Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Oczywiście że inny ale kształt siedziska i oparcia jest taki sam, przekładałem poszycia różnie już na krzyż, nawet ostatnio robiliśmy zamiankę zwykłego fotela z sportem i tutaj jest nieco inna konstrukcja. A A5 ma inną tylko w wersji jak jest Coupe, Spportback ma takie same jak A4 a mało tego Sportback 5 osobowy ma kanapę i oparcie też takie jak w A4, różnią się za to boczki.

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

nawet ostatnio robiliśmy zamiankę zwykłego fotela z sportem i tutaj jest nieco inna konstrukcja

Janusz jeszcze jedna tak akcja by się przydała u mnie, tym razem pasażer :wink:

Opublikowano

nawet ostatnio robiliśmy zamiankę zwykłego fotela z sportem i tutaj jest nieco inna konstrukcja

Janusz jeszcze jedna tak akcja by się przydała u mnie, tym razem pasażer :wink:

Janusz 3 strefy u siebie już wyrezał (i wiele więcej :wink: ) to teraz ma trochę czasu...pukaj Waldek :naughty::)

Opublikowano

nawet ostatnio robiliśmy zamiankę zwykłego fotela z sportem i tutaj jest nieco inna konstrukcja

Janusz jeszcze jedna tak akcja by się przydała u mnie, tym razem pasażer :wink:

Zrobimy tylko trzeba się umówić na jakąś sobotę albo niedzielę. Masz wszystkie graty ... Zadzwoń bo ja co pomyślę to zawsze nie mogę się z telefonem ogarnąć, tak jak Bogdan pisze przypomnij się i ogarniemy toto.

Opublikowano

eeee widzę Janusz Grzesia WRC goni z rezaniem :D :D

Opublikowano

Zrobimy tylko trzeba się umówić na jakąś sobotę albo niedzielę. Masz wszystkie graty ... Zadzwoń bo ja co pomyślę to zawsze nie mogę się z telefonem ogarnąć, tak jak Bogdan pisze przypomnij się i ogarniemy toto.

Spokojnie Janusz , bez stresu ja muszę dokończyć mój pierwszy etap budowy potem rezanie :D a części chyba wszystkie mam kupiłem je od wrzosu :wink:

Opublikowano

Witam panowie podpowie ktos kodowanie wlacznika auto bixenon b8 lift?chyba ze jest takie same jak do przedlifta?

Opublikowano

jest ktos w stanie sprawdzic numer anteny DAB do avanta?

Opublikowano

podziekowal :good:

Opublikowano

dab u nas działa ?? i Grzesio czy ja do 3g+ mogę to założyć ?? :D

Opublikowano

dab u nas działa ?? i Grzesio czy ja do 3g+ mogę to założyć ?? :D

wszystko da rade :)

Opublikowano

Czyli tak jak myślałem :/

Bez adaptera sie nie obejdzie :)

Opublikowano

Czyli tak jak myślałem :/

Bez adaptera sie nie obejdzie :)

Są takie adaptery? Myślałem, że tylko rozwiercanie felgi do 66,1 wchodzi w rachubę ;-)

Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

W tę stronę to raczej adapterem nie załatwi.

Chyba, że jakieś dystanse z przejściem.

Opublikowano

chyba takowe isnieją i przy tym ET to możę nawet by dało rade mimo że 9J...


dab u nas działa ?? i Grzesio czy ja do 3g+ mogę to założyć ?? :D

wszystko da rade :)

how tell me how...

ale to co potrzebuje tylko to co na fotce jest ?? :D

Opublikowano

dab w polsce dziala. przynajmniej w krakowie lapie pare stacji

z innej beczki - taki blad w MMI ktos wie jak ogarnac:

00822 - Connection DSP to Radio
004 - No Signal/Communication
Freeze Frame
Fault Status: 01100100
Fault Priority: 5
Fault Frequency: 1
Reset counter: 8
Mileage: 16391 km
Time Indication: 0
Date: 2015.08.27
Time: 22:05:21
Freeze Frame
Voltage: 12.00 V
Opublikowano

Panowie miałem na mysli dystanse poszerzające rozstaw kol oraz zmieniające średnice otworu centrujacego :)

Miałem takie w Oplu i zdało to egzamin ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.