Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nom właśnie trzeba pokombinować żeby to się ladnie rozchodzilo po lusterku bo to dennie wygląda xD

Trzeba pomyśleć nad lusterkami też bo ten pasek na allegro cienki jest gdzies hy go upchał tylko zeby krótki był

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Patrzcie jakie badziewie robia w tej firmie z Płocka co na ALLEGRO jest pełno ofert :facepalm:

wiatrak z komputera :JC_fan:

12335939_10201101282491757_2066987_n.jpg


ludzie kupuja lampy po 6 tys. :kox:


Opublikowano

:facepalm: aż się nasuwa "Polak Potrafi" :grin:

Opublikowano

Panowie, jakis czas temu ktos wrzucil ogloszenie, ze ma na sprzedaz te czarne ramki do tylnych drzwi pod rolety. ogloszenie juz zniknelo ale jesli sie nie sprzedaly to ja jestem zainteresowany zakupem. moze sprzedawca tutaj zaglada.

Opublikowano

Panowie czy ktoś robił setup z klimy 1zone na 3zone w polifcie ? są jakieś utrudnienia ?

Opublikowano

Panowie, jakis czas temu ktos wrzucil ogloszenie, ze ma na sprzedaz te czarne ramki do tylnych drzwi pod rolety. ogloszenie juz zniknelo ale jesli sie nie sprzedaly to ja jestem zainteresowany zakupem. moze sprzedawca tutaj zaglada.

Mumen.

Opublikowano

Panowie czy ktoś robił setup z klimy 1zone na 3zone w polifcie ? są jakieś utrudnienia ?

andynl też, bodajże.

Opublikowano

Pany kiera ścięta polift B8 ma nr 8K0419091CN a poducha do tego dwunabojowa jaki ma?

I czy ta kiera jest tylko z białą nicią bo nie widze innych w internecie po fotkach.

Opublikowano

scieta czy nie scieta, sline czy sport - poducha taka sama (tylko do 4 ramienne jest inna) 8K0 880 201 AE

Edytowane przez Yoghurt

Opublikowano

Panowie po jakim dystansie mniej wiecej przy obecnych temp zewnetrznych macie 90* na blacie? Tesciu odebral dzisiaj auto, rok 2013 i jak wracalismy to nie nie osiagnela 90*, a zrobione z 70km, wiec powinno byc spokojnie. Tydzien wczesniej jezdzac tym autem zrobilem ~10km i 90 juz bylo. Czyzby termostat kurde juz padl ?? :/

Edytowane przez KoJ@K

Opublikowano

Na bank termostat do wymiany.

tąpniete z LG F60

Opublikowano

Panowie po jakim dystansie mniej wiecej przy obecnych temp zewnetrznych macie 90* na blacie? Tesciu odebral dzisiaj auto, rok 2013 i jak wracalismy to nie nie osiagnela 90*, a zrobione z 70km, wiec powinno byc spokojnie. Tydzien wczesniej jezdzac tym autem zrobilem ~10km i 90 juz bylo. Czyzby termostat kurde juz padl ?? :/

Silniki CR słabo się nagrzewa trzeba trochę depnąć żeby osiągnął 90 stopni

Opublikowano

Kurde dwu letnie auto i juz by termostat padl ?? To CR niby jeszcze dluzej sie bedzie nagrzewal niz PDek ?? :o

Opublikowano

no ale nepawno nie 70km :D:P

wiec termostat do wymiany raczej ;)

Opublikowano

scieta czy nie scieta, sline czy sport - poducha taka sama (tylko do 4 ramienne jest inna) 8K0 880 201 AE

Dzięki! Tak patrze po aukcjach i ceny od 500 do 1200. Przy czym przy tych tańszych jest dopisek że wymagany jest zwrot starej poduchy. Czyżby regenerowane?

Opublikowano

no ale nepawno nie 70km :D:P

wiec termostat do wymiany raczej ;)

No wlasnie, nie 70km. ;) tylko dziwne, bo tydzien temu zagrzal sie normalnie i szybko !? Hmmm...

Opublikowano

no coż termostat też się Panie psuje czasem :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.