Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

np. synchronizacje rozrządu

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Synchro jest na -0.4 ustawione.

Opublikowano
34 minuty temu, KoJ@K napisał:

Synchro jest na -0.4 ustawione.

teoretycznie jest dobrze, ale warto zwrócić uwagę, że niektóre silniki lubią odchylenia nawet do -3. Może być wiele powodów takiego spalania. Może podłącz kompa i zobacz jakie pokazuje po kablu, na fisie może źle pokazywać. Można też olać, bo nie ma tragedi :decayed:

Opublikowano

No właśnie podpinałem kompa i takie same wartości pokazywało :wink:

Opublikowano
57 minut temu, KoJ@K napisał:

No właśnie podpinałem kompa i takie same wartości pokazywało :wink:

Ja mam synchronizację na -0,35 spalanie 0,8-0,9

Opublikowano

No to czyli praktycznie tak jak u mnie. I teraz głowkuje co zrobić, żeby było około 0.6l :wink:

Opublikowano
9 godzin temu, KoJ@K napisał:

Panowie aktywowałem sobie wizualizacje pdc (mam tylko tył) a na obrazku "pokazały się" również przednie czujniki, których nie mam, a widziałem kiedyś u kogoś, że te szare "pola prowadzące" miał tylko z tyłu - tak mam mieć, czy jeszcze coś muszę zmienić ? 

nkUPrDJ.jpg

 

I drugie pytanko - jakie macie spalanie chwilowe na wolnych obrotach - 2.0 tdi ? Bo mi pokazuje 0.9 a to chyba coś za duźo ?! :eusathink:

Musiałeś coś źle za kodwac u mnie tylko widzi tył 

Opublikowano
Teraz, egon47 napisał:

Musiałeś coś źle za kodwac u mnie tylko widzi tył z przodu nawet nie mam tych szarych pól 

 

Opublikowano

To pokaż foto, bo u mnie jest dokładnie tak samo jak u kolegi KoJ@K

Opublikowano

Jak będę wracać autem z pracy to dodam foto

Opublikowano

OK, chętnie zobaczę, bo z tego co pamiętam, to wizualizacja występowała przy PDC przód+tył, więc wątpię, żeby była grafika auta specjalnie pod czujniki tylko z tyłu.

Opublikowano

To co wrzuciłeś jest z MMI 2G, a u KoJ@K (i u mnie) jest 3G, więc stąd może wynikać różnica.

Opublikowano

Możliwe ja  mam u siebie właśnie MMI 2g

Opublikowano

Nie no źle zakodować tam raczej się nic nie dało. Pokazuje tak jakby ten przód, ale nic nie pika, nie świruje i nie ma żadnego błędu, wieć w tym 3G chyba tak ma być :cool1:

Opublikowano
9 minut temu, KoJ@K napisał:

Nie no źle zakodować tam raczej się nic nie dało. Pokazuje tak jakby ten przód, ale nic nie pika, nie świruje i nie ma żadnego błędu, wieć w tym 3G chyba tak ma być :cool1:

Musiales zmienic sterownik na 8 kanalowy zeby uzyskac wizualizacje? :eusathink:

Opublikowano

Nie, wizualizacja hula nawet na 4-ro kanałowym.

Opublikowano
Teraz, M@rcus napisał:

Nie, wizualizacja hula nawet na 4-ro kanałowym.

Jak dobrze pamietam to chyba kiedys probowalem zakodowac, ale nic z tego nie wyszlo :(

Opublikowano

U zmajomego kodowalem widzi tylko tyl -MMI 2G

Opublikowano

U mnie na 3G high też tak pokazuje PDC, czujniki parkowania mam tylko z tylu

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.