Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zgadza się fele ogólnie kupiłem dla siebie więc są igły jeżdzą obecenie na mojej b8, ale trafiła się okazja na coś innego :) więc jakby się znalazł kupiec na te to bym sprzedał :)

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jak siedzi 245 na tym kole? Nie rzuca autem po koleinach? Mam taka jak wiesz ale nie jezdzilem na niej jeszcze bo trzymam ja na lato i ciekawi mnie jak b8 znosi to kolo.

Opublikowano

245 jest git da sie przeżyć na koleinach

Wysłane z Nokia 6310i za pomocą Tapatalk

Opublikowano

nie chodzi tylko o 245 ale o et29 i 18" w B8

Opublikowano

To mam jako zimowe kolo i jest elegancko lato mam 245 tylko 19 i et 32 i tez super

Opublikowano

I to wszystko bez dystansów? Jaka opona minimalnie na te fele wejdzie? Szukam zimowe kola, a cena atrakcyjna :) Tylko wzór do czwórki dla mnie jakby za ekstrawagancki... :rolleyes:

Opublikowano

Ja w Q5 miałem takie kolory

Pany byłby ktoś chętny na takie fele od a5 ? 18cali ET29 :) 8,5cala idealne wymiary do b8. Fele jak nówki

476633286_whhsese.jpg

ja bym był zainteresowany ale dopiero na wiosnę :)

Opublikowano

nie ma zbyt ekstrawaganckich felg do B8 o ile są oryginalne ;) dystanse do tego? nie bardzo bo wywali Ci koło poza błotnik przy tym ET. Opona 235 minimum bo 225 już będzie naciągnięta na obręcz przy 8,5J. Tyle że 235 nie jest homologowana do B8 i ciężej znaleźć taką gumę.

Pany myslicie że ktoś będzie zainteresowany dekorami tymi zwykłymi bez alu itp. tylko sam plastik i lakier;) mam cały kpl do oddania. wiem że ludzie lakierują to w piano, ale zastanawiam się czy nie próbować opylić tego z fotelami.

Edytowane przez edraven

Opublikowano

pokaż jak wyglądają te dekory

Opublikowano

kiedyś wrzosu sprzedawał swoje i wrzucam jego link. moje są dokładnie takie same, zero uszkodzeń.

http://img.tapatalk..../10/21/uvedy9y6

poza tym mam pełno innych gratów po zmianie stołków ;) głośniki standard z drzwi w tym gwizdki i główne, subwoofer Banga, tunel kompletny no i oczywiście kompletne fotele std grzane z lędźwiami z boczkami ( ale kto to kupi ? :facepalm: )

Opublikowano

dystanse do tego? nie bardzo bo wywali Ci koło

Bylo bardziej naprędce zadane pytanie :facepalm:

Raczej mądre inaczej bo przecież wszyscy wiedza ze standardowe ET 43 w A4 to zachowawczo schowane jest w nadkole. Te 14mm powinno być idealnie.

Opublikowano

ile chcesz za te dekory?

Opublikowano

150 + kw

Opublikowano

Panowie podejdzie taki rozmiar felgi ?

Rozmiar: 8,5Jx18''

ET: 30

Otwór centrujący: 70,4/66,5

Rozstaw śrub: 5x112

Panowie na felge powyżej wsadziłem opone 245/45 i jest mały problem. Mianowicie przy wiekszej prędkości na jakiś muldach jak się tył ugina słychać ocieranie :/ Jeszcze nie udało się zlokalizować co to ociera ale tak jak by opona o nadkole to materiałowe. Na letnich 19" 255/35 nic takiego się nie działo. Ciężko powiedzieć jakie zawieszenie siedzi - czerwone sprężyny ale brak na nich oznaczeń. Moje pytanie co z tym robić. Myślałem nad wsadzeniem na zimę jakiś zwykłych sprężyn na tył żeby lekko podnieść auto, tylko z tyłu. Nie wiem tylko jak to się zachowa przy amortyzatorach, które są teraz wsadzone :/

Opublikowano

Na 18 poinno byc 245/40 masz za wysoka opone no i do tego ET 30

Opublikowano

Na 18 poinno byc 245/40 masz za wysoka opone no i do tego ET 30

No cos sie rypłem przy zamawianiu opony, mój bład :/ tylko jak to teraz ogarnąć bez wymiany opon oczywiście :D

Czy mogę wsadzić na zimę inne spręzyny ? np:

http://allegro.pl/sprezyna-sprezyny-audi-a4-b8-i4767181545.html

albo http://allegro.pl/sprezyna-zawieszenia-tyl-audi-a5-s5-8t-8k0511115-i4762590708.html

nie ogarniam tych oznaczeń na sprężynach :/

Opublikowano

Gdzieś widziałem taki patent który ludzie wsadzają pod ostatni zwój sprężyny jak mają bardzo zglebione auto, poszukaj czegoś takiego może. Ograniczało by Ci takie cudo skok sprężyny na ugięciu. Chyba nawet dało się to montować bez rozbierania zawiasu. Bo wymiana sprężyny razem z kołami co sezon chyba troche kłopotliwa, co innego jakbyś miał gwint to sobie przesuwasz talerz na amorku jak Ci pasuje i spokój :D

Opublikowano

Gdzieś widziałem taki patent który ludzie wsadzają pod ostatni zwój sprężyny jak mają bardzo zglebione auto, poszukaj czegoś takiego może. Ograniczało by Ci takie cudo skok sprężyny na ugięciu. Chyba nawet dało się to montować bez rozbierania zawiasu. Bo wymiana sprężyny razem z kołami co sezon chyba troche kłopotliwa, co innego jakbyś miał gwint to sobie przesuwasz talerz na amorku jak Ci pasuje i spokój :D

No gwint fajna sprawa ale narazie nie na moją kieszeń. Sprężyny powinno udać się zakupić do 150zł a wymiana to trochę kręcenia w garażu i miło spędzony czas :D

Tylko jakie sprężyny dobrać żeby nie zrobić dostawczaka a tylko lekko go podnieśc :(

Opublikowano

ja osobiście nie chaiałbym kręcić najpierw na zimę a później na lato i tak co sezon zmieniać sprężyny bo można zostać alkoholikiem;) jaki masz kod zawieszenia? 1BA, 1BE, 1BV? Sprawdź to, bo jeśli będziesz miał 1BA czyli standardowe komfortowe to nie ma za bardzo już na co wymienić, chyba że od allroada ale nie wiem czy to podejdzie.

Opublikowano

ja osobiście nie chaiałbym kręcić najpierw na zimę a później na lato i tak co sezon zmieniać sprężyny bo można zostać alkoholikiem;) jaki masz kod zawieszenia? 1BA, 1BE, 1BV? Sprawdź to, bo jeśli będziesz miał 1BA czyli standardowe komfortowe to nie ma za bardzo już na co wymienić, chyba że od allroada ale nie wiem czy to podejdzie.

Napewno nie mam standardowego zawieszenia. Tak jak pisałem sprężyny są czerwone ale brak na nich oznaczeń. Z amortyzatorów musiał bym spróbować coś szczytać ale są one o bardzo krótkim skoku. Niestety nie ja to montowałem i nie wiem co tam siedzi :/ Auto na 19 wygląda tak:

http://postimg.org/image/8ijin3n6d/

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.