Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Teraz, komoornik napisał:

Myślę że bez problemu, ja paragon dostałem.

hehe niezle.. nie slyszalem jeszcze o tak niskich legalnych cenach.. chyba podjade ze swoim na korekte :) 

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Za korektę (jak mniemam swojego softu) bierze tylko 600.

Opublikowano

Dziwne bo jak ja dzwoniłem o swoje jeszcze wtedy 2.0tdi powiedział mi 1600 doliczając benzynę nie opłacało mi się w ogóle. W dynosoft zrobiłem za 1100zl dostałem fakturę. Może teraz ma mniej chętnych i stąd te ceny. Dodam tylko że w compsport są jeszcze wieksze

Opublikowano

W dynosoft też tyle korekta kosztuje bez zniżek jeżeli soft jest jego.

W compsport powiedzieli mi 2000 za 2.0tdi

Edytowane przez Gibons

Opublikowano
51 minut temu, komoornik napisał:

U Rogala chipowanie po 1200 bez żadnych grupówek, więc okazji tam nie widzę.

Może też tak być że tfsi tyle u niego a diesel drożej poza tym za 6cyl na pewno bierze wiecej

Opublikowano

Czemu więcej :P? Za cylinder się płaci ;)?

Opublikowano

Nie wiem jak robiłem rozeznanie jakiś czas temu to ceny różniły się w zależności czy to benzyna czy diesel chodzi o sterownik pewnie potem jaki silnik 4 ,cyl 6 cyl powiedzieć 6cyl i biturbo inne ceny

Opublikowano

Pytałem jakiś czas temu Rogala ile za moje 3.0 TDI i odpowiedź była również 1200,-PLN :)

Opublikowano

To musiał pozmieniać cennik chyba. Ja nikogo nie namawiam jak ktoś jest z okolic Śląska można to zrobić taniej. Nie każdy ma blisko do rogala i czas na wycieczke

Opublikowano
O taka kiere bym chcial:
19884181_10213326825588961_299784256818655416_n.jpg?oh=e96f9c833dff8d31bfa198c3d397ed56&oe=59FBD8DD
 
[emoji3]

8cec6a9e4f5b68476e6aca1d7d8f14d1.jpg
Ja ogarniam taką w moim aucie. Myślę za za jakiś czas pochwałę się już działającą multifunkcją
Opublikowano

Kumpel ma w A5  z modelu B9, ale multifunkcja nie działa póki co ani klakson, jak ogarniesz to daj znać chetnie skorzysta z podpowiedzi i na pewno nie pożałuje $ ...

Opublikowano

Potrzebna kierownica i trochę czasu by zadziałało ;) ew. Auto na wzór :). Zawsze można elektroniki podłożyć

Opublikowano

Wracajac do tematu podpory wału... robil to ktos juz? :)

Sent from my SM-T815 using Tapatalk

Opublikowano
Kumpel ma w A5  z modelu B9, ale multifunkcja nie działa póki co ani klakson, jak ogarniesz to daj znać chetnie skorzysta z podpowiedzi i na pewno nie pożałuje $ ...

Nie działa bo tam jest wszystko inne. Klakson to akurat najmniejszy problem. Jak ogarne to się pochwalę na pewno [emoji1]
Opublikowano
28 minut temu, st4yKool napisał:

Wracajac do tematu podpory wału... robil to ktos juz? :)

Sent from my SM-T815 using Tapatalk
 

A ja wracam do tego żebyś zweryfikował czy masz problem tylko z podporą wału.

Opublikowano

Wie ktoś ile normalnie maja nowe opony bieznika? Kupilem 20" Continental SportContact6 2017 rok i maja po 6.5mm. Nówki :facepalm:

Opublikowano

moje nowe bridgestone potenza miały 7,48mm

Opublikowano

Zawsze myślałem, ze 8mm. 

Opublikowano

Po doswiadczeniach z CSC 5 bralem w ciemno 6tki a tu taki zonk. Na pierwszy rzut oka mi cos nie pasowalo, ale sie mocno zdziwilem/zawiodlem. Mam nadzieje ze chociaz beda tak samo sie trzymac asfaltu jak 5tki.

Opublikowano

Zależy chyba od producenta. Nokian ma prawie 8mm, w Nexenie miałem 8mm.... Potem nie ma co się dziwić, że pirelki, conti czy miśki szybciej się zużywają. Zapewne to nie winna samej mieszanki gumy ... 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.