Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

znacie moze jakiegos producenta końcówek wydechu czarnych bo chyba ultersport juz nie robi :(


wyczysc sobie wszystko w BT aucie i na telefonie , moze pomoze :)

Czyściłem wszystko, telefon i w aucie, do zera. Bluetooth łączy, ale tylko jako odtwarzacz muzyki ;) może soft mmi za niski, od 2013 nie aktualizowalem
Raczej to nie soft u Grzesia jak zalozylismy 3g+ to mial softa z data 2011 i laczyl sie bez problemu.. Gdzies na moje kodowanie musi byc nie tak skoro pamiec czysta... A iinny telefon bierze bez problemu..?

wyczysc sobie wszystko w BT aucie i na telefonie , moze pomoze :)
Czyściłem wszystko, telefon i w aucie, do zera. Bluetooth łączy, ale tylko jako odtwarzacz muzyki ;) może soft mmi za niski, od 2013 nie aktualizowalem

Raczej to nie soft u Grzesia jak zalozylismy 3g+ to mial softa z data 2011 i laczyl sie bez problemu.. Gdzies na moje kodowanie musi byc nie tak skoro pamiec czysta... A iinny telefon bierze bez problemu..?

Tak, inne telefony bez problemu się lacza

zatem moim skromnym zdaniem szukaj problemu w ustawieniach telefonu ..

ios 8 czy jeszcze 7 ??

Edytowane przez amaradaar

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

No właśnie Bogdan, próbowaleś inny egzemplarz iphone ?? U mnie bez problemu zaskoczył zarówno na starym 3G High i teraz na 3G Plus.

Opublikowano

znacie moze jakiegos producenta końcówek wydechu czarnych bo chyba ultersport juz nie robi

Jak kupowałem w ASO swoje do wydechu 2.0 TDI to wtedy pamiętam byly czarne lub chrom do wyboru - 2 lata temu.

Opublikowano

no taaak ale ja chce 100mm :D

Opublikowano

No właśnie Bogdan, próbowaleś inny egzemplarz iphone ?? U mnie bez problemu zaskoczył zarówno na starym 3G High i teraz na 3G Plus.

Próbowałem, 5S i 6 też, to samo, łaczy, ale tylko jako odtwarzacz, myślałem, że to soft w MMI, ale pewnie coś w ustawieniach, mam nadzieję..... :kwasny:

Opublikowano

Koledzy co wchodzi w skład przeglądu serwisowego chcąc go zrobić w ASO i ile to mniej więcej kosztuje ?
Chodzi mi o ten serwis opisany w MMI razem z olejem....
innpwkcja.jpg

Opublikowano

Zmiana oleju + filtr a inspekcja to zwykle ogólny przegląd auta, wymiana filtrów itp.

Opublikowano

Zmiana oleju + filtr a inspekcja to zwykle ogólny przegląd auta, wymiana filtrów itp.

To nie jest tak ze te przeglady to do utrzymania gwarancji są ?

Opublikowano

No to zależy czy jest gwarancja :)

Ja mam u siebie po STAGE2 wymianę oleju za 1800km i potem serwis 4200km ale prawdopodobnie zrobię oba na raz żeby był spokój.

Wcześniej miałem 30000km serwis, wymienili oliwę, filtry wszelakie cena w NL 450€ :facepalm:

Opublikowano

No właśnie niedługo mija u mnie rok po przeglądzie i wymianie oleju. Ale że auto ma 5 lat chce zrobić zaraz rozrzad. Olej jest zalany na long life wiec czy go trochę przeciągnąć i zrobić razem z rozrzadem? Na oleju jakieś 8 tys km zrobione

Opublikowano

Ile masz najechane? (ogólnie)

Opublikowano

U mnie jakies 6000km do przegladu (przelatane mam cos okolo 154 600km) i podobna ilosc km do wymiany oleju.
Moze by tak to razem zgrać z serwisem ?!? przy okazji filtry paliwa, powietrza i klimy wymienić przed latem.....

Edytowane przez simon__75

Opublikowano

U mnie 131 tys i trochę.

Opublikowano

131tyś to nie wiele jeszcze masz czas na rozrząd chyba że dla spokojności chcesz wymienić

Opublikowano

Dla spokoju bo 5 lat minie.

Opublikowano

No to zrobić wszystko za jednym zamachem i będzie spokój na dłużej, przecież nikt nie powiedział że to musi być co do kilometra robione

Opublikowano

To trzeba kasę odłożyć i w czerwcu zrobić wszystko. Dzięki

Opublikowano

Dlatego w życiu bym cabrio nie kupił :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.