Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

to słabo coś jak trasy w NL, ja robię rowerem 50km poniżej 2h :grin:

bo Ty masz przerzutki a Endrju na jedynce jechał :D :D

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jak odwiedzam ojczyznę to po 30 minutach od włączenia Polskiego radia znam na pamięć wszystkie leki na sraczkę, żylaki, ociężałe nogi, hemoroidy, na katar ......... :wink:

Opublikowano

hehe zajrzyj do instrukcji tam jest napisane jak zmieniać stacje :P

Opublikowano

Jak odwiedzam ojczyznę to po 30 minutach od włączenia Polskiego radia znam na pamięć wszystkie leki na sraczkę, żylaki, ociężałe nogi, hemoroidy, na katar ......... :wink:

a my mamy to non stop radio, telewizja.internet :facepalm:

Opublikowano

hehe zajrzyj do instrukcji tam jest napisane jak zmieniać stacje :P

zmiana stacji nic nie daje bo PL to drug country :wink:

Opublikowano

hehe zajrzyj do instrukcji tam jest napisane jak zmieniać stacje :P

zmiana stacji nic nie daje bo PL to drug country :wink:

drug country? no popatrz, a w Polsce wszyscy tak mysla wlasnie o NL :)

Opublikowano

:grin: :grin:

Opublikowano
:D

Edytowane przez wrzosu

Opublikowano

hey, czy jest ktoś na forum kto pracuje w AUDI w dziale sprzedaży ? :co:

Opublikowano

sprzedaż czesci ? aut ? ubezpieczeń ?

aut :)

Opublikowano

potrzebuję dobra ofertę na leasing :)

przegladałem strone audiselectplus i jest tam kilka ciekawych aut z niskim przebiegiem

Opublikowano
potrzebuję dobra ofertę na leasing :)

Jak chcesz Audi w leasing, to mogę dać Ci kontakt. Pisz na priv.

Opublikowano

Masz spółkę czy działalność?

Ja biorę auta od ING, mają bardzo dobre warunki, chociaż ze spółkami (tak jak moja) mają czasami problem ;)

Opublikowano

Coś się popsuło na stronie Gajosa? Jaki numer bym nie wpisał, to pisze mi, że "pusty numer katalogowy" :huh:

Opublikowano

Coś się popsuło na stronie Gajosa? Jaki numer bym nie wpisał, to pisze mi, że "pusty numer katalogowy" :huh:

Sprawdzałem przed chwila i działa. Sprawdź na tej stronie:

http://www.sklep.motorpol.pl/sklep/

Opublikowano

kolega mówi o gajosie ;)

wiem wiem to generalnie ta sama firma ale strona gajosa wygląda jakby działała ale nie działa :)

i teraz jest MOTORPOL :)

Opublikowano

kolega mówi o gajosie ;)

wiem wiem to generalnie ta sama firma ale strona gajosa wygląda jakby działała ale nie działa :)

i teraz jest MOTORPOL :)

W wielkim skrócie napisałem :wink: Gajos mi nie banglał już jakiś czas temu, strona niby aktywna, ale coś z bazą mają, albo po prostu nie jest w pełni aktywna. Nie mnie jednak motorpol działa podobnie ;)

Opublikowano

Dzięki Panowie :hi: Gajos czy Motorpol, żadna różnica. Chciałem tylko sprawdzić cenę części :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.