Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

nie trzeba odpisu robić wystarczy bez prawa jazdy jechać - koszt jednorazowy 50PLN

policjant nie może Ci zabrać czegoś czego nie masz przy sobie, poświadczyłby nieprawdę :decayed:

Opublikowano

Hej , ktoś może z was odblokowywał video in motion w A4/A5 2015 rok ?

ja odblokowalem w MY2014

Edytowane przez Yoghurt

Opublikowano

Panowie potrzebuje lusterko wewnetrzne s-line fotochrom z HBA lub bez, takie któro podejdzie mi do A3 8P ;) Może ma ktoś coś?

Opublikowano

Panowie szybkie pytanie, czy kompletna półośka z przegubami wew. i zew. z polifta będzie pasować do przedlifta?

Opublikowano

Nie

Opublikowano

Nie

dlaczego nie?

co jest innego?

Opublikowano

Jak ja sprawdzałem długość była inna to mojego podchodziło bodajże z oznaczeniem QY a potem to było zastąpione AJ chyba czy jakoś tak nie pamiętam. Miałełm obie w ręce i różnica w długości była.


Dodam że początkowo chciałem używkę dlatego chciałem z polifta bo była po mniejszym przebiegu, ale nie podeszła wziąłem więc używkę taką jak ja miałem tylko już z nowym oznaczeniem, ale koniec końców wymieniłem potem na nówkę którą dorwałem za 3stówy

Opublikowano

a z końcówką AL podejdzie jak mam z Q? Z tymi numerami to można zawrotu głowy dostać

Opublikowano

AL to jest chyba benzyna

Opublikowano

AL to jest chyba benzyna

gość ma w aukcji że do TFSI i do TDI (chol...a nie mogę linka skopiować) chyba musze szukać taką jak mam i będzie po kłopocie. Jakby ktoś taka miał najlepiej nową w dobrej cenie to na pw

Opublikowano

Jak ja sprawdzałem długość była inna to mojego podchodziło bodajże z oznaczeniem QY a potem to było zastąpione AJ chyba czy jakoś tak nie pamiętam. Miałełm obie w ręce i różnica w długości była.

Dodam że początkowo chciałem używkę dlatego chciałem z polifta bo była po mniejszym przebiegu, ale nie podeszła wziąłem więc używkę taką jak ja miałem tylko już z nowym oznaczeniem, ale koniec końców wymieniłem potem na nówkę którą dorwałem za 3stówy

AJ to rzeczywiscie bedzie inna polos, bo one sa do quattro.

nie ma podzialu na polosie do benzyny czy do diesla.

z tego co ja widzialem, wszystkie(albo wiekszosc) polosi pasuja, tylko trzeba dopierac do napedu - jak masz quattro to wlasnie np AJ, jak masz oska, to szukac polosi do oski.

Edytowane przez _Gabriel_

Opublikowano

Panowie, mam pytanie: czy jak mam podniesiony przód auta i próbuję skręcac kołami ( nie kierownicą a za koła) to przy włączonym silniku powinno iść lekko czy tak samo jak przy wyłączonym, ciężko?

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

A czemu miało by iść lekko?

Opublikowano

No właśnie nie wiem.

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Nie będę się sprzeczał ja pamiętam tylko tyle że miałem jedną od polifta w ręce a drugą od przed lifta i były różne. Tą co potem dostałem nową była taka jak stara tylko miała inne oznaczenie bo te literki od któregoś roku się tam pozmieniały zamiast QY jest A coś tam chyba czy jakoś tak. Trzeba by w etce sprawdzić

Opublikowano

dorabiałem dzisiaj kluczyk do auta ale nie w ASO i po wszystkim zauważyłem że mój oryginalny kluczyk jak zamykam auto to nie składa lusterek a nowy to robi. jak to możliwe? nowy działa jak powinien a stary oryginalny zamyka drzwi ale nie składa lusterek. Ktoś miał taką sytuację?

Nowy dorobiony działa jak trzeba a stary nie pomimo iz przed dorabianiem działał poprawnie

Opublikowano

dorabiałem dzisiaj kluczyk do auta ale nie w ASO i po wszystkim zauważyłem że mój oryginalny kluczyk jak zamykam auto to nie składa lusterek a nowy to robi. jak to możliwe? nowy działa jak powinien a stary oryginalny zamyka drzwi ale nie składa lusterek. Ktoś miał taką sytuację?

Nowy dorobiony działa jak trzeba a stary nie pomimo iz przed dorabianiem działał poprawnie

Klucz pamięta ustawienia spróbuj ustawić jeszcze raz na tym kluczu składanie lusterek

Ja kiedyś sprawdzałem podgrzewania siedzeń na jednym kluczu ustawiłem na 1 a na drugim na 3 i jak zmieniłem klucz to pamiętał ustawienia

Opublikowano

dorabiałem dzisiaj kluczyk do auta ale nie w ASO i po wszystkim zauważyłem że mój oryginalny kluczyk jak zamykam auto to nie składa lusterek a nowy to robi. jak to możliwe? nowy działa jak powinien a stary oryginalny zamyka drzwi ale nie składa lusterek. Ktoś miał taką sytuację?

Nowy dorobiony działa jak trzeba a stary nie pomimo iz przed dorabianiem działał poprawnie

Jaki koszt ?
Opublikowano

dorabiałem dzisiaj kluczyk do auta ale nie w ASO i po wszystkim zauważyłem że mój oryginalny kluczyk jak zamykam auto to nie składa lusterek a nowy to robi. jak to możliwe? nowy działa jak powinien a stary oryginalny zamyka drzwi ale nie składa lusterek. Ktoś miał taką sytuację?

Nowy dorobiony działa jak trzeba a stary nie pomimo iz przed dorabianiem działał poprawnie

Jaki koszt ?

koszt 700 zł

Uadło mi sie naprawić. Okazało się że każdy z kluczyków ma inne zapamiętane ustawienia. musiałem włożyć kluczyk włączyc zapłon i zmienić w ustawieniach na mmi. włączyłem tam składanie lusterek. na jesym kluczyku było to włączone a jak wkładałem drugi ustawienia były inne. teraz wszystko postawiałem tak samo na obu kluczykach i działa jak powinno

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.