Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
4 minuty temu, egon47 napisał:

Z tym zderzakiem wydaje mi się ze jest wyrezany z s-line 2.0tdi na dwie strony na drugim zdjęciu widać odcięcie z samo robki ale nie powiem pewnie fajnie by to na aucie wyglądało

no własnie.. ta myslałem ze z 2x2.0 TDi ale na angliki też chyba szedł po tej samej stronie wydech.. bo właśnie się zastanawiałem z czego go skleili... chyba że w australi był z drugiej :D

tak czy siak właśnie plaster miodu jest napewno docinany od 2.0 TDi :)

 

nooo wygląda mega i właśnie taka dokładka byłaby moją wymarzoną :D ehhh już się łudziłem.....

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Koledzy, prośba o podanie jak dobrać konektory po nr wtyczki, chyba że jest inny sposób!?

Opublikowano
Koledzy, prośba o podanie jak dobrać konektory po nr wtyczki, chyba że jest inny sposób!?

Jak znajdę to podeśle Fi niemiecka stronkę gdzie były zaznaczone numery kostek wraz ze zdjęciem i do tego numer konektora który do niej pasował.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Opublikowano

Pany czy da się śćiągnąć blendy głośników drzwi bez ściągania boczków bo chce Banga założyc

Opublikowano
24 minuty temu, Onkel napisał:


Jak znajdę to podeśle Fi niemiecka stronkę gdzie były zaznaczone numery kostek wraz ze zdjęciem i do tego numer konektora który do niej pasował.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

:hi:będę mega wdzięczny

Opublikowano
7 godzin temu, barca8585 napisał:

Pany czy da się śćiągnąć blendy głośników drzwi bez ściągania boczków bo chce Banga założyc

Wydaje mi się, że czy to nawet zniszczysz stare nie uda się bez zdejmowania boczków poprawne zamontować nowe blendy

Opublikowano
6 minut temu, yanosho napisał:

Wydaje mi się, że czy to nawet zniszczysz stare nie uda się bez zdejmowania boczków poprawne zamontować nowe blendy

Dzięki też mi się tak wydaje 

Opublikowano
9 godzin temu, bigjasiu napisał:

Koledzy, prośba o podanie jak dobrać konektory po nr wtyczki, chyba że jest inny sposób!?

Tutaj popatrz:

http://www.passatplus.de/umbauteile/stecker/stecker.htm

Opublikowano

Potrzebuje rozpiski nr pinów kostki 4H0972702

na podanej w/w stronie brak kostki

Opublikowano

Panowie mam pytanko chce zrobić parametryzację wzmacniacza bo sprawdzałem i nie jest ustawiony pod moje A4 tylko pod sportbacka zrobię to vcds czy innym urządzeniem się to robi?? Chodzi oczywiście o wzmaka banga

Edytowane przez dominis23

Opublikowano

nie ,inne urządzenie ,specjalnym plikiem ZDC :)

Opublikowano
2 minuty temu, dieselchip_ napisał:

nie ,inne urządzenie ,specjalnym plikiem ZDC :)

Podziękował za info

Opublikowano

Potrzebuje ktoś moze zderzak s-line polift a4  b8 ?

Opublikowano
2 godziny temu, Gibons napisał:

Potrzebuje ktoś moze zderzak s-line polift a4  b8 ?

Tak w kolorze LY9C ☺

Opublikowano
3 minuty temu, Hubertus01 napisał:

Tak w kolorze LY9C ☺

Pomalujesz sobie ;) Widze ze jestes z okolic wiec sie dogadamy jakby co ;) chyba ze chcesz competition

Edytowane przez Gibons

Opublikowano
1 minutę temu, Gibons napisał:

Pomalujesz sobie ;) Widze ze jestes z okolic wiec sie dogadamy jakby co ;) chyba ze chcesz competition

Pewnie się dogadamy z tym ze muszę poczekać do następnego miesiąca.  Ile za competition?

Opublikowano

Witam elita :hi:

Potrzebuję waszej rady (opinie). 

Mam chwilę wolnego więc postanowiłem ogarnąć w końcu temat wydechu do końca. 

Mam wydech od 3.0 i seryjną dokładkę, chce zmienić końcówki na większe i postawiłem na fi100 , w b6 miałem fi90 i jednak mogły by być większe. 

Rozważałem nad prostymi końcówkami ale układ zderzaka w b8 jest taki że według mnie średnio wyglądają, więc zdecydowałem się na ścięte i tu dylemat które.

Mam trzech kandydatów :

Ulter 1

Ulter 2

Ulter 3

Którą byście mi doradzili , może macie jakieś fotki na aucie w takiej konfiguracji ? 

Z góry dzięki za rady :D

Opublikowano
5 minut temu, reikeb napisał:

Witam elita :hi:

Potrzebuję waszej rady (opinie). 

Mam chwilę wolnego więc postanowiłem ogarnąć w końcu temat wydechu do końca. 

Mam wydech od 3.0 i seryjną dokładkę, chce zmienić końcówki na większe i postawiłem na fi100 , w b6 miałem fi90 i jednak mogły by być większe. 

Rozważałem nad prostymi końcówkami ale układ zderzaka w b8 jest taki że według mnie średnio wyglądają, więc zdecydowałem się na ścięte i tu dylemat które.

Mam trzech kandydatów :

Ulter 1

Ulter 2

Ulter 3

Którą byście mi doradzili , może macie jakieś fotki na aucie w takiej konfiguracji ? 

Z góry dzięki za rady :D

Zdecydowanie pierwsza. Sam je rozważam. Chyba WRC ma takie. 

Opublikowano

No właśnie te pierwsze najbardziej mi się podobają, tylko zastanawiam się jak dyfuzor będzie się trzymał, chociaż w środku i tak uwalone sadzą są zawsze :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.