Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie, w B8 Airbag w kierownicy ma 2 naboje? Ktoś na forum sprzedaje kiere od A5 i planuje ją zakupić, będzie pasować pług and play?

Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka

Sa te same

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Czy ktoś może montował u siebie taki grill zamiennik http://allegro.pl/audi-a4-s4-b8-lift-grill-atrapa-full-black-czarny-i5507163148.html

Jak to jakościowo jest wykonane, warto się w to pchać czy nie bardzo, szukam czarnego na full z polifta w wersji S4 i w oryginale ciężko trafić.

Opublikowano

Koledzy tak z innej beczki , ja się sprawuje mercedes blaszak z tym silnikiem 2.2d rok 2006? W tej nowej budzie?

tąpniete z LG F60

Opublikowano

Czy ktoś może montował u siebie taki grill zamiennik http://allegro.pl/audi-a4-s4-b8-lift-grill-atrapa-full-black-czarny-i5507163148.html

Jak to jakościowo jest wykonane, warto się w to pchać czy nie bardzo, szukam czarnego na full z polifta w wersji S4 i w oryginale ciężko trafić.

ja mam ten grill i tutaj sie o nim wypowiadalem:

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/161417-troooop-b8/?view=findpost&p=4411587

dodam jeszcze ze ja za to zaplacilem 999 i mialem duzo watpliwosci. teraz cena jest lepsza. jezdzi to u mnie na samochodzie juz pol roku i nic sie nie dzieje.

Opublikowano

Panowie, w B8 Airbag w kierownicy ma 2 naboje? Ktoś na forum sprzedaje kiere od A5 i planuje ją zakupić, będzie pasować pług and play?

Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka

tak, ma dwa naboje

Opublikowano
  • Autor

Koledzy tak z innej beczki , ja się sprawuje mercedes blaszak z tym silnikiem 2.2d rok 2006? W tej nowej budzie?

tąpniete z LG F60

odpuść 230-280k km później gwarantowany remont silnika...

Edytowane przez alvaro

Opublikowano

Daj tel na pw oddzwonie do Ciebie

tąpniete z LG F60

Koledzy tak z innej beczki , ja się sprawuje mercedes blaszak z tym silnikiem 2.2d rok 2006? W tej nowej budzie?

tąpniete z LG F60

odpuść 230-280k km później gwarantowany remont silnika...
Powiem Ci ile ma najechane 750 tyś [emoji6] i silnik ma się dobrze więc nie wiem co robić

tąpniete z LG F60

Opublikowano

W cieniu. A u was jak?:D

post-28267-1436012623,4335_thumb.jpg

Opublikowano

U mnie 120 tys. km niezależnie czy w cieniu czy na słońcu ;)

Opublikowano

A u mnie 19 stopni. :)

Opublikowano

U mnie 120 tys. km niezależnie czy w cieniu czy na słońcu ;)

:polew::thumbup1:

Opublikowano

U mnie 120 tys. km niezależnie czy w cieniu czy na słońcu ;)

cicho :P

dziś balet. KAWALERSKIE :D

Edytowane przez wrzosu

Opublikowano

U mnie 120 tys. km niezależnie czy w cieniu czy na słońcu ;)

cicho :P

dziś balet. KAWALERSKIE :D

jeszcze masz czas na podjęcie decyzji :buziak:....... :pierdziuch:

wszystkiego najlepszego, :hi: dzisiaj twoje a za tydzień wasze zdrowie

Edytowane przez Góral65

Opublikowano

Panowie, jeszcze jedno pytanie, zmieniając kierownicę z 4-ramiennej z multifunkcja przedlift, na 3-ramienna z multifunkcja przedlift oprócz samej kierownicy i airbaga coś jeszcze potrzeba, jakas taśma, coś? Czy wszystko idzie że starej kierownicy?

Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Panowie, jeszcze jedno pytanie, zmieniając kierownicę z 4-ramiennej z multifunkcja przedlift, na 3-ramienna z multifunkcja przedlift oprócz samej kierownicy i airbaga coś jeszcze potrzeba, jakas taśma, coś? Czy wszystko idzie że starej kierownicy?

Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka

Tylko kiera i puducha.

.

--------------------

A Ty się Wrzosu trzymaj, jesteśmy z Tobą.

Jak już musisz to się żeń, w sumie dlaczego miałbyś mieć lepiej od nas. :)

Edytowane przez Hohe

Opublikowano

A Ty się Wrzosu trzymaj, jesteśmy z Tobą.
Jak już musisz to się żeń, w sumie dlaczego miałbyś mieć lepiej od nas. :)

+1 :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Daj tel na pw oddzwonie do Ciebie

tąpniete z LG F60

Koledzy tak z innej beczki , ja się sprawuje mercedes blaszak z tym silnikiem 2.2d rok 2006? W tej nowej budzie?

tąpniete z LG F60

odpuść 230-280k km później gwarantowany

remont silnika...

Powiem Ci ile ma najechane 750 tyś [emoji6] i silnik ma się dobrze więc nie wiem co robić

tąpniete z LG F60

Jeśli piszesz o silniku OM646 to gratuluje przebiegu. DPF jest ? Niby od niego zacieraja się i dzieją inne historie...

Edytowane przez alvaro

Opublikowano

Dpf jest, ale i tak kupiłem boxera 2007r 2.2hdi na łańcuchu nara jest ok.

tąpniete z LG F60

Opublikowano

Ja mam sprintera 2.2 150km 202tys i wał pękł jak marchew... Kupiłem nowy wał pompę olejowa itd. i zrobiłem 8 tys i znowu to samo:/ nigdy więcej...



A z innej beczki jest możliwość przez 3G zakodować lampki w drzwiach?

Opublikowano

Nie ma

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.