Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

uuu tegom dziada nigdym nie demontował :D

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

albo odkręcać z panelem albo wypychać :)

Edytowane przez amaradaar

Opublikowano

wyglada jakby miał blaszki

 

Opublikowano

audi-a4-b8-a5-8t-headlight-headlamp-fog-

 

Opublikowano

Nowy-1-sztuk-Prawdziwe-AUTO-Reflektorów-

 

Opublikowano

s-l1600.jpg

Opublikowano

Jakie to było banalne, az  wstyd :facepalm:

Pociągnąlem lekko do  siebie za pokrętło i  wyszedł xD

Opublikowano

hehe niekończące pasmo się sukcesów :D

 

to teraz nakładki na pedały z aliekspress za 111zł ;)

Opublikowano

Tu Cie zaskocze, bo juz sa na aucie juz od ponad roku, oprocz.... nakladki na pedal hamulca! Juz chyba z 10 prob zrobilem i za chama nie chce wejsc... Probowalem wszystkich sposobow i nic.

Ale ciesze sie z dzisiejszego dnia bo wrzucilem przyciski, pokretlo swiatel, kratki nawiewow w chromie :D

Opublikowano

Szybkie pytanko

Na ilu kolach sa czujniki zuzycia okladzin w b8 2.0t 2010r ?

Opublikowano

Koledzy walczę z grzanym fotelami i mam problem z masami czujników... 

wtyczka T32b w MCE 09 pin 25 (masy czujników temp.) powinny być spiete w punkcie 401, w wiązce wnętrza)- czy wiecie gdzie znajduje sie punkt 401?

Rozumiem ze ciągnę przewody z obu foteli spinam w tym punkcie 401 a następnie z punktu 401 ciągnę przewod do mce i mostkuje z przewodem który idzie do pinu 25 wtyczki t32b?

Opublikowano

Witam panowie od dziś jestem posiadaczem audi a4 b8 2.0 Tdi  i dziś poszła moja dawna b7 .

 

Mam nadzieje że również tutaj trochę się doszlifuję z b8 :)

 

a na początek gdzie mógłbym sprawdzić kody wyposażenia z wlepki by sobie sprawdzić?

 

 

Pozdrawiam 

Opublikowano
5 minut temu, strazak990 napisał:

Witam panowie od dziś jestem posiadaczem audi a4 b8 2.0 Tdi  i dziś poszła moja dawna b7 .

 

Mam nadzieje że również tutaj trochę się doszlifuję z b8 :)

 

a na początek gdzie mógłbym sprawdzić kody wyposażenia z wlepki by sobie sprawdzić?

 

 

Pozdrawiam 

http://www.audiklub.org:hi:

Opublikowano
1 minutę temu, Wolf1991 napisał:

 

Dziękuję bardzo:decayed:

Opublikowano
1 minutę temu, strazak990 napisał:

 

Dziękuję bardzo:decayed:

Nie zamaco :grin:

No to pochwal sie kolego co tam ciekawego masz na pokładzie:kox:

Opublikowano
Godzinę temu, miecio7934 napisał:

Szybkie pytanko

Na ilu kolach sa czujniki zuzycia okladzin w b8 2.0t 2010r ?

Na jednym, przednim lewym.

Opublikowano

coś takiego po kodach
E0A = Akcja specjalna-brak
1KW = Hamulce tarczowe tył
3FA = Bez wkładu dachu (dach pełny)
F0A = Kein sonderfahrzeug, standard-ausfuehrung
TH3 = Silnik 4-cylindrowy wysokoprężny turbo 2,0 l litera kodowa
2ZQ = Kierownica wielofunkc. do poduszki bezp.
7Q2 = Radio z nawigacjĄ
3L3 = Siedzenia normalne przod
1SA = Bez osłony dolnej zesp. napedowego
7A3 = Odtwarzacz cd
J0Z = Akumulator
3NZ = Oparcie tylne dzielone
CD6 = Obręcz koła ze stopów lekkich 7,5jx16h2 et40
4UE = Lewo/prawo
1LT = Hamulce tarczowe przod
8GU = Alternator
8BP = Reflektor halogenowy zolte szklo kzl
8Q3 = Autom. dynamiczna regulacja zasięgu refl.
7K0 = Bez układu kontroli ciŚnienia w oponach
4KC = Szkło atermiczne-dookoła, zielony
7MB = Koncepcja spalin:
6XD = Lusterko wewnetrzne, przyciemniane automatycznie,
5MA = Wkłady ozdobne
0G1 = Przedłużenie okresu przeglĄdu
U2A = Zestaw wskaznikow z obrotomierzem, zegarem radiowym
9Q4 = WyŚwietlacz wielof. z wyŚwietl. przeglĄdów
4X3 = Boczna pod.bezp. z przodu i pod.bezp.głowy
3Y0 = Bez rolety przesiwsłonecznej
Q1A = Siedzenia normalne
5SL = Lusterko na wysięgniku (konvex) 1f52
1AS = Elektroniczny program stabilizujĄcy
7X1 = UltradŹwięk. układ pomocy przy parkowaniu
0YH = Klasy ciezaru-os tylna >> zakres ciezaru: 1ba:496--519 1br:496--519 1be:520--544
X2D = National sales program luxembourg
8Z5 = Chlodnica wody
2K1 = Zderzak wzmocniony
4K4 = Centralny zamek ze zdalnym sterowaniem radiowym, sterowaniem wewnętrznym i oddzielnym sterowaniem zamka pokrywy bagażnika.
5RU = Lusterko wsteczne zew.z wiekszym.zwierc.(konvex)
1BA = Pakiet zawiesz. komfortowe
0JG = Klasa masy pojazdu os przednia >> zakres mas: 1329-1428kg
1N1 = Elektryczno-hydraul. wspomaganie ukladu kierown.
D92 = Silnik 4-cylindrowy wysokoprężny turbo
5D7 = Centralny zamek ze zdalnym sterowaniem radiowym 868mhz
4GF = Szkło atermiczne (zielone)
 

 

bieda ale dopiero przygoda sie zaczyna :)

Opublikowano
YEAH! :decayed: "aniemówiłem"?


To nie takie proste a wręcz niemożliwe bo felgi 8U0 czyli z SQ3 mają centrowanie 57.1 wiec felgi tylko do b5 b6 b7 się nadają. Szkoda...

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
20 godzin temu, Kooga napisał:

Tu Cie zaskocze, bo juz sa na aucie juz od ponad roku, oprocz.... nakladki na pedal hamulca! Juz chyba z 10 prob zrobilem i za chama nie chce wejsc... Probowalem wszystkich sposobow i nic.

Ale ciesze sie z dzisiejszego dnia bo wrzucilem przyciski, pokretlo swiatel, kratki nawiewow w chromie :D

Noo mistrzu ja tez meczyłem hamulec co prawda ori ale umęczyłem się niemiłosiernie musisz się napocić główny problem polega na tym ze grzybek nie chce w dziure wleźć  musisz go nakierować Panie :)

Edytowane przez amaradaar

Opublikowano

takie pytanko, przy zmianie przodu na liftowy belka z przodu idzie też do zmiany czy zostaje z przedliftowego pasa??

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.