Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czy wzmacniacz bang ma CP?

Tak :)

dziękii.

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Całą piaste się wymienia

wyslane z LG F60

Opublikowano

Łożyska SKF czy FAG do przodu dostępne są gołe bez piasty

Jeżeli ktoś chce wymienić również piastę to trzeba dokupić ją osobno.

Opublikowano

No własnie, kolega "dzik" który nam często dostarcza części zaproponował FAG, samo łożysko, trochę mnie to zdziwiło bo kiedyś tu czytałem ze występuje tylko w komplecie. Wczoraj pokręcałem kołami i słabo to słychać, ale wydaje mi się że po prawej stronie to tak jakoś ciszej się kręci.

Opublikowano

No własnie, kolega "dzik" który nam często dostarcza części zaproponował FAG, samo łożysko, trochę mnie to zdziwiło bo kiedyś tu czytałem ze występuje tylko w komplecie. Wczoraj pokręcałem kołami i słabo to słychać, ale wydaje mi się że po prawej stronie to tak jakoś ciszej się kręci.

kręcąc kolami raczej hałasu nie usłyszysz, ale wyraźny opór będzie na kole z łożyskiem wysypanym. u mnie było PP koło i samo łożysko było wymieniane

Opublikowano
Wczoraj pokręcałem kołami i słabo to słychać, ale wydaje mi się że po prawej stronie to tak jakoś ciszej się kręci.

A nie lepiej od razu wymienić oba i mieć dłużej spokój?

Opublikowano

Raczej się wysypują te z prawej strony od studzienek kanalizacyjnych

wyslane z LG F60

Opublikowano

mam pytanko czy ktoś się orientuje czy tak podgrzewane fotele występowały w B8 i czy to oryginał czy jakaś partyzantka

http://postimg.org/image/ubcc5yykn/

Opublikowano

mam pytanko czy ktoś się orientuje czy tak podgrzewane fotele występowały w B8 i czy to oryginał czy jakaś partyzantka

http://postimg.org/image/ubcc5yykn/

100% samoróba

Opublikowano

Ktoś zaszalał :D ale siary jakieś strasznej nie ma ;)

Opublikowano

też mnie to zdziwiło pierwszy raz widzę, fotele z 2012r

Opublikowano

Panowie, kto wie czym z plastiku sciągnąć chrom np z kołeczek audi? Wiem ze można papierem wodnym ale to 5 godzin męczarni. Jest jakaś chemia co by wypaliła chromik?

Opublikowano

mam pytanko czy ktoś się orientuje czy tak podgrzewane fotele występowały w B8 i czy to oryginał czy jakaś partyzantka

http://postimg.org/image/ubcc5yykn/

Wydaje mi sie, ze oryginalnie w B8 podgrzewanie foteli włącza się z panelu klimatronica, chyba, ze w poliftach jest inaczej ;-)

Wysłane z mojego Nexus 5 za pomocą Tapatalk 4

Opublikowano

u mnie na panelu jest ogrzewanie. ładnie na MMI na wyświetlaczu wyświetla jak się włącza.

Opublikowano

Bawiłem sie w green menu........i przez przypadek wyłaczyłem ekran :facepalm:

Teraz nie mam pomysła jak to odwrócic .

wszystko chodzi ( RADIO , MEDIA itd.)

Ma ktos pomysła :)

Opublikowano

O cholera, jakiś hard reset typu odłączenie od prądu na 24h?

Opublikowano

O cholera, jakiś hard reset typu odłączenie od prądu na 24h?

Edytowane przez adel-max

Opublikowano

Mam czarny ekran i nie mam jak wejsc w zielone menu :kwasny:

Kodowania adaptacja restarty itd........ nic nie działa.

Opublikowano

może drugie takie samo auto i synchronicznie krok po kroku i powinno być oki

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.