Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mozna jakos dodac funkcje puszczania muzyki z telefonu po bluetooth?

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
2 godziny temu, lcu napisał:

Mozna jakos dodac funkcje puszczania muzyki z telefonu po bluetooth?

AMI + adapter bt a2dp 

Opublikowano

Navi mam 3g basic, w schowku portu podlaczenia nie mam :(
 

-pewnie nie ma możliwości przełączania tracku z konsoli i widzenia nazwy -  to będzie działać tak samo jakbym podłączył jacka do auxa

Edytowane przez lcu

Opublikowano

Dzis bujnalem sie w dłuższą podróż naszymi wspanialymi drogami. Tak mnie cos pokusiło ze pocisne ile fabryka da. Udało sie znaleźć kawałek prostej i gaz w podloge :). Do 230km/h dal rade, a wiecej to juz byly meczarnie. Finalnie mialem cos pod 240. Ciekawi mnie jaka max prędkość osiagneliscie i na jakich kapciach w waszych 2.0tdi?

Opublikowano
 
To samo u mnie

Da się ale przez kanały w 17
Opublikowano

W jaki sposób demontuje sie ta osłonę podłokietnika,jest na wcisk,czy trzeba ściągać cała tapicerkę drzwi?

4fce6d4be48da3269b7b4a3e544aed14.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano
1 hour ago, Tomeks said:

W jaki sposób demontuje sie ta osłonę podłokietnika,jest na wcisk,czy trzeba ściągać cała tapicerkę drzwi?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Trzeba demontowac cala tapicerke, jest przykrecana od srodka.

Opublikowano

Dzięki


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano
1 godzinę temu, ArkadiuS napisał:

Dzis bujnalem sie w dłuższą podróż naszymi wspanialymi drogami. Tak mnie cos pokusiło ze pocisne ile fabryka da. Udało sie znaleźć kawałek prostej i gaz w podloge :). Do 230km/h dal rade, a wiecej to juz byly meczarnie. Finalnie mialem cos pod 240. Ciekawi mnie jaka max prędkość osiagneliscie i na jakich kapciach w waszych 2.0tdi?

Stary nie mecz tego biednego silnika hehe.. tak z ciekawosci, ile ci zajelo rozpedzic sie do 240? 

Opublikowano
7 minut temu, lcu napisał:

http://allegro.pl/weze-silniczek-spryskiwaczy-xenonow-audi-a4-8k0-i6723630952.html

 

Czy ten waz wygląda na kompletny, bo chce zamontować spryski do xenonow w polifcie?

Moim zdaniem tak,  jeden to pompka z wężem do rozdzielacza i do lewego spryskiwacza i drugi od rozdzielacza do prawego spryskiwacza 

Opublikowano

A te klipsy mocujące dostanę w aso ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Ja klipsów nie kupowałem, węże połapałem opaskami 

Opublikowano

Mam obecnie mmi 2g high (zmieniarka w desce i dvd w bagażniku) co potrzeba aby zamontować BT ? czy wystarczy zmiana czytnika na ten z zwykłej mmi 3g bo wiem że one maja wbudowany BT.

 

Opublikowano
Stary nie mecz tego biednego silnika hehe.. tak z ciekawosci, ile ci zajelo rozpedzic sie do 240? 

niestety nie wpadłem aby zmierzyć bo to byl moment :)
Opublikowano

Moment mowisz... :-)))

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

Opublikowano
Dnia ‎11‎.‎03‎.‎2017 o 08:36, st4yKool napisał:

1bc27507809f6ac9773771494386051f.jpg

Nowy przegub po 1kkm.. kto zgadnie co sie stalo?

Dodam ze po obu stronach to samo..

 

 

 

No wiec jak to sie skonczylo, mechanik wie co sie stalo?

Za duza moc? :D

Opublikowano

W sobote bedziemy rozbierac.. nie wiem co sie stalo hehe, wyglada troche jakby ukrecilo te przeguby ale jezdze na tym nadal i jakos sie kreci ;-)

Zalozymy nowe oslony to przy okazji sprawdzimy co z przegubami..  to sa praktycznie nowe zamienniki SKF.. po kaflu za sztuke (240e) >_< wiec powinny dac rade...

Opublikowano
10 minut temu, lcu napisał:

225/45 R18

245/40 R18

 

Ktory sprawdzi sie rozmiar w miescie i na trasie?

 

Na ta felge 

http://allegro.pl/oryginalne-aluminiowe-felgi-audi-a4-b8-s-line-18-i6733685986.html

245/40/18

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.