Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie o to mi chodziło, że go nie ma. Myślałem, że masz na myśli lustrzane odbicie całego auta a nie sklejone z dwóch. Nieważne.

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

To z naszego forum kogoś lalunia?

Opublikowano

a wracając do kabli LGY na jakich średnicach robicie np. oświetlenie QQ1?? albo wiązkę do foteli?

Opublikowano
a wracając do kabli LGY na jakich średnicach robicie np. oświetlenie QQ1?? albo wiązkę do foteli?

Na schematach zawsze jest opisana grubosc kabli :wink:

Podswietlenie to 0,35 mm

ledzwia 1,0 mm

elektryka foteli 2,5 mm

Opublikowano
a wracając do kabli LGY na jakich średnicach robicie np. oświetlenie QQ1?? albo wiązkę do foteli?

Na schematach zawsze jest opisana grubosc kabli :wink:

Podswietlenie to 0,35 mm

ledzwia 1,0 mm

elektryka foteli 2,5 mm

piwwo

Opublikowano

Jak wyciągnąć PINy z takiej kostki (1j0 937 731) - zielonej ?

Odsuwam fioletowy element blokujacy i dupsztal....zane z pinów wyjść nie chce :/

1_J0937731.jpg

Opublikowano
Jak wyciągnąć PINy z takiej kostki (1j0 937 731) - zielonej ?

Odsuwam fioletowy element blokujacy i dupsztal....zane z pinów wyjść nie chce :/

http://s28.postimg.org/lr4t5lkop/1_J0937731.jpg

To nie wystarczy musisz z boku pinu włożyć coś cienkiego może być igła żeby odblokować zapadkę:wink:
Opublikowano

Poradziłem sobie.

Drążąc temat dalej....

W srodku tej kostki sa 2 tak jakby podwójne piny (jak do bezpiecznika) ma ktoś możliwość sprawdzenia czy ten pin nadaje sie do skrzynki bezpiecznikowej do b8 ?

Potrzebuje pinu o numerze 000 979 023 E i ciekaw jestem czy da sie zastapic to pinem z zielonej wtyczki ?

Opublikowano

Kupiłem kierownice (prawdopodobnie z A3)chcę ją założyć do A4 2009 r. czy wszystko będzie ok z multifunkcją lub co muszę zrobić żeby wszystko hulało prawidłowo .:kwasny:

DSC_0016.jpg

DSC_0017.jpg

Opublikowano
Kupiłem kierownice (prawdopodobnie z A3)chcę ją założyć do A4 2009 r. czy wszystko będzie ok z multifunkcją lub co muszę zrobić żeby wszystko hulało prawidłowo .:kwasny:

http://s27.postimg.org/411fdmn3j/DSC_0016.jpg

http://s12.postimg.org/d08q9ans9/DSC_0017.jpg

Łaaadna :)

Opublikowano

Tak to z A3 Multifunkcja do wymiany. Poducha też nie podejdzie bo jest na 1 nabój. Co po niektórzy jakoś to przerabiają...

Opublikowano
Tak to z A3 Multifunkcja do wymiany. Poducha też nie podejdzie bo jest na 1 nabój. Co po niektórzy jakoś to przerabiają...

Multifunkcje można kupić drugą , czyli w A4 lift poducha jest na dwa naboje ??? Już nic nie kumam :facepalm:

Opublikowano
Tak to z A3 Multifunkcja do wymiany. Poducha też nie podejdzie bo jest na 1 nabój. Co po niektórzy jakoś to przerabiają...

Multifunkcje można kupić drugą , czyli w A4 lift poducha jest na dwa naboje ??? Już nic nie kumam :facepalm:

Tak mi się wydaje :) najlepiej niech wypowie się ktoś kto to przerabiał. Ewentualnie niech poda ktoś numer poduchy i będzie wszystko jasne.

Opublikowano

Jeżeli te malutkie wtyczki wpinane do poduszki są od naboi to już w 2008 są 2 naboje.

Panowie przy jakiej temp. nie działa grzanie tylniej szyby. Paruje mi jak mam pasażerów z tyłu :? i d*pa nawet przy 8st. nie działało. Bezpiecznik 40A w bezpieczniku sprawdzony.

Gdzie w VCDS szukać błedów od grzania szyby ?

Opublikowano
zrob test elementow wykonawczych w 08 .

Grzegorzu zrobiłem test poniżej widok przy teście grzania tylniej szyby. Po prostu załącza guzik grzania ale czy grzanie chodzi :/ Nie powinno być jakiś paramatrow w pozostalych oknach ?

rear.jpg

Wrzucam też błedy które odczytałem w tym bloku.

Address 08: Auto HVAC Labels: Redir Fail!

Control Module Part Number: 8T1 820 043 N HW: 8T1 820 043 N

Component and/or Version: KLIMA 1 ZONE H05 0120

Software Coding: 34000000

Work Shop Code: WSC 06325 000 00000

VCID: 3C77D272BFCBAAFE88B-8069

4 Faults Found:

02244 - Button in Control Head is Stuck

003 - Mechanical Failure - Intermittent

Freeze Frame:

Fault Status: 00100011

Fault Priority: 2

Fault Frequency: 5

Reset counter: 60

Mileage: 92848 km

Time Indication: 0

Date: 2014.03.05

Time: 21:45:21

Freeze Frame:

Temperature: 19.0°C

00457 - Control Module for Network (J519)

013 - Check DTC Memory - Intermittent

Freeze Frame:

Fault Status: 00101101

Fault Priority: 6

Fault Frequency: 1

Reset counter: 54

Mileage: 96194 km

Time Indication: 0

Date: 2014.04.10

Time: 17:32:33

00256 - A/C Pressure/Temperature Sensor (G395)

008 - Implausible Signal - Intermittent

Freeze Frame:

Fault Status: 00101000

Fault Priority: 7

Fault Frequency: 1

Reset counter: 54

Mileage: 96194 km

Time Indication: 0

Date: 2014.04.10

Time: 17:32:33

Freeze Frame:

Temperature: 11.0°C

00446 - Function Limitation due to Under-Voltage

000 - - - Intermittent

Freeze Frame:

Z góry dzieki za jakąś podpowiedź

Opublikowano

Podrzuci ktoś nr chromowanej końcówki wydechu do sedana CAGA, coś nie mogę namierzyć na allegro, średnica rury jest ponad 70mm :wink:

Opublikowano
zrob test elementow wykonawczych w 08 .

Grzegorzu zrobiłem test poniżej widok przy teście grzania tylniej szyby. Po prostu załącza guzik grzania ale czy grzanie chodzi :/ Nie powinno być jakiś paramatrow w pozostalych oknach ?

http://s29.postimg.org/uv2rms083/rear.jpg

Wrzucam też błedy które odczytałem w tym bloku.

Address 08: Auto HVAC Labels: Redir Fail!

Control Module Part Number: 8T1 820 043 N HW: 8T1 820 043 N

Component and/or Version: KLIMA 1 ZONE H05 0120

Software Coding: 34000000

Work Shop Code: WSC 06325 000 00000

VCID: 3C77D272BFCBAAFE88B-8069

4 Faults Found:

02244 - Button in Control Head is Stuck

003 - Mechanical Failure - Intermittent

Freeze Frame:

Fault Status: 00100011

Fault Priority: 2

Fault Frequency: 5

Reset counter: 60

Mileage: 92848 km

Time Indication: 0

Date: 2014.03.05

Time: 21:45:21

Freeze Frame:

Temperature: 19.0°C

00457 - Control Module for Network (J519)

013 - Check DTC Memory - Intermittent

Freeze Frame:

Fault Status: 00101101

Fault Priority: 6

Fault Frequency: 1

Reset counter: 54

Mileage: 96194 km

Time Indication: 0

Date: 2014.04.10

Time: 17:32:33

00256 - A/C Pressure/Temperature Sensor (G395)

008 - Implausible Signal - Intermittent

Freeze Frame:

Fault Status: 00101000

Fault Priority: 7

Fault Frequency: 1

Reset counter: 54

Mileage: 96194 km

Time Indication: 0

Date: 2014.04.10

Time: 17:32:33

Freeze Frame:

Temperature: 11.0°C

00446 - Function Limitation due to Under-Voltage

000 - - - Intermittent

Freeze Frame:

Z góry dzieki za jakąś podpowiedź

Brak sygnału z czujnika temp. kanału ,nawiewu powietrza po lewej stronie ( kierowca) , pewnie wtyka rozłaczona .

Dodatkowo w klimatroniku uszkodzony jest ktorys przycisk .

Opublikowano

Ten czujnik będzie gdzieś w kanałach nawiewu ?

Hmy z przyciskami w klimatroniku to dziwne bo wszystkie działają bez problemu :/ eh zapomniałem skasować może to był chwilowy bład - sprawdzę.

A co z tą szybą ?? Bo dalej nie wiem czemu nie grzeje :(

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.