Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B8 TrOOOOp


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

znacie moze jakiegos producenta końcówek wydechu czarnych bo chyba ultersport juz nie robi :(


wyczysc sobie wszystko w BT aucie i na telefonie , moze pomoze :)

Czyściłem wszystko, telefon i w aucie, do zera. Bluetooth łączy, ale tylko jako odtwarzacz muzyki ;) może soft mmi za niski, od 2013 nie aktualizowalem
Raczej to nie soft u Grzesia jak zalozylismy 3g+ to mial softa z data 2011 i laczyl sie bez problemu.. Gdzies na moje kodowanie musi byc nie tak skoro pamiec czysta... A iinny telefon bierze bez problemu..?

wyczysc sobie wszystko w BT aucie i na telefonie , moze pomoze :)
Czyściłem wszystko, telefon i w aucie, do zera. Bluetooth łączy, ale tylko jako odtwarzacz muzyki ;) może soft mmi za niski, od 2013 nie aktualizowalem

Raczej to nie soft u Grzesia jak zalozylismy 3g+ to mial softa z data 2011 i laczyl sie bez problemu.. Gdzies na moje kodowanie musi byc nie tak skoro pamiec czysta... A iinny telefon bierze bez problemu..?

Tak, inne telefony bez problemu się lacza

zatem moim skromnym zdaniem szukaj problemu w ustawieniach telefonu ..

ios 8 czy jeszcze 7 ??

Edytowane przez amaradaar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wrclaguna

    2274

  • Hohe

    1818

  • Gibons

    1520

  • mumen

    995

Top użytkownicy w tym temacie

No właśnie Bogdan, próbowaleś inny egzemplarz iphone ?? U mnie bez problemu zaskoczył zarówno na starym 3G High i teraz na 3G Plus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znacie moze jakiegos producenta końcówek wydechu czarnych bo chyba ultersport juz nie robi

Jak kupowałem w ASO swoje do wydechu 2.0 TDI to wtedy pamiętam byly czarne lub chrom do wyboru - 2 lata temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie Bogdan, próbowaleś inny egzemplarz iphone ?? U mnie bez problemu zaskoczył zarówno na starym 3G High i teraz na 3G Plus.

Próbowałem, 5S i 6 też, to samo, łaczy, ale tylko jako odtwarzacz, myślałem, że to soft w MMI, ale pewnie coś w ustawieniach, mam nadzieję..... :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy co wchodzi w skład przeglądu serwisowego chcąc go zrobić w ASO i ile to mniej więcej kosztuje ?
Chodzi mi o ten serwis opisany w MMI razem z olejem....
innpwkcja.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmiana oleju + filtr a inspekcja to zwykle ogólny przegląd auta, wymiana filtrów itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmiana oleju + filtr a inspekcja to zwykle ogólny przegląd auta, wymiana filtrów itp.

To nie jest tak ze te przeglady to do utrzymania gwarancji są ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to zależy czy jest gwarancja :)

Ja mam u siebie po STAGE2 wymianę oleju za 1800km i potem serwis 4200km ale prawdopodobnie zrobię oba na raz żeby był spokój.

Wcześniej miałem 30000km serwis, wymienili oliwę, filtry wszelakie cena w NL 450€ :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie niedługo mija u mnie rok po przeglądzie i wymianie oleju. Ale że auto ma 5 lat chce zrobić zaraz rozrzad. Olej jest zalany na long life wiec czy go trochę przeciągnąć i zrobić razem z rozrzadem? Na oleju jakieś 8 tys km zrobione

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile masz najechane? (ogólnie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jakies 6000km do przegladu (przelatane mam cos okolo 154 600km) i podobna ilosc km do wymiany oleju.
Moze by tak to razem zgrać z serwisem ?!? przy okazji filtry paliwa, powietrza i klimy wymienić przed latem.....

Edytowane przez simon__75
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

131tyś to nie wiele jeszcze masz czas na rozrząd chyba że dla spokojności chcesz wymienić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to zrobić wszystko za jednym zamachem i będzie spokój na dłużej, przecież nikt nie powiedział że to musi być co do kilometra robione

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To trzeba kasę odłożyć i w czerwcu zrobić wszystko. Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego w życiu bym cabrio nie kupił :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...