Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Sprawdź wszystkie osłony aluminiowe wokół wydechu przy okazji bo one tez tak mogą dzwonic a mocowania tych osłon wołaja o pomste do nieba.

Edytowane przez edraven

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Sprawdź wszystkie osłony aluminiowe wokół wydechu przy okazji bo one tez tak mogą dzwonic a mocowania tych osłon wołaja o pomste do nieba.

Sprawdzę, wielkie dzięki ! :)

Opublikowano

Szybkie pytanie o termostat do 2.0 CAHA ...
Czy 03L 121 113 A zamienia się na 03L 121 111 AD ?

Opublikowano

Szybkie pytanie o termostat do 2.0 CAHA ...

Czy 03L 121 113 A zamienia się na 03L 121 111 AD ?

Zimno sie zrobiło i niedogrzewa silnika na krótkich dystansach? jeżeli tak to olej bo ten typ tak ma :/

Opublikowano

Szybkie pytanie o termostat do 2.0 CAHA ...

Czy 03L 121 113 A zamienia się na 03L 121 111 AD ?

Zimno sie zrobiło i niedogrzewa silnika na krótkich dystansach? jeżeli tak to olej bo ten typ tak ma :/

Nieee ... 9.11 rozrzad robie i chce go po prostu wymienic.

Opublikowano

A dzieje się cos z nim?

Opublikowano

Nie. Co jednak nie znaczy ze dziac sie nie zacznie ;) Wtedy szukać go nie bede pod autem.

Edytowane przez simon__75

Opublikowano

Szymon założyłeś tę gałkę od s-line ? Bo chyba Tobie wysłałem z allegro moją starą gałkę, pytałeś o pierścień :)

Edytowane przez leewang

Opublikowano

Szymon założyłeś tę gałkę od s-line ? Bo chyba Tobie wysłałem z allegro moją starą gałkę, pytałeś o pierścień :)

W niedziele będe ogarniał. Gałaka generalnie poszła na części, z których u mnie się kilka znajdzie ;)

Edytowane przez simon__75

Opublikowano

To dobrze, mam nadzieje że uda Ci się wszystko poskładać.

Opublikowano

To dobrze, mam nadzieje że uda Ci się wszystko poskładać.

Też mam tak nadzieję :)

Edytowane przez simon__75

Opublikowano

Co może być przyczyną tego, że w polifcie MMI 3g low w menu car, dni i przebieg do wymiany oleju nie zmniejsza się i pokazuje cały czas 380 dni lub 15000 km ?

Opublikowano

Panowie,

Czym najtaniej i najlepiej wyslac 4 felgi (z oponami lub bez) krajowo?

Opublikowano

Tylko nie DPD

Opublikowano

Nie. Co jednak nie znaczy ze dziac sie nie zacznie ;) Wtedy szukać go nie bede pod autem.

Ja mam zasade że nie wymieniam działających elementów. ;) bo nowe nie znaczy że będą działać a nie szukać daleko wymieniłem termostat w A3 na oryginał który nie działał.

Opublikowano

Nie. Co jednak nie znaczy ze dziac sie nie zacznie ;) Wtedy szukać go nie bede pod autem.

Ja mam zasade że nie wymieniam działających elementów. ;) bo nowe nie znaczy że będą działać a nie szukać daleko wymieniłem termostat w A3 na oryginał który nie działał.

To będą wymieniać "gwarancyjnie" :)

Opublikowano

Nie. Co jednak nie znaczy ze dziac sie nie zacznie ;) Wtedy szukać go nie bede pod autem.

Ja mam zasade że nie wymieniam działających elementów. ;) bo nowe nie znaczy że będą działać a nie szukać daleko wymieniłem termostat w A3 na oryginał który nie działał.

To będą wymieniać "gwarancyjnie" :)

jak tak to :oklasky: A dwumasa sie nie tłucze ;? )

Opublikowano

Panowie ja własnie szukam przedlifta, max 2012 rok wiec jak patrzyłem tak do 60 tyś idzie coś wyrwać w miare uwagi. Ale bardziej interesowało mnie z silników 2.0 bo 3.0 będzie cieżko są któreś bardziej awaryjne lub miej, jakiś wady fabryczne itp.

Opublikowano

ehhh no musiałbym sprawdzić bo nie pamiętam.. a Ty nie masz wlepki ?? ukradli :D :D

Tak się właśnie składa ze nie mam :). Sprawdz prosze i daj info.

Edytowane przez ArkadiuS

Opublikowano

Nie. Co jednak nie znaczy ze dziac sie nie zacznie ;) Wtedy szukać go nie bede pod autem.

Ja mam zasade że nie wymieniam działających elementów. ;) bo nowe nie znaczy że będą działać a nie szukać daleko wymieniłem termostat w A3 na oryginał który nie działał.

To będą wymieniać "gwarancyjnie" :)

jak tak to :oklasky: A dwumasa sie nie tłucze ;? )

Czepiamy się ??

Mam chęć to wymieniam... Nie chcesz pomóc to nie pisz.

Na dwumas , sprzęgło i inne pierdy przyjdzie czas.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.