Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Panowie, ile może kosztować pomalowanie czterech klamek?

Opublikowano

Panowie, ile może kosztować pomalowanie czterech klamek?

Zależy od lakiernika.

Od 200 do 600. Osobiście za 200 nie chciałoby mi się nawet gadać. 400 to rozsądna kwota :)

Opublikowano

Panowie, ile może kosztować pomalowanie czterech klamek?

Zależy od lakiernika.

Od 200 do 600. Osobiście za 200 nie chciałoby mi się nawet gadać. 400 to rozsądna kwota :)

Sporo.

Opublikowano

Ma ktos audi music interface podlaczone z koncowka USB? Jesli tak, to czy probowal ktos podlaczyc pendrive do tego? Bo mi nie wyszukuje pendrive'a i sie zastanawiam czy pendrive w ogole da rade odczytac :eusathink:

Edytowane przez Kooga

Opublikowano

U mnie czyta z pendrive.

Opublikowano

Da radę tylko nie obsługuje chyba większych jak 8GB

Opublikowano

Może masz uszkodzony, albo system plików nieczytelny dla AMI.

Opublikowano

No wlasnie mam 4GB, dzis kupiony pendrive wiec raczej powinno wszystko smigac. A powiedzcie mi gdzie mam wejsc zeby odpalic AMI bo nie wiem czy dobrze robie, bo ja wchodze w media i dalej chyba settings jak dobrze pamietam i tam mam do wyboru AMI,CD i SD i wszystko jest empty i myslalem, ze moze AMI wtedy powinno zadzialac

Opublikowano

Panowie, ile może kosztować pomalowanie czterech klamek?

Zależy od lakiernika.

Od 200 do 600. Osobiście za 200 nie chciałoby mi się nawet gadać. 400 to rozsądna kwota :)

Sporo.

zależy.. bo jest z tym czasowo sporo zabaway.. ale moj lakiernik (moim zdniem najlepszy w miescie wziałby 300zł) za 50 kiedyś robił/szt. i powiedział zebym weidizał ile z tym zabawy to w życiu bym nie brał :D

ale 600 za 4 klameczki to już moim zdaniem grubooo :D w życiu bym nie dał takiemu lakiernikowi 600 bo to już kradzież w biały dzień :D

Opublikowano

A nie masz do 3G+?

Wysłane z mojego GT-S7710

Opublikowano

Panowie, ile może kosztować pomalowanie czterech klamek?

150zl zaplacilem za malowanie klamek i tylnej lotki +80 zl lakier z tym ze sam rozebralem i przygotowalem do lakierowania

Opublikowano

Wie ktoś czy obudowy lusterek składanych w górę lub w bok czymś się różnią ?

Opublikowano

No tak, to jest inne zupełnie lusterko, inna konstrukcja, kształt i rozmiar.

Opublikowano

Wie ktoś czy obudowy lusterek składanych w górę lub w bok czymś się różnią ?

Pilift ma taki jakby wyrzeźbiony pasek wzdłuż na górze.

Opublikowano

Wie ktoś czy obudowy lusterek składanych w górę lub w bok czymś się różnią ?

Pilift ma taki jakby wyrzeźbiony pasek wzdłuż na górze.

Wyrzeźbiony. Ręką Michała Anioła. :)

Opublikowano

Chodziło mi właśnie czy składane w poziomie będą pasować do składanych w górę :)

Opublikowano

Nie będą pozime składanie to jest przed lift znacznie większe lusterko wkład itd a pod kątem do góry to polift mniejsze lustrko i wkład i na obudowie jest jak koledzy mówią taki pasek rowek zwał jak zwał :)

Opublikowano

15aflk.jpg

Ja właśnie nabyłem taką sztukę w pakiecie Sport Edition Plus :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.