Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
14 godzin temu, Bruuuum napisał:

Mógłby mi ktoś podać długość i szerokość relingów w B8? :)

Szerokość 3 cm a długość 156 cm, jeśli dobrze zmierzyłem;]

Opublikowano
1 godzinę temu, zabiello napisał:

Szerokość 3 cm a długość 156 cm, jeśli dobrze zmierzyłem;]

Dzięki! :) Równo 3cm? Bo licza się tu milimetry :decayed: Chodzi mi głównie o dół relingu dotykający dachu

Edytowane przez Bruuuum

Opublikowano
23 godziny temu, Hohe napisał:

A z innej beczki, ma ktoś może numery osłon pod silnikiem? Jest do tego jakiś zestaw śrubek?

Jeśli chodzi o te blaszki mocujące, to ja kupowałem ostatnio na sztuki na Allegro. Ale odradzam ten sposób - przekonałem się na własnej skórze. Wkręty się ukręcają. Popsułem w ten sposób co najmniej 5 sztuk. Więc tylko ASO.

8K0805922A - blaszka
8K0805121 - wkręt

Opublikowano
Godzinę temu, Bruuuum napisał:

Dzięki! :) Równo 3cm? Bo licza się tu milimetry :decayed: Chodzi mi głównie o dół relingu dotykający dachu

próbowałem zmierzyć na aucie ale nie da rady ,jedynie jak ktoś ma luzem reling to jest możliwość...

Opublikowano
1 godzinę temu, Bruuuum napisał:

Równo 3cm?

to grubość przekroju prostopadłego relinga,za jakąś godzinkę zmierzę spód, część która przylega do dachu.

Opublikowano
41 minut temu, zabiello napisał:

to grubość przekroju prostopadłego relinga,za jakąś godzinkę zmierzę spód, część która przylega do dachu.

Super, czekam

Opublikowano
2 godziny temu, sowiq napisał:

Jeśli chodzi o te blaszki mocujące, to ja kupowałem ostatnio na sztuki na Allegro. Ale odradzam ten sposób - przekonałem się na własnej skórze. Wkręty się ukręcają. Popsułem w ten sposób co najmniej 5 sztuk. Więc tylko ASO.

8K0805922A - blaszka
8K0805121 - wkręt

Wszystkie są takie same?

A numery osłon masz może?

Opublikowano
59 minut temu, Bruuuum napisał:

Super, czekam

A-3 cm to szerokość na górnej części, tej z takim "daszkiem" z zewnętrznej strony

B-2,6 cm- szerokość relingu 

C-2,9 cm- szerokość stopki która styka się z dachem

(taki szybki szkic żeby nie było niejasności) mierzone na środku długości

Bez tytułu.png

Edytowane przez zabiello

Opublikowano
50 minut temu, zabiello napisał:

A-3 cm to szerokość na górnej części, tej z takim "daszkiem" z zewnętrznej strony

B-2,6 cm- szerokość relingu 

C-2,9 cm- szerokość stopki która styka się z dachem

(taki szybki szkic żeby nie było niejasności) mierzone na środku długości

Bez tytułu.png

Dzięki, masz u mnie piwo ;) 

Opublikowano

Panowie czerwony wykrzykniki na fisie od czego jest ?

Opublikowano

Instrukcja auta jest na forum :o

Usterka układu hamulcowego, przyczyn może byc kilka. Po wciśnięciu przycisku SET powinien pojawić się komunikat.

Opublikowano
24 minuty temu, komoornik napisał:

Instrukcja auta jest na forum :o

Usterka układu hamulcowego, przyczyn może byc kilka. Po wciśnięciu przycisku SET powinien pojawić się komunikat.

:drinks:

Opublikowano

kontrolka ciśnienia w oponach się zapaliła i trzeba było zrobić reset :D 

moja pojechała do szkoły i panikuje :D 

Opublikowano
Godzinę temu, jozek726 napisał:

kontrolka ciśnienia w oponach się zapaliła i trzeba było zrobić reset :D 

moja pojechała do szkoły i panikuje :D 

Wiesz co czerwona kontrolka w TPMS oznacza już "silny ubytek ciśnienia" , jak by to była żółta to ok reset ale przy czerwonej raczej wypadało by sprawdzić koła.

Edytowane przez zabiello

Opublikowano

TPMS to bardzo dobra sprawa, czlowiek jedzie 180km/h i dostaje info, ze cos jest z kolami nie tak i mozna szybciej zareagowac

Szkoda tylko, ze ja tego nie posiadam :grin:

Edytowane przez Kooga

Opublikowano
Godzinę temu, Kooga napisał:

TPMS to bardzo dobra sprawa, czlowiek jedzie 180km/h i dostaje info, ze cos jest z kolami nie tak i mozna szybciej zareagowac

Szkoda tylko, ze ja tego nie posiadam :grin:

Ale masz pewnie tą kontrolę na podstawie obrotów. Też dobrze działa. 

Opublikowano
11 minut temu, Hohe napisał:

Ale masz pewnie tą kontrolę na podstawie obrotów. Też dobrze działa. 

Tzn? :D

Opublikowano
9 minut temu, Kooga napisał:

Tzn? :D

to jest to, tylko nie każda pompa ABS to obsługuje

 

Opublikowano
14 minut temu, Kooga napisał:

Tzn? :D

Mogę się mylić, ale chyba w każdym B8 można to zaprogramować. Taki programowy tmps. Komp porównuje prędkość obrotową kół i jak któreś koło zaczyna się kręcić wolniej, znaczy spadło ciśnienie i piszczy. I tyle. 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.