Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

oba trzy grzeja :P jedno i drugie sprawdzałem, trzeba pamiętac żeby w pozycje środkową ustawiak przekręcić. Grzanie po jakimś czasie wyłącza się samo?

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

No przecież mówiłem że muszą grzać :wink:

Opublikowano

DLatego nie pisałem że musze sprawdzić czy gość mi opylił upalone lustra ;)

Opublikowano

A są wersję w których na środku nie ma ikonki grzania i lustra są nie podgrzewane, to niewiarygodne że takie oś Audi potrafi jeszcze zdziałać.Podobnie jak brak oświetlenia w słonecznikach, brak podłokietnika itp. Dobrze że w B8 się zmogli i tylne szyby zrobili w każdej wersji elektryczne :).

Moje auto ciągle na warsztacie, szpece od zaawansowanej mechaniki nie mogą ogarnąć cudu techniki z 2008 roku. Najpierw wymienili dwumas, potem kolejny demontaż skrzyni, rozbiórka i wreszcie wymiana całej skrzyni i jak się okazało po złożeniu sprzęgło szarpało i się ślizgało, znowu poleciała skrzynia na bok i co ... dwumas SAHS dwumiesięczny rozpadł się, wymiana na nowy kolejny poskładane, nie szarpie ale się ślizga, wymiana wysprzęglika - nie pomogło. Jutro po raz trzeci wypad z skrzynią. obaczymy czy będą jakieś pomysły. Najciekawsze jest to że przed wymiana skrzyni na inną sprzęgło działało perfekcyjnie a po zamontowaniu innej nowej skrzyni od razu szarpanie ślizganie i uszkodzony dwumas.

Ma ktoś jakiś pomysł ??

Opublikowano

Jakieś fatum Janusz :facepalm: trzeba było Avanta sobie zostawić :)

Opublikowano

Panowie, czy sterownik bluetooth na światłowodzie podejdzie pod Concerta?

Opublikowano

Panowie, czy sterownik bluetooth na światłowodzie podejdzie pod Concerta?

Nie podejdzie , nie bedzie działał .

Opublikowano

Sparował ktoś 3G+ z sim równolegle by działał telefon po BT?

Opublikowano

Dziekowac!

Opublikowano

Kupiłem taką gałeczkę

Image00078.jpg

ma ktoś pomysł jak wyciągnąć przycisk 'na zewnątrz'?

Opublikowano

Sparował ktoś 3G+ z sim równolegle by działał telefon po BT?

ja. tylko musisz miec najnowsza wersje softu.

Kupiłem taką gałeczkę

Image00078.jpg

ma ktoś pomysł jak wyciągnąć przycisk 'na zewnątrz'?

ogolnie to jest do tego specjalny "klucz" VAG ale da sie domowymi sposobami. ja wyciagalem przy pomocy zagietego srubokreta i tasmy, nie udalo mi sie wyciagnac go do momentu zablokowania (kliknicia) ale wyciagnalem na tyle daleko ze udalo sie wcisnac na drazek i tam zaskoczyl. tu masz filmik ktorym sie inspirowalem

a tu narzedzie:
swoja droga - zdajesz sobie sprawe, z tego, ze bez rzezby nie zalozysz tej galki na drazek ze zwyklej A4?
Opublikowano

Kupiłem taką gałeczkę

Image00078.jpg

ma ktoś pomysł jak wyciągnąć przycisk 'na zewnątrz'?

A tak podłączjąc się do tematu to co ten guzik ma niby robić/dawać???

Opublikowano

Kupiłem taką gałeczkę

Image00078.jpg

ma ktoś pomysł jak wyciągnąć przycisk 'na zewnątrz'?

A tak podłączjąc się do tematu to co ten guzik ma niby robić/dawać???

to jest mieszek i galka z automatu. ten przycisk pozwala przesunac dzwignie z/na pozycje P.

Opublikowano

Kupiłem taką gałeczkę

Image00078.jpg

ma ktoś pomysł jak wyciągnąć przycisk 'na zewnątrz'?

A tak podłączjąc się do tematu to co ten guzik ma niby robić/dawać???

to jest mieszek i galka z automatu. ten przycisk pozwala przesunac dzwignie z/na pozycje P.

Acha, a juz myślałem że załącza trzecią prędkość świetlną :grin:

Opublikowano

Kupiłem taką gałeczkę

Image00078.jpg

ma ktoś pomysł jak wyciągnąć przycisk 'na zewnątrz'?

A tak podłączjąc się do tematu to co ten guzik ma niby robić/dawać???

to jest mieszek i galka z automatu. ten przycisk pozwala przesunac dzwignie z/na pozycje P.

Acha, a juz myślałem że załącza trzecią prędkość świetlną :grin:

osobiscie wolalbym opcje wystrzeliwania rakiety albo serii z minigun'a w maruderow blokujacych lewy pas ;)

Opublikowano

minigun'a w maruderow blokujacych lewy pas ;)

O to, to :decayed:

Yogurt, to mówisz ze S/RS ma inny trzpień, i ten wybierak nie podpasuje do "zwykłego" stronika? Czy tylko RS jest inny?

Opublikowano

minigun'a w maruderow blokujacych lewy pas ;)

O to, to :decayed:

Yogurt, to mówisz ze S/RS ma inny trzpień, i ten wybierak nie podpasuje do "zwykłego" stronika? Czy tylko RS jest inny?

te, ktore maja przycisk z przodu maja inny trzpien niz te, ktore maja przycisk z boku. RS4, nowe A3 itd. co do S4 to widzialem zarowno takie, ktore mialy galke z przyciskiem z boku (u mnie na osiedlu jest poliftowa S4 z taka galka) i widzialem na allegro galki takie same jak ta wyzej tu wklejona z RS'a tylko z emblematem S4 - czyli przycisk z przodu. roznica w trzpieniu jest niewielka ale problematyczna. mianowicie dziura w ktora wsuwa sie bolec z tego przycisku jest albo skierowana na bok albo do przodu. trzpien jest plastikowy i sporo osob po prostu go podgrzewa i przekreca - jak na przyklad tutaj:

http://www.a5oc.com/forums/audi-a5-s5-tech/12400-diy-rs5-shift-nob.html

Edytowane przez Yoghurt

Opublikowano

I see... Prawie kliknolem na ta gałkę... Trochę druciarstwo z tym grzaniem. Ale ten plastikowy trzpień po naciśnięciu przycisku podnosi się do góry, czyli ryzyko zaklinowania relatywnie niskie.

Opublikowano

Myślę, że jakby to zrobić dokładnie to nie ma prawa się klinować. Trochę straszne wg mnie jest to przekręcanie, jakby się ułamał to lipa.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.