Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć.

Chciałem napisać w temacie grupowego zakupu licencji, ale widzę, że jest zamknięty.

Mam taką wersję navi(niemieckie auto z 2015r, bez polskich map):

qd2xi8u5hx8m.jpg

Chcę wgrać pl mapy i lektora. Da radę załatwić to witaminą?

Edytowane przez Vins

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Myśle na wrzuceniem wydechu od S5 i modułu dźwięki,czy jakiś specjalny wydech do tego trzeba szukać?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Jakiego modułu?

Opublikowano

Jakiego modułu?

Przeciez dobrze wiesz o co chodzi [emoji14]

Naprostuj kolegę i powiedz, ze potrzebuje aktywny wydech + sterownik do tego a nie jakis moduł a cala impreza kosztuje minimum 3500zl :D

Już chyba nie będzie chciał wydechu [emoji14]

Wysłane z Note 3

Opublikowano

No wlasnie nie wiem. Moze ma na mysli inny modul. Przy aktywnym wydechu, nie ma co szukac czesci od S5. Jak kolega chce cztery rurki, to moze zamontowac od SQ5.

Opublikowano
Opublikowano

Cześć,

delikatnie rozglądam się za ściętą kierownicą i przy okazji rozmowy z jednym z kolegów z forum natrafiłem na takie coś:

https://www.facebook.com/aacars14/?hc_ref=PAGES_TIMELINE

czyli przerabianie swojej kierownicy okrągłej na "ściętą"

ktoś temat przerabiał? Jak to wygląda? Bardzo trąca wioską?

co o tym myślicie ?

Opublikowano

Przy dzisiejszych cenach ori scietych kierownic nie ma sensu kombinować.

Dla mnie wiocha :)

Opublikowano

A jakie są dzisiejsze ceny?

Okolice 1500 zł za używaną kierownicę bez poduszki to jest według mnie chora cena.

Edytowane przez komoornik

Opublikowano

Kiery łamane sa towarem ale niestety gorącym :) handlarze znaja temat i trzymaja ceny

Tutaj ceny sa rozne, wszystko zalezy tez od wersji i stanu

2 koła trzeba liczyć :hi:

Opublikowano

jak tak wszyscy wszędzie się ślinią na widok ściętych kier to ich ceny nigdy nie spadną!

trzeba wszędzie pisać że wszystkie ścięte kiery to wiocha :wink:

Opublikowano

1500zł dużo jak chciałem sprzedać po 1000zł to też było dużo i mi leżały i leżały :)

Opublikowano

Te czteroramienne z FB ścięte straszna wiocha. Jedno jest pewne- zupełnie auto wygląda z trójramienną ściętą kierownicą(nieważne s-line czy nie)

Opublikowano

Pytanie do użytkowników 2.0TDI...jaka oliwą zalewacie silnik?

Opublikowano

Ja mam u siebie trójramienną i tak rozkminiam nad tą ściętą. . . trochę szkoda mi kasy (i szukam jakiegoś budżetowego rozwiązania)

tylko, żeby nie wyszło tak, że przerobie swoją zapłacę z 700pln i będzie wiocha, więc nie będzie wyjścia i będzie trzeba kupic drugą, wiec cały interes wyjdzie prawie 2,8 k. . .

a co ciekawe w konfiguratorze w ASO nowa kiera ścięta stoi za 1290 lub 1650 (ogrzewana)

Edytowane przez mlody020

Opublikowano

Ja mam u siebie trójramienną i tak rozkminiam nad tą ściętą. . . trochę szkoda mi kasy (i szukam jakiegoś budżetowego rozwiązania)

tylko, żeby nie wyszło tak, że przerobie swoją zapłacę z 700pln i będzie wiocha, więc nie będzie wyjścia i będzie trzeba kupic drugą, wiec cały interes wyjdzie prawie 2,8 k. . .

a co ciekawe w konfiguratorze w ASO nowa kiera ścięta stoi za 1290 lub 1650 (ogrzewana)

Ja osobiście nie chciałbym jakiejś spawanej kierownicy.

Za swoją wyłożyłam 1000 + 500 poduszka. Stara sprzedałem kompletną za 700. Czyli ori cięta kierownica sline w super stanie wyszła mnie tylko 100 więcej niż taka przeróbka o której piszesz.

A za nową to troche chyba przesadzileś z tą ceną :/ nie wiem skąd masz takie info. ale cena nowej powala :(

Edytowane przez krystian3769

Opublikowano

Za kazdym razem jak mam ochote na nowa kiere.. scieta, sline, podgrzewana etc... to przypomina mi sie dzien, kiedy idac rano do auta, zobaczylem ze mam wywalony zamek, ale wszystko w srodku bylo ok..

natomiast 5 pozostalych Audi na ulicy, nie mialo kierownic.. :P

Opublikowano

Mówisz że wsiedli chwycili za kirę i powiedzieli nie nie to nie to .... haha albo sprawdzili przebieg i powiedzieli nie nie po przelocie 300+ nie bierzemy i ojeba*** b6 które stało obok z przebiegiem 150tyś:)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.