Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie wiem jak w 3.0 w B8 ale ja w B7 w 2.0 tdi gdy pozbył się egr to w zimie po mieście non stop jezdzilem na niedogrzanym silniku

To malo km robiles :)
  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Nie wiem jak w 3.0 w B8 ale ja w B7 w 2.0 tdi gdy pozbył się egr to w zimie po mieście non stop jezdzilem na niedogrzanym silniku

To malo km robiles :)

nie sadze. w zimie bez egr'a stanie w korku powodowalo spadek temperatury plynu chlodniczego ponizej 90C

Opublikowano

Kojarzy ktoś sterownik elektryki - 8K0 907 063 DL - co obsługuję? lub ktoś ma w swojej b8 po lificie i jest wstanie podać mi swoje wyposazanie z gory dziekuje :)

Opublikowano

Kupię hak pod przyczepkę do b8 jakby ktoś coś... :)

Edytowane przez longerooo

Opublikowano

Kupię hak pod przyczepkę do b8 jakby ktoś coś... :)

mam sterownik jak byś chciał :-)

Opublikowano

Przy okazji wakacji, wyjazdów na Chorwację itp które tutaj poruszamy... miał ktoś taki problem z paleniem sprzęgła ?

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/368403-fabryczne-przygotowanie-pod-hak-a-palenie-sprzegla-problem/

Opublikowano

No i po wymianie zaworu i chlodnicy egr w 3.0 tdi... -6200 pln.. we wtorek ecuprojekt i ogien :)

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

Jaka cyfra, masakra skąd Wy takie ceny wynajdujecie ... :)

Ma ktoś chęć na wydech S4, cztery rurki oryginał juz przerobiony pod 2.0 TDI ... Po wymianie wydechu mi pozostał i sobie czeka żeby go ktoś powoził na swoim furu ...

Opublikowano

Aso audi centrum gdansk.. czesci 3k.. robota 3k + jakies pierdoly...

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

Opublikowano

Kojarzy ktoś jaki symbol ma grill z RS4 ? Wg ETKI 8K0807285ABT94 ale google mi znajduje srebrną satynę... wg ETKI jest czarny połysk, taki jak szukam. Ktoś coś ?

Opublikowano

Mam pytanie, czy felgi 16" będą pasowały do S-line, chodzi o to czy zacisk hamulcowy wejdzie.

Opublikowano

sline, nie sline - zaciski sa takie same. pod 16 wchodzi zacisk pod tarcze 320mm

Edytowane przez Yoghurt

Opublikowano

Mam pytanie, czy felgi 16" będą pasowały do S-line, chodzi o to czy zacisk hamulcowy wejdzie.

A S-line ma inne heble niż nie S-line?

Opublikowano

Mam pytanie, czy felgi 16" będą pasowały do S-line, chodzi o to czy zacisk hamulcowy wejdzie.

A S-line ma inne heble niż nie S-line?

Nie wiem, dlatego pytam Was fachowców. Dzięki za szybką odpowiedź.

Opublikowano
  • Autor

s-line nic nie ma do hebli...

Opublikowano

alvaro odżył ... :) Może jakiś fur zapodasz i porezasz wreszcie :)

Opublikowano

Mam pytanie, czy felgi 16" będą pasowały do S-line, chodzi o to czy zacisk hamulcowy wejdzie.

A S-line ma inne heble niż nie S-line?

S-line ma 320 czyli to samo co zwykłe A4 więc 16 wejdą, tylko jak to będzie wyglądało :facepalm:

Opublikowano

S-line ma 320 czyli to samo co zwykłe A4 więc 16 wejdą, tylko jak to będzie wyglądało

przeciez wielkosc tarczy+zacisku zalezy od wersji silnikowej a nie od tego czy jest sline czy go nie ma.

Opublikowano

Mam pytanie, czy felgi 16" będą pasowały do S-line, chodzi o to czy zacisk hamulcowy wejdzie.

A S-line ma inne heble niż nie S-line?

S-line ma 320 czyli to samo co zwykłe A4 więc 16 wejdą, tylko jak to będzie wyglądało :facepalm:

no jak to jak tarcza pięknie wypełni przestrzeń felgi i hamulec będzie mega wielki i uwydatniony :D

oj Endrjuuuu :D

Opublikowano

no jak to jak tarcza pięknie wypełni przestrzeń felgi i hamulec będzie mega wielki i uwydatniony :D

No chyba na waszej wsi :grin: na naszej wsi wypełnia się sianem ;)

Opublikowano

hehehe no jak się ma za dużo siana to się nawet między koła upycha :D :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.