Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jeżdżę dość krótko swoim A4, ale przez 10 tys. km ani razu mi się to nie zdarzyło.

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jeżdżę dość krótko swoim A4, ale przez 10 tys. km ani razu mi się to nie zdarzyło.

mnie rowniez...

czyli prawa dłonią ciągle sobie przypadkiem zmieniasz głośność ?:D

Opublikowano

bo tego nie zauważasz. głośności o 1 ząbek również nie zauważysz.

nie zdarzyło się wam zastanawiać dlaczego na fisie radio lista się świeci? mi kilka razy :)

Opublikowano

bo tego nie zauważasz. głośności o 1 ząbek również nie zauważysz.

nie zdarzyło się wam zastanawiać dlaczego na fisie radio lista się świeci? mi kilka razy :)

mi się nie zdarzyło, a nawet więcej..do wyszukiwania i tak nie używam tej rolki na kierownicy bo jest niewygodna

Opublikowano

Q....a :facepalm: przez jednego cymbała ode mnie teraz w ASO za sciagniecie CP wolaja 400 PLN

Typ powolal sie na mnie ( co ja nic nie wiedziałem) i od razu zadyma w serwisie .

Ludzie to sa niepowazni :wallbash:

Opublikowano

ale chyba tylko w Rzeszowie?

Opublikowano

Q....a :facepalm: przez jednego cymbała ode mnie teraz w ASO za sciagniecie CP wolaja 400 PLN

Typ powolal sie na mnie ( co ja nic nie wiedziałem) i od razu zadyma w serwisie .

Ludzie to sa niepowazni :wallbash:

400zł :o

Opublikowano

Q....a :facepalm: przez jednego cymbała ode mnie teraz w ASO za sciagniecie CP wolaja 400 PLN

Typ powolal sie na mnie ( co ja nic nie wiedziałem) i od razu zadyma w serwisie .

Ludzie to sa niepowazni :wallbash:

Dawaj tu dane tego cwaniaczka :)

Opublikowano

Pany cos mi się panelem Klimy dzieje bo pomimo włączania nawiewow nic nie wyświetla się na ekranie. Czuć ze nawiewy sterują się i temp tez, ale wizualizacji na ekranie nie ma:/ kodowalem ostatnio ADSa, możliwe ze coś w zielonym menu popieprzylem? Nie przypomina sobie nic takiego ale kto wie? Błędów nie ma w ogole.

Opublikowano

ale chyba tylko w Rzeszowie?

Tak tylko u mnie w RZ :kwasny: zeby chociaz zadzwonił to nie było by problemu

Zmieniał z MONO Chorusa na Concerta Kolor , u mnie kodowanie z wymiana wszystkiego 100 pln drogo sie widziało :facepalm:

A tak to : nie sciagnał CP , Radio nie podłaczone .............. i mi wstydu przyspozył.

Opublikowano

TERMINARZ ZLOTÓW MOTORYZACYJNYCH 2015 - Zloty i spoty - Audi A4 Klub Polska

gdybym coś pominął dajcie info :hi:

dobra robota :)


Pany szuka ktoś kiery łamanej dołem od polifta z multifunkcją ?

Opublikowano

Pany cos mi się panelem Klimy dzieje bo pomimo włączania nawiewow nic nie wyświetla się na ekranie. Czuć ze nawiewy sterują się i temp tez, ale wizualizacji na ekranie nie ma:/ kodowalem ostatnio ADSa, możliwe ze coś w zielonym menu popieprzylem? Nie przypomina sobie nic takiego ale kto wie? Błędów nie ma w ogole.

Panowie, pomozecie?

Opublikowano

Pany cos mi się panelem Klimy dzieje bo pomimo włączania nawiewow nic nie wyświetla się na ekranie. Czuć ze nawiewy sterują się i temp tez, ale wizualizacji na ekranie nie ma:/ kodowalem ostatnio ADSa, możliwe ze coś w zielonym menu popieprzylem? Nie przypomina sobie nic takiego ale kto wie? Błędów nie ma w ogole.

Panowie, pomozecie?

U mnie nie na każdym ekranie wyskakuje to.

Opublikowano

U mnie od dwóch dni na żadnym :/ kodowanie czy zielone menu? A na którym wyświetla ?

Opublikowano

Panowie, zamierzam sobie założyć podświetlenie zewnętrznych klamek, ale takie które podświetla same klamki, nie podłogę dookoła. Gdzie to najlepiej podpiąć żeby zapalało się i gasło w miarę logicznie?

Opublikowano

Do lampki podsufitki. Zapala i gasi się z kluczyka i przy otwieraniu drzwi.nie będzie walic bledow bo lampka nie jest pod canem.

Edytowane przez edraven

Opublikowano

U mnie od dwóch dni na żadnym :/ kodowanie czy zielone menu? A na którym wyświetla ?

u mnie po którymś modzie też się tak zrobiło i po czasie (jak pamiętam coś koło 2 dni) samo się naprawiło :wink:

Opublikowano

wie może ktoś jak "badyty" otwierają drzwi naszych autkach? rozwiercają zamek czy mają inny nowy sposób?

jeśli wiercą to mam kminę założyć klamkę z angola bez zamka. pomoże to coś? tak, tak wiem, że sam nie otworzę jak aku padnie ;)

zadzwonie do kolegi i zaraz dam znac ;)
lubie to :)
Opublikowano

Do lampki podsufitki. Zapala i gasi się z kluczyka i przy otwieraniu drzwi.nie będzie walic bledow bo lampka nie jest pod canem.

Za dużo roboty. Muszę podpiąć pod sterowniki drzwi. Zdaje się, że z przodu jest wyjście do lampek w lusterkach, tylko nie wiem jak z tyłem.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.