Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Albo zmienić auto na Mercedesa ;)

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
25 minut temu, luk330 napisał:

No nie do końca. Jedyne co musi się zgadzać to obwód kół. ET nie ma większego znaczenia i szerokość też nie. Jedyny problem przy różnych szerokościach to właśnie dobrać oponę taką aby obwód był taki sam (albo zbliżony, już nie pamiętam dokładnie ale w jakiejś specyfikacji technicznej widziałem coś pokroju dopuszczalnej różnicy 2% obwodu przednich kół względem tylnych). Pamiętajmy, że opona jednej szerokości i profilu będzie miała różne obwody na różnych szerokościach felg.

Przy 8,5 vs 10 nie będzie różnicy w obwodach,przy 2 calach już tak

Zgadza się,istotny jest tylko obwód koła,

Opublikowano
10 minut temu, Tomeks napisał:

Przy 8,5 vs 10 nie będzie różnicy w obwodach,przy 2 calach już tak

Zgadza się,istotny jest tylko obwód koła,

Pakować na to opony 245/30/20? ?

Opublikowano

Lub 255/30/20

ja w a5 mam 255/35/20 choć powinno być 255/30/20 i jestem mega zadowolony,guma wyglada dobrze,a prześwit jest ciut większy ,co w codziennym urzytkowaniu robi spora różnice,brachol ma 255/35/19 i tam gdzie ja przejeżdżam bez problemu,on często przyciera 

jdynie na licznik trzeba uważać,bo znika tolerancja,100 licznikowe to 100 gps

Opublikowano
28 minut temu, Tomeks napisał:

Lub 255/30/20

ja w a5 mam 255/35/20 choć powinno być 255/30/20 i jestem mega zadowolony,guma wyglada dobrze,a prześwit jest ciut większy ,co w codziennym urzytkowaniu robi spora różnice,brachol ma 255/35/19 i tam gdzie ja przejeżdżam bez problemu,on często przyciera 

jdynie na licznik trzeba uważać,bo znika tolerancja,100 licznikowe to 100 gps

Ja nawet na zimówkach 235/40/18 trę gdzie tylko się da. Zakup osłony aluminiowej pod silnik i skrzynię to był strzał w 10 :grin:

Opublikowano
1 godzinę temu, Hugo napisał:

Pakować na to opony 245/30/20? ?

Poszukaj felg o tych samych szerokosciach. Łatwiej o dobór opon i obwód będzie się zgadzał. Jak założysz 245/30/20 na 10j to będą lekko naciagniete. Na 8,5j będzie balon i całość na aucie będzie słabo wyglądać bo tylna opona wizualnie będzie niższa niż przednia. 

 

1 godzinę temu, Tomeks napisał:

Lub 255/30/20

ja w a5 mam 255/35/20 choć powinno być 255/30/20 i jestem mega zadowolony,guma wyglada dobrze,a prześwit jest ciut większy ,co w codziennym urzytkowaniu robi spora różnice,brachol ma 255/35/19 i tam gdzie ja przejeżdżam bez problemu,on często przyciera 

jdynie na licznik trzeba uważać,bo znika tolerancja,100 licznikowe to 100 gps

245/30/20 to max co można założyć na 9-10j do A4, A5. Każda opona z wyższym profilem powoduje że auto wygląda jak wóz drabiniasty, o obniżeniu nie wspomnę. Nie piszę tu o 1BV tylko sporo niżej. Dopiero wtedy 20" wygląda dobrze w A4, A5

Opublikowano
6 minut temu, corradoowner napisał:

245/30/20 to max co można założyć na 9-10j do A4, A5. Każda opona z wyższym profilem powoduje że auto wygląda jak wóz drabiniasty, o obniżeniu nie wspomnę. Nie piszę tu o 1BV tylko sporo niżej. Dopiero wtedy 20" wygląda dobrze w A4, A5

 

Mam felgi 10j opony 255/35/20,niby czemu ma to wyglądać jak wóz drabiniasty? 

Miron na tej samej feldze miał 275/30/20 i uważa ze to optymalny setup przy feldze 20”10J

Zreszta a4 i a5 to dwie inne bajki,jeżeli chodzi o felgi,w a5 mozna sobie wsadzić na przod 285/30/20 a na tył 305/25/20 

Opublikowano
4 godziny temu, Hugo napisał:

Ja nawet na zimówkach 235/40/18 trę gdzie tylko się da. Zakup osłony aluminiowej pod silnik i skrzynię to był strzał w 10 :grin:

Daj spokój pojechałem w Bieszczady teraz na 17 i zawieszeniu s-line to wszędzie szorowałem xD dobrze że planuję wieksze koła xD

Godzinę temu, barca8585 napisał:

jak ktoś chętny mam kierownicę sciętą z poduchą

Chętni na pewno się znajdą, wszystko kwestia ceny :D

Opublikowano

Panowie, w co warto do B8 przed lift dorzucić? na co zwrócić uwagę?
Moje spostrzeżenia:
- spryskiwacze mgłowe - z czego?
- stabilizator?
- lotka na klape ? - sedan
- czy w lampach przednich, ten pasek LEDów punktowych można zmienić na taki jak światłowód?
- jakie lampy LED na tył kompatybilne i opłacalne - sedan
- wycieraczki na przednią szybę, jakiej marki?
- wycieraczki gumowe na zimę?

 

w co warto jeszcze doposażyć lub zmienić ? :) może pochwalicie sie fotkami ?

Opublikowano

potrzebuje numer blaszki dociskowej do zacisku a4 b8 2.0 TFSI 

 

51600576_246997892872177_2703886421994766336_n.jpg

Opublikowano

8K0 615 269 A

mam nowe i uzywane

Opublikowano
5 minut temu, hdyexy napisał:

potrzebuje numer blaszki dociskowej do zacisku a4 b8 2.0 TFSI 

 

51600576_246997892872177_2703886421994766336_n.jpg

8K0615269A - 90zł ASO

Opublikowano
1 minutę temu, Dev napisał:

8K0 615 269 A

mam nowe i uzywane

ile używka 1szt?

Opublikowano
2 minuty temu, hdyexy napisał:

ile używka 1szt?

ile chcesz dac ?

Opublikowano

A Wy co doradzilibyście koledze? ?

 

Screenshot_20190207_132354_com.facebook.katana.jpg

Opublikowano

Schowek na apteczke

Opublikowano

Panowie, da sie w B8 dorezać otwieranie klapy, poprzez machanie nogą pod autem?

Opublikowano
8 minut temu, Hohe napisał:

Panowie, da sie w B8 dorezać otwieranie klapy, poprzez machanie nogą pod autem?

Da się, musisz miec keyless

Opublikowano

Właśnie kończę rezać Keyless. Masz jakieś szczegóły, co potrzeba etc?

Opublikowano
4 minuty temu, Hohe napisał:

Właśnie kończę rezać Keyless. Masz jakieś szczegóły, co potrzeba etc?

Będę miał chwile to się spiszemy

napisz na pv jak już keylessa dorabiałes co tam potrzeba dokładnie i jak będę wdzięczny 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.