Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak cały. Wcześniej u innego chciałem kupić i ten właśnie mówił że musiał by go rozciac bo kurier nie weźmie. A ten co kupiłem na 100 % był z poczty w całości, jeszcze zdezak razem z nim wysłał w drugiej paczce

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

masz namiar na tego gościa ?

Opublikowano

Raczej wątpię, ale sprawdzę

Jak Ci nie potrzebne na wczoraj to po pracy sprawdzę w starej kom. historię sms.

Opublikowano

Pasuje tutaj zmienić cała koncówke do płytki

Można coś takiego w ogóle kupić ? Znasz może kogoś, kto by się tego podjął ?

Opublikowano

Pasuje tutaj zmienić cała koncówke do płytki

Można coś takiego w ogóle kupić ? Znasz może kogoś, kto by się tego podjął ?

Pasuje do jakiegos elektronika to wrzucic , zagladnie i zrobi

Opublikowano

Ma ktoś pod ręką numerki do gratow żeby zrobić klimatyzowany schowek ?

Opublikowano

Ma ktoś pod ręką numerki do gratow żeby zrobić klimatyzowany schowek ?

Kolega, widzę, ostro wziął się za rezanie :naughty:

Rzuć okiem: http://audienthusiasts.com/Project_GBCooler.html

Opublikowano

Pasuje tutaj zmienić cała koncówke do płytki

Można coś takiego w ogóle kupić ? Znasz może kogoś, kto by się tego podjął ?

ja mam w krakowie namiar na chlopa ktory takie rzeczy ogarnia. mi przelutowywal caly uklad bga na plytce od MMI 3g+

Opublikowano

Ma ktoś pod ręką numerki do gratow żeby zrobić klimatyzowany schowek ?

Kolega, widzę, ostro wziął się za rezanie :naughty:

Rzuć okiem: http://audienthusiasts.com/Project_GBCooler.html

Oj ja juz rezam i rezam [emoji6] tylko teraz b8 [emoji41]

Dzięki [emoji106]

Opublikowano

Mądra żona :)

Panowie wysyłał ktoś kiedyś tłumik od 3.0TDI ? potrzebuje coś takiego przetransportować nie wiem czym to można wysłać

Mi jeden użytkownik z forum wysyłał dhlem w całości. Koszt niestety w pytkę wysoki.
Opublikowano

Panowie ktoś z was zmieniał samą lotkę tylnej klapy ze zwykłej na s-line ? bez wymiany całej klapy ? ona jest klejona tylko czy na śrubach ? idzie to jakoś oderwać ?

Opublikowano

Panowie, szukam kodowania dodatkowej pompy paliwa V393 - to ta przy filtrze paliwa
moze ktos sie spotkal

tutaj temat
http://a4-klub.pl/index.php?/topic/358645-dodatkowa-pompa-paliwa-v393/

dzieki z gory

Edytowane przez _Gabriel_

Opublikowano

Cześć,

czy ktoś się orientuje czy w a6 występowały rożne intercoolery? Mowa o silnikach 3.0 tdi (chodzi mi o to czy w silnikach 313 i 245 były takie same, czy inne)

Opublikowano

Cześć,

czy ktoś się orientuje czy w a6 występowały rożne intercoolery? Mowa o silnikach 3.0 tdi (chodzi mi o to czy w silnikach 313 i 245 były takie same, czy inne)

inne coolery są

Opublikowano

Cześć,

czy ktoś się orientuje czy w a6 występowały rożne intercoolery? Mowa o silnikach 3.0 tdi (chodzi mi o to czy w silnikach 313 i 245 były takie same, czy inne)

inne coolery są

Dzięki.

Opublikowano

Panowie ktoś z was zmieniał samą lotkę tylnej klapy ze zwykłej na s-line ? bez wymiany całej klapy ? ona jest klejona tylko czy na śrubach ? idzie to jakoś oderwać ?

Klejona na taśmie dwustronnej , nie ma żadnych śrub , idzie oderwać ale trochę trzeba się pomęczyć :)

Opublikowano

Odrywałeś osobiście ? bardzo ciężko ?

Opublikowano

koledzy mam takie pytanko ma ktos dojecie do aso bo zamowiłem taki zestaw2u94cix.jpg a mija juz 7dmy tydzien i d*pa a miało byc niby po 2-och tygodniach i moje pytanko by ktos mi powiedział co i jak i czy faktycznie taka lipa z tym dziekuje i pozdrawiam

Edytowane przez Piotr Czarnojan

Opublikowano

kupisz takie coś połowe taniej na forum, tylko lutowica w rękę i pozamiatane

Opublikowano

Odrywałem , najlepiej cienkim nożykien rozciąć tą taśne

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.