Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

Po tym jak mi odpisałeś, że u Ciebie lakier taki sobie zacząłem szukać innych ale w tej cenie to wszystkie pewnie będą miały jakieś bolączki:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

Pany, przy prędkościach ~135 km/h czuję jak wibruje mi kierownica. Miałem wcześniej dużo gorzej, ale okazało się, że wystarczyło ponownie wyważyć opony. Wibracje nie są duże, ale dosyć denerwujące. Gdzieś czytałem, że przy wielowahaczu takie objawy mogą oznaczać luzy w zawieszeniu. Tylko zawsze jak prosiłem mechanika żeby sprawdzili zawieszenie, to mi mówili że jest OK.

Co i jak mogę sprawdzić samemu? Ostatnio odnoszę wrażenie, że jak sobie człowiek sam nie sprawdzi i wymieni co trzeba, to nie będzie zrobione jak należy :facepalm:

A nie robieś nic przy zawieszeniu?Może być przyczyna również niedokręcony wahacz, uwalona( odkrecona, niedokrecona) sruba w zwrotnicy, ja mieałem akcje typu urwany czesciowo gwint w zwrotnicy z tyłu, objaw taki ze autem bujało) Trzesienie na układzie kierownicy raczej nie. Lepiej sprawdzic wszystkie luzy w zawieszeniu dokładnie śruba po śrubie.

Jakiś czas temu wymieniałem łożyska z przodu. Tak się teraz zastanawiam czy po prostu nie zwracałem na to uwagi, czy przed wymianą opon na letnie problemu nie było. W wolnej chwili przerzucę koła i przetestuję. Jak nie, to będę szukał... dziury w całym :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No coś za coś, kurcze tanio dobrze się nie da kupić a dobrze drogo nie stać i weź tu człowieku zdecyduj. Najlepiej jakiś środek złoty, tylko czas nagli bo już ciepło i by się chciało żeby fur na dobrym kole stał :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do bicia kierownicy to na zimowkach go nie uświadczysz. Dlatego pomagają wahacze z większą wkładką. Ja ostatnio walczylem z ząbkowaniem opon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany, kupował ktoś z was felgi od nich? NOWE FELGI 19'' 5X112 AUDI A4 A5 S5 A6 S6 A7 A8 S8 (4152654249) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Przymierzam się do tych felg z aukcji ale jeszcze chciałbym poznać waszą opinie. Dzwoniłem na infolinie z pytaniem jakiej są produkcji to odpowiedź brzmiała że ani włoskiej ani chińskiej jest to amerykańska firma a gdzie je produkują tego nie wie bo nie mają nic wybite:wink: Jak myślicie można je brać? Niby 36 m-cy gwarancji.

Cuber miał chyba taki wzór na sprzedaż...no i Miron ma na swojej A5 widzłałem live i jest :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany, kupował ktoś z was felgi od nich? NOWE FELGI 19'' 5X112 AUDI A4 A5 S5 A6 S6 A7 A8 S8 (4152654249) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Przymierzam się do tych felg z aukcji ale jeszcze chciałbym poznać waszą opinie. Dzwoniłem na infolinie z pytaniem jakiej są produkcji to odpowiedź brzmiała że ani włoskiej ani chińskiej jest to amerykańska firma a gdzie je produkują tego nie wie bo nie mają nic wybite:wink: Jak myślicie można je brać? Niby 36 m-cy gwarancji.

Cuber miał chyba taki wzór na sprzedaż...no i Miron ma na swojej A5 widzłałem live i jest :kox:

Wzór feli właśnie bardzo mi się podoba dlatego się na nie napaliłem ale chodzi mi o firmę czy ktoś od nich kupował i jak z jakością bo ori to cena kosmos:shock3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany, kupował ktoś z was felgi od nich? NOWE FELGI 19'' 5X112 AUDI A4 A5 S5 A6 S6 A7 A8 S8 (4152654249) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Przymierzam się do tych felg z aukcji ale jeszcze chciałbym poznać waszą opinie. Dzwoniłem na infolinie z pytaniem jakiej są produkcji to odpowiedź brzmiała że ani włoskiej ani chińskiej jest to amerykańska firma a gdzie je produkują tego nie wie bo nie mają nic wybite:wink: Jak myślicie można je brać? Niby 36 m-cy gwarancji.

Cuber miał chyba taki wzór na sprzedaż...no i Miron ma na swojej A5 widzłałem live i jest :kox:

Wzór feli właśnie bardzo mi się podoba dlatego się na nie napaliłem ale chodzi mi o firmę czy ktoś od nich kupował i jak z jakością bo ori to cena kosmos:shock3:

AUDI A4 A5 A6 RS6 19-stki Felgi Alu z Oponami (4175725196) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. zapukaj do kolegi może się dogadacie, widzę, że Made in Italy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak jak pisze Tomek możesz jeszcze zagadać tutaj: http://a4-klub.pl/showthread.php?t=324649

---------- Post dopisany at 17:16 ---------- Poprzedni post napisany at 17:05 ----------

Panowie jest temat a mianowicie, po przejechaniu danego odcinka drogi (około 10-12 km) zatrzymuje auto i wysiadam a tu wentylator chłodnicy chodzi na maxa? Skąd takie rzeczy po tak krótkim odcinku przebytej drogi i to na dodatek przy normalnej eksploatacji? Na opisywaną przypadłość nie ma wpływu temperatura zewnętrzna. Co może być przyczyną?

U mnie w sumie jest podobnie, tez czasami tak się dzieje, jak podziałem kompa, to nie było zadnego błędu z tym związanego. Sam tez nie jestem do końca przekonany, czy taka sytuacja jest normalna

Ja mam podobnie. Też często zauważam, że przez chwilę po zgaszeniu silnika włącza się wentylator - nawet w zimę bez włączonej klimy. Temperatura na zegarach równiutkie 90° C, błędów w komputerze brak, jazda też w miarę spokojna. Na początku zastanawiałem się czy to normalne, ale później chyba się przyzwyczaiłem :decayed:

Dzieje się tak też podczas wypalania filtra DPF, bynajmniej w dieslu.

Właśnie czy na przypadłości opisywane powyżej może mieć wpływ DPF lub lub jego wypalanie, czy dzieje się tak jeżeli jest przytkany lub coś w tym rodzaju? Dzisiaj wróciłem z pracy (około 40 km) na klimce i bez problemu. Jakiś czas temu ćwiczyłem podobny temat u ojca w Golfie VI, ale tam przyczyną był padnięty czujnik recyrkulacji spalin no i palił się błąd, chociaż objawy były podobne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest zawias s-line ? czy springi jakies

To nawet nie S-Line, zawias mam -20mm fabryczny a S-Line z tego co wiem ma -30.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest zawias s-line ? czy springi jakies

To nawet nie S-Line, zawias mam -20mm fabryczny a S-Line z tego co wiem ma -30.

S-line ori ma -20:wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przód mógł by iść tak 1cm w dół a tył przydał by się dystans około 5 - 8 mm i było by GIT.

---------- Post dopisany at 21:53 ---------- Poprzedni post napisany at 21:52 ----------

U Ciebie Jasiu siedzi 1BE :wink:

Poszedł bym sprawdzić na wlepie, ale szpece od lakierowanie się nie pofatygowali a tej w książce nie mam pod ręką. No pewnie masz rację, tylko że mój nie był nigdy fabrycznie S-Line a zawias taki miał od urodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...