowanie za 50 dyszek bez skutku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z 10barami to"chlit reklamowy":decayed: Tyle jest w sprayu. Tematy daleko nie były schowane:wink:

tu ze zdjęciami od @johnny:

http://a4-klub.pl/klimatyzacja-98/parownik-klimy-290981/

a tu jak robią w ASO:

http://a4-klub.pl/klimatyzacja-98/serwisowac-klime-317633/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze mozna od spodu samochodu włożyć przewód

W którym miejscu od spodu ? Gdzie dokładnie znajduje się odpływ co się woda skrapla z klimy na zewnątrz auta ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z 10barami to"chlit reklamowy":decayed: Tyle jest w sprayu. Tematy daleko nie były schowane:wink:

tu ze zdjęciami od @johnny:

http://a4-klub.pl/klimatyzacja-98/parownik-klimy-290981/

a tu jak robią w ASO:

http://a4-klub.pl/klimatyzacja-98/serwisowac-klime-317633/

Tematy podwiesiłem :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obiecałem i wstawiam fotki ja stoi na 18" ET29 z audi A5 opona 245/40 zawieszenie eibach pro-kit - 30mmm

IMG_1404.jpg

IMG_1405.jpg

IMG_1406.jpg

IMG_1407.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...