Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

co masz zamiar dokładać? el klapę?

Tak, klapę:D

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

pierwszy dzień L4 a ja nie wiem , co z ze sobą zrobić, haha

Rezać Ariel, rezać!

Tylko jak to przed ZUSem wytłumaczyć :D

Opublikowano

Ma ktoś może schemat ASR bardzo bym prosił

Opublikowano

Ma ktoś może schemat ASR bardzo bym prosił

tego szukasz?

5891d255.jpg

Edytowane przez Góral65

Opublikowano

Ma ktoś może schemat ASR bardzo bym prosił

tego szukasz?

5891d255.jpg

Ma ktoś może schemat ASR bardzo bym prosił

tego szukasz?

5891d255.jpg

Właśnie o to mi chodziło, o przycisk koło lewarka z prawej strony :-) to chyba to, tylko tam są 4 piny hmmm

Edytowane przez frog125

Opublikowano

na schemacie też masz przeciez 4 piny

Opublikowano

Wyłączenie komunikatu podczas gdy jest na biegu

53-Parking Brake ---> Security Access 16 ---> (kod 25194) ---> ADAPTACJA10 ---> Channel 3 zmiana z 1 na 0 .

Chciałbym grzecznie spytać, o co tu chodzi?

Opublikowano

Wyłączenie komunikatu podczas gdy jest na biegu

53-Parking Brake ---> Security Access 16 ---> (kod 25194) ---> ADAPTACJA10 ---> Channel 3 zmiana z 1 na 0 .

Chciałbym grzecznie spytać, o co tu chodzi?

odpalasz VCDS, wybierasz sterownik nr 53 czyli PARKING BRAKE, potem klikasz okienko z numerkiem 16 i napisaem SECURITY ACCESS, otworzy się okienko do wpisania kodu, wpisujesz 25194, wciskasz (zapewne wyskoczy napis LOGIN), potem przechodzisz do okienka z numerkiem 10 ADAPTATION (bez wychodzenia ze sterownika) i w kanale 3 zmieniasz wartość 1 na wartość 0 - bardziej łopatologicznie chyba się nie da wytłumaczyć :) nie ma za co :hi:

Opublikowano

Wyłączenie komunikatu podczas gdy jest na biegu

53-Parking Brake ---> Security Access 16 ---> (kod 25194) ---> ADAPTACJA10 ---> Channel 3 zmiana z 1 na 0 .

Chciałbym grzecznie spytać, o co tu chodzi?

odpalasz VCDS, wybierasz sterownik nr 53 czyli PARKING BRAKE, potem klikasz okienko z numerkiem 16 i napisaem SECURITY ACCESS, otworzy się okienko do wpisania kodu, wpisujesz 25194, wciskasz (zapewne wyskoczy napis LOGIN), potem przechodzisz do okienka z numerkiem 10 ADAPTATION (bez wychodzenia ze sterownika) i w kanale 3 zmieniasz wartość 1 na wartość 0 - bardziej łopatologicznie chyba się nie da wytłumaczyć :) nie ma za co :hi:

Dzięki Kaju. Naprawdę doceniam, że tyle się napisałeś, ale ja pytałem raczej o tą część "

Wyłączenie komunikatu podczas gdy jest na biegu"

VCDSa dzięki Bogu obsługuję od paru lat bez problemu. :)

Opublikowano

no to przepięknie się zbłaźniłem - gdzie tu się lajka ciśnie????? :polew:

Opublikowano

Eee tam, to ja niejasno zapytałem.

Opublikowano

przypuszczam, że dotyczy to komunikatu na fisie jeśli ruszając nie zwolniłeś ręcznego

Opublikowano

przypuszczam, że dotyczy to komunikatu na fisie jeśli ruszając nie zwolniłeś ręcznego

Trafiłeś. :)

"Disable "Please Release parking brake" message while in gear"

Opublikowano

no to przepięknie się zbłaźniłem - gdzie tu się lajka ciśnie????? :polew:

hehe ale przynajmniej masz zdrowe podejście :D :D

Eee tam, to ja niejasno zapytałem.

mistrzu dyplomacji :D :D

Opublikowano

no to przepięknie się zbłaźniłem - gdzie tu się lajka ciśnie????? :polew:

hehe ale przynajmniej masz zdrowe podejście :D :D

Eee tam, to ja niejasno zapytałem.

mistrzu dyplomacji :D :D

lepiej w tą strone :grin:

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

no zdecydowanie :D :D

Opublikowano

Kolegen, ma ktoś na zbyciu uszkodzony silniczek klapy gaszącej 2.0 TDI CAGA albo CAHA?? Padł mi totalnie a mam jeden z pekniętą wtyczką to może udało by się przewalić zębatki jeszcze by polatał na moich.

Opublikowano

Kolegen, ma ktoś na zbyciu uszkodzony silniczek klapy gaszącej 2.0 TDI CAGA albo CAHA?? Padł mi totalnie a mam jeden z pekniętą wtyczką to może udało by się przewalić zębatki jeszcze by polatał na moich.

Przepustnica masz na mysli? :D Ja mam, ostatnio zmienialem bo olej zalal srodek

Edytowane przez Kooga

Opublikowano

Tak dokładnie, klapa gasząca wraz z silniczkiem, może mieć zmielone zębatki byle by obudowa cała była. wifil becalen ?? Podrzuć na PW.

Opublikowano

Może nie nasze OOOO, ale mnie ciarki przechodzą jak to oglądam... :facepalm:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.